Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
A versatile high performance L-shaped headlamp - HC33 is launched. The HC33 utilizes a CREE XHP35 HD LED, combined with “Precision Digital Optics Technology” for extreme reflector performance to emit maximum output of 1800 lumens and beam distance up to 187 meters.
The HC33 has a flood lighting system which produces a wide 100°beam angle. The HC33 can be used with headband for 180°adjustment.
Simple to be operated, the HC33 has a single switch that controls 5 brightness levels and 3 special modes. With integrated Advanced Temperature Regulation module, the HC33 regulates its output and adapts to the ambient environment while maintaining optimal performance.
The HC33 is constructed from aero grade aluminum alloy to minimize burden;
HAIII military grade hard-anodized finish to cope with harsh outdoor environment.
| Tootja | NITECORE |
| Tootekood | HC33 |
| EAN | 6952506404100 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://flashlight.nitecore.com/product/hc33 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 330 hours |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | HC33 |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 0.0512 kg |
| Brutokaal | 0.15 kg |
| Laius | 105.3 mm |
| Toote kaal | 51.2 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.00075 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.15 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 10 cm |
| Transpordipakendi laius | 5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 15 cm |
| Muud andmed | |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Light colour | White |
| LED type | CREE XHP35 HD |
| Flashlight type | Headband flashlight |
| Unit Box Height | 0.1 |
| Unit Box Length | 0.15 |
| Unit Box Width | 0.05 |
| Illumination application | Headlight |
| Special modes | Location Beacon,SOS,Strobe |
| Flashlight series | H |
| Max Beam distance | 187 m |
| Unit Calculated Volume | 0.00075 cubm |
| Product Net Weight | 0.0512 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.15 kg |
| Summary | Nitecore HC33. Flashlight type: Headband flashlight, Product colour: Black. Lamp type: LED, Lamps quantity: 1 lamp(s), Luminous flux: 1800 lm. Battery type: 18650/CR123, Battery life (max): 330 h. Width: 105.3 mm, Weight: 51.2 g, Head diameter: 2.55 cm |
| Product colour | Black |
| Adjustable headband | Jah |
| Light beam distance (max) | 187 m |
| Flashlight modes | SOS mode/Strobe mode |
| Luminous intensity | 8750 cd |
| Head diameter | 25.5 mm |
| Lamp type | LED |
| Lamps quantity | 1 lamp(s) |
| Number of batteries supported | 1 |
| Battery life (max) | 330 h |
| Battery type | 18650/CR123 |
| IP rating | IP68 |
| LED | CREE XHP35 HD |
| Light output | 1800 Lumen |
| Luminous flux | 1800 lm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||