Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 11.32 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Jupiter A3 Office Laminator
| Tootja | Fellowes |
| Tootekood | 5748401 |
| EAN | 043859763498 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 12 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | www.fellowes.com/uk/en/catalog/business-machines/laminators/details/office-and-departmental-laminators/UK-5748401 |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | White / Grey |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | Jupiter A3 |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 7.5 kg |
| Brutokaal | 8.1 kg |
| Mõõtmed (l x s x k) | 13.40 x 20.80 x 53.00cm |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.03139 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 8.1 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 19 cm |
| Transpordipakendi laius | 28 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 59 cm |
| Muud andmed | |
| Unit Calculated Weight | 8.1 kg |
| Product Net Weight | 6.5 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.03139 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| CnCode | 84393000 |
| Unit Box Width | 0.28 |
| Unit Box Length | 0.59 |
| Unit Box Height | 0.19 |
| Number of rollers | 6 |
| Max pouch thickness | 250 micron |
| Entry width | 320 mm |
| Paper format and size(mm) | A3/297 C- 420 |
| Speed | 140cm/min |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
