Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 51.27 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
An all-in-one edge storage solution
The compact 1U 4-bay Synology RackStation RS822+/RS822RP+ with its storage and connectivity expandability coupled with the powerful Synology DiskStation Manager (DSM) operating system is an ideal edge storage solution for branch offices and small and medium-sized businesses.
Built for reliability
RS822+/RS822RP+ comes with four Gigabit RJ-45 ports which can be bonded with Link Aggregation to enable automatic network failover and load balancing.
Two RS822+/RS822RP+ units can be paired using Synology High Availability to form a reliable active/passive server cluster, maximizing service uptime.
Furthermore, the RS822RP+ features a redundant power supply for an extra edge in service continuity.
Room for expansion
Easily adjust the RS822+/RS822RP+ to match your usage environment, whether it needs performance, faster networking, or higher storage capacity.
All-in-one data management platform
The RS822+/RS822RP+ is designed to support small deployments in tackling common applications such as file management, data backup, and surveillance.
Edge storage for distributed teams
Provide secure and convenient cross-platform file access, sharing, and synchronization across multiplelocations.
Multi-endpoint data protection
Design an effective backup strategy to maximize system availability with a host of native and license-free solutions.
Smart surveillance for small deployments
Leverage flexible deployment options, intuitive management capabilities, and advanced video analytics to secure your premises.
Works best with Synology drives
Enjoy high sustained performance and reliability with enterprise-grade drives designed for Synology NAS and featuring built-in data protection.
Powered by Synology DSM
Take advantage of a whole host of native productivity, management, and security solutions available on the web-based DSM operating system.
| Tootja | SYNOLOGY |
| Tootekood | RS822RP+ |
| EAN | 4711174724758 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | NAS |
| Tootja koduleht | https://www.synology.com/en-us/products/RS822+ |
| .: Üldised omadused :. | |
| Müratase | 38.8 dB |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Grey |
| Jahutuse tüüp | Active |
| LED-indikaatorid | Alarm/HDD/Power/Status |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 2.2 GHz |
| Processor generation | AMD Ryzen Embedded V1000 Series |
| Protsessori perekond | Ryzen Embedded |
| Protsessori mudel | V1500B |
| Protsessorituumad | 4 |
| Protsessori harud | 8 |
| L3-vahemälu | 4 MB |
| Protsessori seeria | AMD Ryzen V1500B |
| .: Mälu :. | |
| ECC | Jah |
| Paigaldatud operatiivmälu | 2 GB |
| Sisemälu | 2 GB |
| Mälupesad | 2 |
| .: Võrgustumine :. | |
| WLAN adapter supported | Jah |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 1000 Mbit/s |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB port | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 4 |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | DiskStation Manager |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 47.69 W |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | HTTPS/SSH/SSL/TLS |
| .: Salvestusruum :. | |
| Online RAID migration | Jah |
| Online RAID expansion | Jah |
| Jahutus | |
| Ventilaatorite arv | 2 fan(s) |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Compliance certificates | RoHS |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x8 (Gen 3.x) pesad | 1 |
| Toide | |
| Voolutarve | 47.69 Watts |
| Ergonoomika | |
| Lähtestusnupp | Jah |
| On/off nupp | Jah |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 100 - 240 V |
| Mudeli originaalnimi | RS822RP+ |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 8 - 80 % |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Power cables quantity | 2 |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaablid kaasa arvatud | AC |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.07315 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 11.55 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 58.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 20.5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 61 cm |
| Linux operating systems supported | Jah |
| Redundant power supply (RPS) support | Jah |
| Supported network protocols | SMB1 (CIFS), SMB2, SMB3, NFSv3, NFSv4, NFSv4.1, NFS Kerberized sessions, iSCSI, HTTP, HTTPs, FTP, SNMP, LDAP, CalDAV |
| Power supply location | Built-in |
| Number of storage drives supported | 4 |
| Access Control List (ACL) | Jah |
| Built-in iTunes server | Jah |
| Built-in FTP server | Jah |
| Device class | Small & Medium Business |
| Backup function | Jah |
| Backup features | Cloud/iSCSI LUN |
| Multilingual support | Jah |
| iSCSI support | Jah |
| Wake-on-LAN ready | Jah |
| Supported file systems | BTRFS/exFAT/ext3/ext4/FAT32/HFS+/NTFS |
| Storage drives installed | Ei |
| Installed storage drive type | Ei |
| Supported storage drive types | HDD & SSD |
| Browser supported | Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge, Safari |
| System log | Jah |
| eSATA ports quantity | 1 |
| Supported storage drive interfaces | Serial ATA II,Serial ATA III |
| Hot-swap drive bays | Jah |
| Power supply unit (PSU) capacity | 150 W |
| Processor manufacturer | AMD |
| Link aggregation | Jah |
| USB 3.2 | 2 |
| Unit Box Height | 0.585 |
| Unit Box Length | 0.61 |
| Unit Box Width | 0.205 |
| Unit Calculated Volume | 0.07315 cubm |
| Product Net Weight | 8 kg |
| Unit Calculated Weight | 11.6 kg |
| Summary | Synology RackStation RS822RP+. Type: NAS. Chassis type: Rack (1U). Device class: Small & Medium Business. Processor family: Ryzen Embedded, Processor model: V1500B, Processor frequency: 2.2 GHz. Internal memory: 2 GB, Internal memory type: DDR4. Total installed storage capacity: 0 TB. Operating system installed: DiskStation Manager |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| On-board graphics card model | Not available |
| L2 cache | 2 MB |
| Storage drive sizes supported | 2.5/3.5 " |
| Concurrent connections | 500 |
| Hot spare | Jah |
| Share folder | SMB/AFP/NFS/FTP/WebDAV |
| Snapshot | Jah |
| Drive bay locking | Jah |
| Power consumption (HDD standby) | 16.7 W |
| Third-party support | Jah |
| PCI Express x8 (Gen 3.x) slots | 1 |
| Chassis type | Rack (1U) |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 4 |
| Mac operating systems supported | Jah |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| NAS features | Enterprise |
| Number of processors supported | 1 |
| RAID support | Jah |
| Windows operating systems supported | Jah |
| Certification | FCC CE BSMI VCCI RCM UKCA EAC CCC KC UL |
| Fan Diameter | 40 mm |
| File System | EXT4 |
| Maximum RAM supported | 32 GB |
| Number of drives/bays | 4 |
| Number of users | 2048 user(s) |
| Operating altitude | 0 - 5000 m |
| Rack 1U | Jah |
| Raid Levels | 0/1/10/5/6/JBOD |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95 % |
| Supported drives | 3.5" SATA HDD; 2.5" SATA SSD |
| Netokaal | 8 kg |
| Brutokaal | 11.6 kg |
| Laius | 480 mm |
| Sügavus | 518.6 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 44 mm x 480 mm x 518.6 mm |
| Toote kaal | 8000 g |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||