Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
•Triple output USB-C rechargeable headlamp
• A primary white LED with a max output of 700 lumens
• Equipped with a high CRI auxiliary white light (CRI≥90)
•Red light illumination designed for protecting the night vision
• Utilizes a unibody optical lens system with various facets for reflecting a uniform and soft light
•Built-in 2,000mAh Li-ion battery
•Built-in intelligent Li-ion battery chargingcircuit with a USB-C charging port (5V ⎓2A)
• Designed with two buttons different in shape and touch, offering easy one-handed operation
• 5 brightness levels, 2 special modes and 2 red light modes available
• Designed with 4 power indicators to indicate the remaining battery power
• Made from durable PC and aluminum metal materials
• Compact and lightweight • Impact resistant to 1 meter • Waterproof and dustproof rating in accordance with IP66
| Tootja | NITECORE |
| Tootekood | NU33 |
| EAN | 6952506407392 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://flashlight.nitecore.com/product/nu33 |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aku tüüp | Lithium-Ion rechargeable |
| Aku mahutavus | 2000 mAh |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 147 hours |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 0.095 kg |
| Brutokaal | 0.157 kg |
| Laius | 62.3 mm |
| Sügavus | 46 mm |
| Kõrgus | 35.6 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 62.3mm x 46mm x 35.6mm |
| Toote kaal | 95.5 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.0004275 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.157 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 9 cm |
| Transpordipakendi laius | 5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 9.5 cm |
| Muud andmed | |
| Battery life (boost mode) | 4 h |
| Light colour | Cool white,Red,White |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rechargeable battery | Jah |
| Splash proof | Jah |
| Flashlight type | Headband flashlight |
| Unit Box Height | 0.09 |
| Unit Box Length | 0.095 |
| Unit Box Width | 0.05 |
| Illumination application | Headlight |
| Flashlight series | NU |
| Max Beam distance | 135 m |
| Charging port | USB-C |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0004275 cubm |
| Product Net Weight | 0.095 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.157 kg |
| Summary | Nitecore NU33. Flashlight type: Headband flashlight, Product colour: Black, Housing material: Aluminium. Waterproof up to: 1 m, International Protection (IP) code: IP66. Lamp type: LED, Lamps quantity: 3 lamp(s), Luminous flux: 700 lm. Charging source: USB, Battery type: Built-in battery, Battery technology: Lithium-Ion (Li-Ion). Width: 62.3 mm, Depth: 46 mm, Height: 35.6 mm |
| Product colour | Black |
| Designed for children | Ei |
| Adjustable headband | Jah |
| Shockproof | Jah |
| Light beam distance (max) | 135 m |
| Light output (max) | 700 lm |
| Flashlight modes | High/Medium/SOS mode/Turbo |
| Light beam distance (min) | 6 m |
| Light output (min) | 6 lm |
| Luminous intensity | 4578 cd |
| Charging source | USB |
| Control type | Buttons |
| International Protection (IP) code | IP66 |
| Lamp type | LED |
| Lamps quantity | 3 lamp(s) |
| Number of batteries supported | 1 |
| Battery life (max) | 147 h |
| Battery type | Built-in battery |
| Battery voltage | 5 V |
| Housing material | Aluminium |
| Light output | 700 Lumen |
| Luminous flux | 700 lm |
| Number of power levels | 6 |
| Waterproof | Jah |
| Waterproof up to | 1 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||