Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Carry light everywhere you go with the NITECORE MT10C super bright, 920 lumen, compact, tactical flashlight. The MT10C boasts a powerful red light suitable for outdoor applications that preserves night vision while hunting without attracting insects. The red light beacon serves as a signal light for emergency situations. It has 5 brightness levels with a maximum throw of 207 yards on Turbo and runtime up to 170 hours on Low.
| Tootja | NITECORE |
| Tootekood | MT10C |
| EAN | 6952506401710 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://flashlight.nitecore.com/product/mt10c |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aku tüüp | Not included |
| Aku mahutavus | 700 mAh |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 170 hours |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | MT10C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 0.057 kg |
| Brutokaal | 0.127 kg |
| Kõrgus | 91.2 mm |
| Toote kaal | 57 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.00051 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.127 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 10 cm |
| Transpordipakendi laius | 3 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 17 cm |
| Muud andmed | |
| Unit Calculated Weight | 0.127 kg |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rechargeable battery | Jah |
| Splash proof | Jah |
| Flashlight type | Hand flashlight |
| Unit Box Height | 0.1 |
| Unit Box Length | 0.17 |
| Unit Box Width | 0.03 |
| CnCode | 85131000 |
| Illumination application | Flashlight |
| Flashlight series | MT |
| Max Beam distance | 189 m |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00051 cubm |
| Product Net Weight | 0.057 kg |
| Summary | Nitecore MT10C. Flashlight type: Hand flashlight, Product colour: Black, Housing material: Aluminium. Waterproof up to: 2 m, Shockproof up to: 1 m, International Protection (IP) code: IPX8. Lamp type: LED, Lamps quantity: 1 lamp(s), Luminous flux: 920 lm. Charging source: USB, Battery type: CR123, Battery technology: Lithium-Ion (Li-Ion). Height: 91.2 mm, Weight: 57 g, Head diameter: 2.54 cm |
| Product colour | Black |
| Shockproof | Jah |
| Shockproof up to | 1 m |
| Light beam distance (max) | 190 m |
| Light output (max) | 920 lm |
| Hook | Jah |
| Flashlight modes | High/Low/Medium |
| Light beam distance (min) | 5.8 m |
| Luminous intensity | 9000 cd |
| Battery life (boost mode) | 0.5 h |
| Head diameter | 25.4 mm |
| Built-in laser pointer | Jah |
| Charging source | USB |
| Control type | Buttons |
| International Protection (IP) code | IPX8 |
| Lamp type | LED |
| Lamps quantity | 1 lamp(s) |
| Number of batteries supported | 1 |
| Battery life (max) | 24 h |
| Battery type | CR123 |
| Battery voltage | 3 V |
| Housing material | Aluminium |
| IP rating | IPX8 |
| LED | CREE XM-L2 U2 |
| Light output | 920 Lumen |
| Luminous flux | 920 lm |
| Number of power levels | 3 |
| Waterproof | Jah |
| Waterproof up to | 2 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||