Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Die MH10V2 ist ein weiteres Mitglied der Multitask Hybrid Serie von Nitecore.
Das Update der alten MH10 kommt mit der neuen 21700er Akku-Generation.
Dieser bietet nicht nur eine erhöhte Kapazität von insgesamt 4000mAh, sondern ermöglicht die verstärkte Leuchtleistung von insgesamt 1200 Lumen.
Multitask-Hybrid typisch befindet sich ein integriertes Ladegerät im Lampenkopf. Hier entschied sich Nitecore den Anschluss gegenüber dem Vorgänger zu einem USB-C Anschluss upzugraden.
Eine Silikon-Kappe dient hier zum Schutz vor Wasser, Schmutz.
Das Gehäuse der Nitecore MH10V2 ist natürlich auf die 21700er Akku-Generation angepasst. Jedoch ermöglicht ein mitgeliefertes Batteriemagazin problemlos den Betrieb mit den schmaleren 18650 Akkus.
Bedient wird die MH10V2 mittels eines einzelnen Knopfs am Lampenknopf. Somit liegt die Lampe jederzeit richtig in der Hand und lässt sich für den jeweiligen Gebrauch anpassen. Die vier Leuchtstufen sowie die drei Spezialmodi lassen sich mittels einer klassischen Memory-Funktion voreinstellen.
Die patentierte ATR-Technologie von Nitecore reguliert die Leuchtstufen automatisch runter um ein Überhitzen des Lampenkopfes zu vermeiden und den Träger zu schützen.
| Tootja | NITECORE |
| Tootekood | MH10V2 |
| EAN | 6952506405978 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.nitecore.de/beleuchtung/mh-multitask-hybrid-serie/mh10v2/nitecore-mh10-v2-1200-lumen |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aku tüüp | Lithium-Ion rechargeable |
| Aku mahutavus | 4000 mAh |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 1500 hours |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | MH10 V2 |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 0.077 kg |
| Brutokaal | 0.283 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.00105 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.283 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 10 cm |
| Transpordipakendi laius | 5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 21 cm |
| Muud andmed | |
| Unit Calculated Volume | 0.00105 cubm |
| Rechargeable battery | Jah |
| Flashlight type | Hand flashlight |
| Unit Box Height | 0.1 |
| Unit Box Length | 0.21 |
| Unit Box Width | 0.05 |
| CnCode | 85131000 |
| Illumination application | Flashlight |
| Flashlight series | MH |
| Max Beam distance | 201 m |
| Charging port | USB-C |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Product Net Weight | 0.077 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.283 kg |
| Summary | Nitecore MH10 V2. Flashlight type: Hand flashlight, Product colour: Black, Housing material: Aluminium. Waterproof up to: 2 m, Shockproof up to: 1 m, International Protection (IP) code: IP68. Lamp type: LED, Luminous flux: 1200 lm, Luminous intensity: 10200 cd. Battery type: 18650/CR123, Battery technology: Lithium-Ion (Li-Ion), Battery capacity: 4000 mAh. Cables included: USB, Number of batteries included: 1 pc(s), Packaging content: Li-Ion battery (21700 / 4000mAh), NTH10 tactical holster, USB-C charging cable, clip, wrist strap,... |
| Product colour | Black |
| Shockproof | Jah |
| Shockproof up to | 1 m |
| Light beam distance (max) | 202 m |
| Luminous intensity | 10200 cd |
| Battery life (boost mode) | 3.66 h |
| Number of light modes | 3 |
| Control type | Buttons |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Lamp type | LED |
| Number of batteries supported | 2 |
| Packaging content | Li-Ion battery (21700 / 4000mAh), NTH10 tactical holster, USB-C charging cable, clip, wrist strap, replacement sealing ring, 18650 battery magazine |
| Batteries Included | Jah |
| Battery life (max) | 1500 h |
| Battery type | 18650/CR123 |
| Housing material | Aluminium |
| IP rating | IP68 |
| LED | CREE XP-L2 V6 LED |
| Light output | 1200 Lumen |
| Luminous flux | 1200 lm |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Number of power levels | 4 |
| Waterproof | Jah |
| Waterproof up to | 2 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||