Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Lindy Stromversorgung. Kaabli pikkus: 2 m, Pistmik 1: CEE7/4, Pistmik 2: IEC C19
| Tootja | LINDY |
| Tootekood | 30344 |
| EAN | 4002888303446 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | www.lindy-international.com/Schuko-to-IEC-C19-Mains-Cable-2m.htm?websale8=ld0101.ld021102&pi=30344&ci=80 |
| Seadme tüüp | Power Supply |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Toote värv | Must |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Pistmik 1 | CEE7/4 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Piirvool | 16 A |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Pistmik 2 | IEC C19 |
| Funktsioonid | |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Pikkus | 2 m |
| Muud andmed | |
| Unit Calculated Weight | 0.33 kg |
| Product Net Weight | 0.18 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.000867 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Box Width | 0.17 |
| Unit Box Length | 0.17 |
| Unit Box Height | 0.03 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
