Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 6.26 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
TP-Link Omada EAP650. 2,4 GHz, 5 GHz, Andmete edastamise maksimaalne määr: 2976 Mbit/s. Turvaalgoritmid: SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH, WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, WPA3-Enterprise,.... Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s. Power over Ethernet tugi. Toote värv: Valge
| Tootja | TP-LINK |
| Tootekood | EAP650 |
| EAN | 4897098683545 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.tp-link.com/us/business-networking/omada-sdn-access-point/eap650/ |
| .: Üldised omadused :. | |
| Juhtmevaba isolatsioon | Jah |
| 2,4 GHz | Jah |
| 5 GHz | Jah |
| Automaatne kanalivalik | Jah |
| Hajaspektermeetod | OFDMA |
| Kasutajate arv | 250 kasutaja(t) |
| Logiserver | Jah |
| Modulatsioon | 1024-QAM, OFDM |
| Sagedusriba | 2.4 - 5 GHz |
| Turvaalgoritmid | SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH, WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, WPA3-Enterprise, WPA3-PSK |
| Ülendatav püsivara | Jah |
| VLAN-i tugi | Jah |
| Wi-Fi multimeedia (WMM)/(WME) | Jah |
| .: Disain :. | |
| Transmitting power (CE) | <20 dBm(2.4 GHz, EIRP) <23 dBm(5 GHz, Band1 & Band2, EIRP) <30 dBm(5 GHz, Band3, EIRP) dBm |
| Saatja võimsus (CE) | <20 dBm(2.4 GHz, EIRP) <23 dBm(5 GHz, Band1 & Band2, EIRP) <30 dBm(5 GHz, Band3, EIRP) |
| Transmitting power (FCC) | <25 dBm (2.4 GHz) <25 dBm (5 GHz) dBm |
| Saatja võimsus (FCC) | <25 dBm (2.4 GHz) <25 dBm (5 GHz) |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Paigutus | Lagi, Sein |
| Toote värv | Valge |
| .: Toimimine :. | |
| Band Steering | Jah |
| Band Steering | Jah |
| MIMO tüüp | Multi User MIMO |
| Airtime Fairness (ATF) | Jah |
| MIMO | Jah |
| .: Võrgustumine :. | |
| Kiiruse piiramine | Jah |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.1x, IEEE 802.3at |
| Voo reguleerimise tugi | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 2976 Mbit/s |
| DC-pistik | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 0 |
| .: Tarkvara :. | |
| Automaatne kanalite otsing | Jah |
| Võimsus ja energiatarve | |
| DC-pingevahemik | 12 V |
| Power over Ethernet (PoE) | Jah |
| Väljundpinge | 12 V |
| Väljundvool | 1 A |
| Turvalisus | |
| Service Set Identifier (SSID) elemendid | Multiple SSIDs |
| Pääsuloend (ACL) | Jah |
| MAC-aadresside filtreerimine | Jah |
| SSID-tugede arv | 16 |
| Antenn | |
| Antenni suuna tüüp | Mitmesuunaline |
| Antennivõimenduse tase (maksimaalne) | 5 dBi |
| Antenni tüüp | Sisemodem |
| Antenni tüüp | Internal |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Veebipõhine haldus | Jah |
| Ergonoomika | |
| Lähtestusnupp | Jah |
| Funktsioonid | |
| Maximum data transfer rate (2.4 GHz) | 574 Mbit/s |
| Fit AP mode features | Mesh networking |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (5 GHz) | 2402 Mbit/s |
| Fit AP režiimi elemendid | Silmusvõrgud |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (2.4 GHz) | 574 Mbit/s |
| BeamForming | Jah |
| 6 GHz | Ei |
| Maximum data transfer rate (5 GHz) | 2402 Mbit/s |
| Mudeli originaalnimi | EAP650 |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | Jah |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 160 mm |
| Laius | 160 mm |
| Sügavus | 160 mm |
| Kõrgus | 33.6 mm |
| Sügavus | 160 mm |
| Kõrgus | 33,6 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Paigalduskomplekt | Jah |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi tüüp | Box |
| ◁ SERTIFIKAADID ▷ | |
| Sertifikaat | CE, FCC, RoHS |
| Muud andmed | |
| Security algorithms | SNMP/SNMPv2/SNMPv3/SSH/WPA2-Enterprise/WPA2-PSK/WPA3-Enterprise/WPA3-PSK/WPA-Enterprise/WPA-PSK |
| Firmware upgradeable | Jah |
| Reset button | Jah |
| Web-based management | Jah |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Mounting kit | Jah |
| 2.4 GHz | Jah |
| MAC address filtering | Jah |
| Quality of Service (QoS) support | Jah |
| Networking standards | IEEE 802.11a/IEEE 802.11ac/IEEE 802.11ax/IEEE 802.11b/IEEE 802.11g/IEEE 802.11n/IEEE 802.1x/IEEE 802.3at |
| Access Control List (ACL) | Jah |
| VLAN support | Jah |
| Flow control support | Jah |
| Rate limiting | Jah |
| Series | Omada |
| Unit Box Height | 0.23 |
| Unit Box Length | 0.25 |
| Unit Box Width | 0.065 |
| Units per Shipping Box | 16 |
| Unit Calculated Volume | 0.004198 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.856 kg |
| Summary | TP-Link Omada AX3000 Ceiling Mount WiFi 6 Access Point. 2.4 GHz, 5 GHz, Maximum data transfer rate: 2976 Mbit/s. Security algorithms: SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH, WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, WPA3-Enterprise,.... Ethernet LAN data rates: 10,100,1000 Mbit/s. Power over Ethernet (PoE). Product colour: White |
| Product colour | White |
| MIMO type | Multi User MIMO |
| Spread spectrum method | OFDMA |
| Automatic channel selection | Jah |
| Syslog | Jah |
| DC voltage range | 12 V |
| Automatic channel scanning | Jah |
| DC-in jack | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| LED indicators | Jah |
| Placement | Ceiling,Wall |
| Quick start guide | Jah |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Ethernet LAN data rates | 10/100/1000 Mbit/s |
| Frequency Band | 2.4 - 5 GHz |
| Maximum data transfer rate | 2976 Mbit/s |
| Number of users | 250 user(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||