Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 7.20 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Fellowes Amaris A3. Maksimaalne lamineerimislaius: 32 cm, Tüüp: Külmlamineerimine, Kuumenemisaeg: 1 min. Võimsustarve (tüüpiline): 1200 W, AC-sisendpinge: 220 - 240 V, AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz. Laius: 152,4 mm, Sügavus: 474,7 mm, Kõrgus: 101,6 mm
| Tootja | Fellowes |
| Tootekood | 8058201 |
| EAN | 043859773824 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 12 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | www.fellowes.com/gb/en/products/product-details.aspx?prod=UK-8058601&cat=BUSINESS-MACHINES&subcat=LAMINATING_MACHINES&tercat=OFFICE_LAMINATORS |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | White / Grey |
| Toote värv | Hall, Valge |
| Tüüp | Külmlamineerimine |
| Võimsus ja energiatarve | |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 1200 W |
| Vool | 5,5 A |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Automaatne ootelolek | Jah |
| Formaat | A3 |
| Kuumenemisaeg | 1 min |
| Valmisoleku indikaator | Jah |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Automaatne väljalülitus | Jah |
| Funktsioonid | |
| Tasku maksimaalne paksus | 175 µm |
| Maksimaalne dokumendi paksus | 0,6 mm |
| Automaatne ummistuse avastamine | Jah |
| Vähim tasku paksus | 75 µm |
| Mootori tagasikäigu funktsioon | Jah |
| Lamineerimiskiirus | 780 mm/min |
| Maksimaalne lamineerimislaius | 32 cm |
| Rullide arv | 6 |
| Mudeli originaalnimi | Amaris A3 |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Toote kaal | 1,91 kg |
| Laius | 152,4 mm |
| Brutokaal | 2.29 kg |
| Sügavus | 474,7 mm |
| Kõrgus | 101,6 mm |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi maht | 0.01 cubm |
| Muud andmed | |
| Unit Calculated Weight | 3.92 kg |
| Number of rollers | 6 |
| Unit Box Height | 0.24 |
| Unit Box Length | 0.54 |
| Unit Box Width | 0.16 |
| CnCode | 84393000 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.02074 cubm |
| Product Net Weight | 1.91 kg |
| Paper format and size(mm) | A3/297 C- 420 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||