Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 11.01 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
The Neomounts desk mount, model FPMA-D750DBLACK2 is a tilt-, swivel and rotatable desk mount for flat screens up to 32". This mount is a great choice for space saving placement on desks using a topfix desk clamp or grommet.
Neomounts versatile tilt (170°), rotate (180°) and swivel (180°) technology allows the mount to change to any viewing angle to fully benefit from the capabilities of the flat screen. The mount is equipped with a 180° stop mechanism. The mount is easily height adjustable from 20 to 51 centimetres using a gas spring. Depth adjustable from 0 to 53 centimetres. An innovative cable management conceals and routes cables from mount to flat screen. Hide your cables to keep the workplace nice and tidy.
Neomounts FPMA-D750DBLACK2 has three pivot points and is suitable for screens up to 32" (81 cm). The weight capacity of this product is 2-8 kg each screen. The desk mount is suitable for screens that meet VESA hole pattern 75x75 or 100x100mm. Different hole patterns can be covered using Neomounts VESA adapter plates.
By using an ergonomic mount neck- and back complaints can be avoided. Ideal for use in offices and on counters or in a reception area.
All installation material is included with the product.
| Tootja | NEOMOUNTS |
| Tootekood | FPMA-D750DBLACK2 |
| EAN | 8717371448592 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.neomounts.com/default.asp?pageid=44&artdetail=FPMA-D750DBLACK2 |
| .: Üldised omadused :. | |
| Toetatud ekraanide arv | 2 |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Korpuse materjal | Teras |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 8 kg |
| Paigaldus | Klamber/kaitsekrae |
| Toote värv | Must |
| Paigaldamine | |
| Lauaplaadi paksus (max) | 5 cm |
| Maksimaalne kandevõime (ekraani kohta) | 8 kg |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Pöörlemispunktide arv | 3 |
| Ergonoomika | |
| Angle of rotation | 180 ° |
| Rotatsiooni nurk | 180° |
| Sühavuse reguleerimisvahemik | 0 - 530 mm |
| Kõrguse reguleerimise tüüp | Gaasvedru |
| Kallutatav | Jah |
| Pööratav | Jah |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 200 - 510 mm |
| Pööratavus | Jah |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Pöördenurk | 180° |
| Juhtmehaldus | Jah |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Kalde reguleerimine | Jah |
| Kaldenurk | -50 - 120° |
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 81,3 cm (32") |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 24 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 510 mm |
| Harmonized System (HS) kood | 7326909890 |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 440 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 530 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 22,4 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |
| Peamise pakendi netokaal | 19,6 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Ekraani minimaalne suurus | 25,4 cm (10") |
| Depth adjustment range | 0 - 530 mm |
| Minimaalne kaal | 2 kg |
| Pakendi netokaal | 5,3 kg |
| Päritoluriik | Hiina |
| Reguleeritav sügavus | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Toote kaal | 4,3 kg |
| Toote kaal | 4300 g |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi sügavus | 400 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 480 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 123 mm |
| Pakendi kaal | 5,3 kg |
| Muud andmed | |
| Mounting | Clamp/Grommet |
| Tilt adjustment | Jah |
| Number of displays supported | 2 |
| Cable management | Jah |
| Swivelling | Jah |
| Swivel angle | 180 ° |
| Rotating | Jah |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Height adjustment range | 200 - 510 mm |
| Number of pivot points | 3 |
| Fits screens sized | 10-32" |
| Number of screens | 2 |
| Maximum Weight Capacity | 8 kg |
| Unit Box Height | 0.12 |
| Unit Box Length | 0.49 |
| Unit Box Width | 0.41 |
| CnCode | 83021000 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.02411 cubm |
| Product Net Weight | 4 kg |
| Unit Calculated Weight | 5.2 kg |
| Summary | Neomounts FPMA-D750DBLACK2 Monitor arm 10-32" - gas spring - Topfix - 180°-stop. Mounting: Clamp/Grommet, Maximum weight capacity: 8 kg, Minimum screen size: 25.4 cm (10"), Maximum screen size: 81.3 cm (32"), Minimum VESA mount: 75 x 75 mm, Maximum VESA mount: 100 x 100 mm. Height adjustment, Swivel angle range: 0 - 180°, Tilt angle range: -50 - 120°. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 7326909890 |
| Tilt angle range | -50 - 120 ° |
| Master (outer) case gross weight | 22400 g |
| Master (outer) case height | 530 mm |
| Master (outer) case length | 440 mm |
| Master (outer) case width | 510 mm |
| Products per master (outer) case | 4 pc(s) |
| Panel mounting interface | 100 x 100/75 x 75 mm |
| Products per pallet (EU) | 24 pc(s) |
| Master (outer) case net weight | 19600 g |
| Maximum screen size | 32 " |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Minimum screen size | 10 " |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Desk thickness (max) | 50 mm |
| Maximum weight capacity (per display) | 8 kg |
| Height adjustment type | Gas spring |
| Package net weight | 5300 g |
| Minimum weight | 2 kg |
| Country of origin | China |
| Mounting type | Desk |
| 100 mm x 100 mm | Jah |
| 75 mm x 75 mm | Jah |
| Adjustable Depth | Jah |
| Height adjustment | Jah |
| Housing material | Steel |
| Max. weight | 8 kg |
| Package depth | 400 mm |
| Package height | 123 mm |
| Package weight | 5300 g |
| Package width | 480 mm |
| Swivel angle range | 0 - 180 ° |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||