Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 8.83 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Performance-Driven WiFi 6 for Demanding Outdoor Environments
Dual-Band WiFi 6 Connectivity
Powered by the latest WiFi 6 technology, the AP delivers speeds of up to 1.8 Gbps, providing higher data rates on both 5 GHz and 2.4 GHz bands for demanding multi-user scenarios, such as outdoor swimming pools, cafés, and amusement parks.
Long-Range Coverage
Professional antennas equipped with high-power amplifiers utilize WiFi 6 technology to provide strong and expansive wireless coverage to various outdoor environments.
Connect Numerous Devices
OFDMA and MU-MIMO greatly improve multi-user efficiency to provide simultaneous connections for dozens of clients in large open areas.
Seamless Integration into Omada SDN Platform
The Omada Software Defined Networking (SDN) platform integrates network devices including access points, switches, and routers to provide 100% centralized cloud management and create a highly scalable network—all controlled from a single interface.
Easy Pairing, Less Wiring
With Mesh technology, Omada EAPs save you from extra wires by wirelessly extending your WiFi signal further and more flexibly to hard-to-wire areas.
Optimized Network Performance
Intelligent self-organization optimizes the best path between EAPs while self-healing ensures you stay online even when one AP is disrupted.
Always Stay Smooth with Fast Roaming
Ensures customers enjoy uninterrupted streaming when moving around by switching clients automatically to the access points with the optimal signal.
IP67 Weatherproof Enclosure for Outdoor Environments
EAP610-Outdoor is totally resistant to dust ingress, shock, vibration, and moisture, withstanding the most extreme environments.
Versatile Mounting Solutions
Our mounting kits provide flexible installation, whether inside or outside.
Multiple PoE Options for Easy Installation
The AP supports both 802.3at PoE+ and Passive PoE power supply. It can be either powered by a PoE switch or the provided PoE adapter for convenient deployment.
Easy Management with the Omada App
Follow the configuration instructions on the free Omada app to get set up in minutes. Omada lets you configure settings, monitor the network status and manage clients, all from the convenience of a smart phone or tablet.
| Tootja | TP-LINK |
| Tootekood | EAP610-OUTDOOR |
| EAN | 6935364010232 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.tp-link.com/en/business-networking/omada-sdn-access-point/eap610-outdoor/#overview |
| .: Üldised omadused :. | |
| Juhtmevaba isolatsioon | Jah |
| 2,4 GHz | Jah |
| 5 GHz | Jah |
| Automaatne kanalivalik | Jah |
| Kasutajate arv | 250 kasutaja(t) |
| Logiserver | Jah |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP67 |
| Sagedusriba | 2.4 - 5 GHz |
| Turvaalgoritmid | WEP, WPA, WPA2, WPA3 |
| VLAN-i tugi | Jah |
| Wi-Fi multimeedia (WMM)/(WME) | Jah |
| .: Disain :. | |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Paigutus | Post, Sein |
| Toote värv | Valge |
| .: Toimimine :. | |
| Band Steering | Jah |
| MIMO tüüp | Multi User MIMO |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | Jah |
| MIMO | Jah |
| .: Võrgustumine :. | |
| Kiiruse piiramine | Jah |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 1800 Mbit/s |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 0 |
| .: Tarkvara :. | |
| Automaatne kanalite otsing | Jah |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendvool | 0.5 A |
| Power over Ethernet (PoE) | Jah |
| AC-sisendpinge | 8 V |
| Turvalisus | |
| MAC-aadresside filtreerimine | Jah |
| SSID-tugede arv | 16 |
| Antenn | |
| Antenna features | Integrated antenna |
| Antenni elemendid | Integreeritud antenn |
| Antennivõimenduse tase (maksimaalne) | 5 dBi |
| Antenni tüüp | Sisemodem |
| Antenni tüüp | Internal |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| IEEE 802.11a | Jah |
| IEEE 802.11ac | Jah |
| IEEE 802.11b | Jah |
| IEEE 802.11g | Jah |
| IEEE 802.11n | Jah |
| Wi-Fi laineala | 2.4/5 GHz |
| Protokollid | |
| Haldusprotokollid | SNMP v1/v2c |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Veebipõhine haldus | Jah |
| Funktsioonid | |
| Maximum data transfer rate (2.4 GHz) | 574 Mbit/s |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (5 GHz) | 1201 Mbit/s |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (2.4 GHz) | 574 Mbit/s |
| BeamForming | Jah |
| 6 GHz | Ei |
| Wi-Fi multimeedia (WMM)/(WME) | Jah |
| Maximum data transfer rate (5 GHz) | 1201 Mbit/s |
| Mudeli originaalnimi | EAP610-Outdoor |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | Jah |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Muud funktsioonid | |
| Haldusplatvorm | Omada |
| Andmeedastuskiirus | 1800 Mbps |
| .: Toetatud operatsioonisüsteemid :. | |
| Windows 10 | Jah |
| Windows 7 | Jah |
| Windows 8 | Jah |
| Windows Vista | Jah |
| Windows XP | Jah |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -30 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 280,4 mm |
| Laius | 280.4 mm |
| Sügavus | 106.5 mm |
| Kõrgus | 56.9 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 280.4×106.5×56.8 мм |
| Sügavus | 106,5 mm |
| Kõrgus | 56,9 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Koos PoE adapteriga | Jah |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Paigalduskomplekt | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi sügavus | 325 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 241 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 67 mm |
| Pakendi kaal | 1,29 kg |
| Muud andmed | |
| Security algorithms | WEP/WPA/WPA2/WPA3 |
| Management protocols | SNMP v1/v2c |
| Web-based management | Jah |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Mounting kit | Jah |
| 2.4 GHz | Jah |
| MAC address filtering | Jah |
| Quality of Service (QoS) support | Jah |
| Networking standards | IEEE 802.11a/IEEE 802.11ac/IEEE 802.11ax/IEEE 802.11b/IEEE 802.11g/IEEE 802.11n |
| VLAN support | Jah |
| PoE adapter included | Jah |
| Management platform | Omada |
| Rate limiting | Jah |
| Series | Omada |
| IEEE 802.11ax | Jah |
| Unit Box Height | 0.07 |
| Unit Box Length | 0.32 |
| Unit Box Width | 0.24 |
| Units per Shipping Box | 10 |
| Unit Calculated Volume | 0.006605 cubm |
| Product Net Weight | 1.2 kg |
| Unit Calculated Weight | 1.57 kg |
| Summary | TP-Link Omada EAP610-Outdoor. 2.4 GHz, 5 GHz, Maximum data transfer rate: 1800 Mbit/s. Security algorithms: WEP, WPA, WPA2, WPA3. Ethernet LAN data rates: 10,100,1000 Mbit/s. Power over Ethernet (PoE). Product colour: White |
| Product colour | White |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| MIMO type | Multi User MIMO |
| Wi-Fi Multimedia (WMM)/(WME) | Jah |
| Wireless isolation | Jah |
| Automatic channel selection | Jah |
| Number of SSID supported | 16 |
| Syslog | Jah |
| Automatic channel scanning | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| LED indicators | Jah |
| Placement | Pole,Wall |
| Antenna gain level (max) | 5 dBi |
| Ethernet LAN data rates | 10/100/1000 Mbit/s |
| Frequency Band | 2.4 - 5 GHz |
| Maximum data transfer rate | 1800 Mbit/s |
| Number of users | 250 user(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Package depth | 325 mm |
| Package height | 67 mm |
| Package weight | 1290 g |
| Package width | 241 mm |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||