Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 38.99 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
An all-in-one edge storage solution
The compact 1U 4-bay Synology RackStation RS822+/RS822RP+ with its storage and connectivity expandability coupled with the powerful Synology DiskStation Manager (DSM) operating system is an ideal edge storage solution for branch offices and small and medium-sized businesses.
Built for reliability
RS822+ comes with four Gigabit RJ-45 ports which can be bonded with Link Aggregation to enable automatic network failover and load balancing.
Two RS822+ units can be paired using Synology High Availability to form a reliable active/passive server cluster, maximizing service uptime.
All-in-one data management platform
The RS822+ is designed to support small deployments in tackling common applications such as file management, data backup, and surveillance.
Edge storage for distributed teams
Provide secure and convenient multi-platform file access, sharing, and synchronization across different locations.
Multi-endpoint data protection
Design an effective backup strategy to maximize system availability with a host of native and license-free solutions.
Smart surveillance for small deployments
Leverage flexible deployment options, intuitive management capabilities, and advanced video analytics to secure your premises.
Powered by Synology DSM
Take advantage of a whole host of native productivity, management, and security solutions available on the web-based DSM operating system.
| Tootja | SYNOLOGY |
| Tootekood | RS822+ |
| EAN | 4711174724741 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | NAS |
| Tootja koduleht | https://www.synology.com/en-eu/products/RS822+#features |
| .: Disain :. | |
| LED-indikaatorid | Alarm/Power/Status |
| .: Protsessor :. | |
| Processor generation | AMD Ryzen Embedded V1000 Series |
| Protsessori sagedus | 2.2 GHz |
| Protsessori perekond | Ryzen Embedded |
| Protsessori mudel | V1500B |
| Protsessorituumad | 4 |
| Protsessori harud | 8 |
| Protsessori seeria | AMD Ryzen V1500B |
| .: Mälu :. | |
| Paigaldatud operatiivmälu | 2 GB |
| Sisemälu | 2 GB |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB port | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 4 |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | DSM |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Jahutus | |
| Ventilaatorite arv | 3 fan(s) |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x8 (Gen 3.x) pesad | 1 |
| Toide | |
| Voolutarve | 47.69 Watts |
| Ergonoomika | |
| Lähtestusnupp | Jah |
| On/off nupp | Jah |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 100 - 240 V |
| Mudeli originaalnimi | RS822+ |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 8 - 80 % |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaablid kaasa arvatud | AC |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.072529 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 9.7 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 20.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 58 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 61 cm |
| Installed storage drive type | Ei |
| Unit Box Length | 0.61 |
| USB 3.2 | 2 |
| Processor manufacturer | AMD |
| Hot-swap drive bays | Jah |
| Supported storage drive interfaces | Serial ATA |
| eSATA ports quantity | 1 |
| Supported storage drive types | HDD & SSD |
| Unit Box Height | 0.205 |
| Storage drives installed | Ei |
| Supported file systems | BTRFS/exFAT/ext3/ext4/FAT32/HFS+/NTFS |
| Wake-on-LAN ready | Jah |
| Backup function | Jah |
| Access Control List (ACL) | Jah |
| Number of storage drives supported | 4 |
| Supported network protocols | SMB, AFP, NFS, FTP, WebDAV, CalDAV, iSCSI, Telnet, SSH, SNMP, and VPN (PPTP, OpenVPNT, L2TP) |
| Unit Box Width | 0.58 |
| PCI Express x8 (Gen 3.x) slots | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.072529 cubm |
| Product Net Weight | 6.4 kg |
| On-board graphics card model | Not available |
| Unit Calculated Weight | 9.7 kg |
| Summary | Synology RackStation RS822+. Type: NAS. Processor family: Ryzen Embedded, Processor model: V1500B, Processor frequency: 2.2 GHz. Internal memory: 2 GB, Internal memory type: DDR4. Operating system installed: DSM |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 4 |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| NAS features | Enterprise |
| RAID support | Jah |
| Certification | FCC CE BSMI VCCI RCM UKCA EAC CCC KC UL |
| File System | EXT4 |
| Maximum RAM supported | 32 GB |
| Maximum supported storage capacity | 108 TB |
| Number of drives/bays | 4 |
| Operating altitude | 0 - 5000 m |
| Rack 1U | Jah |
| Raid Levels | 0/1/10/5/6/JBOD |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95 % |
| Supported drives | 3.5" SATA HDD; 2.5" SATA SSD |
| Netokaal | 6.4 kg |
| Brutokaal | 9.7 kg |
| Laius | 430.5 mm |
| Sügavus | 457.6 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 44 mm x 480 mm x 492.6 mm |
| Toote kaal | 6400 g |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||