Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Fellowes Lunar A4. Maksimaalne lamineerimislaius: 23 cm, Kuumenemisaeg: 6 min, Lamineerimiskiirus: 300 mm/min. Laius: 384 mm, Sügavus: 122 mm, Kõrgus: 122 mm
| Tootja | Fellowes |
| Tootekood | 5715601 |
| EAN | 043859624362 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 12 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | www.fellowes.com/row/en/products/pages/product-details.aspx?prod=FT-5715601&cat=cat=BUSINESS-MACHINES&subcat=LAMINATING-MACHINES&tercat=PERSONAL-LAMINATORS&subcat={2}&tercat={3} |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | White |
| Toote värv | Valge |
| .: Ekraan :. | |
| Sisseehitatud ekraan | Ei |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Kuumenemisaeg | 6 min |
| Funktsioonid | |
| Lamineerimiskiirus | 300 mm/min |
| Maksimaalne lamineerimislaius | 23 cm |
| Rullide arv | 2 |
| Tasku maht (klapi kohta) | 80 µ |
| Mudeli originaalnimi | Lunar A4 |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84729080 |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Toote kaal | 1,12 kg |
| Laius | 384 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 400 x 160 x 105 mm |
| Sügavus | 122 mm |
| Kõrgus | 122 mm |
| Muud andmed | |
| Unit Calculated Weight | 1.6 kg |
| Product Net Weight | 1.2 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.0113198 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| CnCode | 84393000 |
| Unit Box Width | 0.135 |
| Unit Box Length | 0.43 |
| Unit Box Height | 0.195 |
| Number of rollers | 2 |
| Max pouch thickness | 80 micron |
| Entry width | 240 mm |
| Paper format and size(mm) | A4/210 C- 297 |
| Speed | 30cm/min (fixed speed) |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
