Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 29.57 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Based on ARTPEC-8, AXIS P1465-LE delivers excellent image quality in 2 MP. It includes a deep learning processing unit enabling advanced features and powerful analytics based on deep learning on the edge. With AXIS Object Analytics, it can detect and classify humans, vehicles, and types of vehicles. Available with a wide or tele lens, this IP66/IP67, NEMA 4X, and IK10-rated camera can withstand winds up to 50 m/s. Lightfinder 2.0, Forensic WDR, and OptimizedIR ensure sharp, detailed images under any light conditions. Furthermore, Axis Edge Vault protects your Axis device ID and simplifies authorization of Axis products on your network.
| Tootja | AXIS |
| Tootekood | 02339-001 |
| EAN | 7331021076099 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | IP security camera |
| Tootja koduleht | https://www.axis.com/products/axis-p1465-le |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Bullet |
| .: Mälu :. | |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash)/MicroSDHC/MicroSDXC |
| Paigaldatud operatiivmälu | 1024 MB |
| .: Kaamera :. | |
| Lens viewing angle, vertical | 59 ° |
| Automaatfookus | Jah |
| .: Võrgustumine :. | |
| Ethernet LAN | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 7.2 W |
| Objektiivi süsteem | |
| Lens viewing angle, horizontal | 117 ° |
| Toide | |
| Voolutarve | 13 Watts |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -40 - 60 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 1.2 kg |
| Brutokaal | 1.54 kg |
| Mõõtmed (l x s x k) | Ø132 x 132 x 280 мм |
| Toote kaal | 1200 g |
| Pikkus | 280 mm |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.00634 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 1.54 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 16.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 14.5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 26.5 cm |
| Muud andmed | |
| LED type | IR |
| CnCode | 85258900 |
| Unit Box Width | 0.145 |
| Unit Box Length | 0.265 |
| Unit Box Height | 0.165 |
| HTTPS encryption | Jah |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Jah |
| Progressive scan | Jah |
| Night vision | Jah |
| Networking standards | IEEE 802.1x |
| Number of cameras | 1 |
| Supported network protocols | IPv4, IPv6 USGv6, ICMPv4/ICMPv6, HTTP, HTTPSb, HTTP/2, TLSb, QoS Layer 3 DiffServ, FTP, SFTP, CIFS/SMB, SMTP, mDNS (Bonjour), UPnP®, SNMP v1/v2c/v3 (MIB-II), DNS/DNSv6, DDNS, NTP, NTS, RTSP, RTP, SRTP/RTSPS, TCP, UDP, IGMPv1/v2/v3, RTCP, ICMP, DHCPv4/v6, |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| Security algorithms | EAP-TLS/HTTPS/TLS |
| Noise reduction technology | 2D noise reduction,3D noise reduction |
| Camera pixel size | 2.9 µm |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) (panoramic camera) | 55 dB |
| Fog proof | Jah |
| PTZ control | Jah |
| Power consumption (Power over Ethernet (PoE)) | 7.9 W |
| Privacy masking | Jah |
| IK code | IK10 |
| Product colour | White |
| Summary | Axis 02339-001. Type: IP security camera, Placement supported: Indoor & outdoor, Connectivity technology: Wired. Mounting type: Wall/Pole, Product colour: White, Form factor: Bullet. Minimum illumination: 0.01 lx, Lens viewing angle, horizontal: 117°, Lens viewing angle, vertical: 59°. Sensor type: CMOS, Optical sensor size: 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8"). Signal-to-Noise Ratio (SNR) (panoramic camera): 55 dB |
| Unit Calculated Weight | 1.54 kg |
| Product Net Weight | 1.2 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.00634 cubm |
| Day/night mode | Jah |
| DC output voltage | 10,28 |
| DC-in jack | Jah |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet/Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Microphone in | Jah |
| Mounting type | Wall/Pole |
| Noise reduction | Jah |
| Power source type | DC,PoE |
| Protection features | Vandal proof |
| Sensor type | CMOS |
| Video compression formats | AVC/H.264/H.265/HEVC/MPEG4 |
| Zoom capability | Jah |
| Built-in HDD | Ei |
| Camera shutter speed | 1/71500 - 2 s |
| Closest focusing distance | 0.5 m |
| Connectivity Technology | Wired |
| Diameter | 132 mm |
| Environment | Outdoor |
| Flash Memory | 8192 MB |
| Focal Length | 9mm |
| Frame Rate | 60 fps |
| Housing material | Aluminium/Polycarbonate (PC) |
| IR Illumination | Jah |
| Min. Illumination | 0.06 Lux |
| Minimum Illumination | 0.01 lx |
| Network Camera Type | HDTV/Megapixel/Outdoor |
| Night vision distance | 40 m |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 100 % |
| Operating temperature range | -40 — 60 °C |
| Optical sensor size | 1/2.8 " |
| Sensor size | 1/2.8" |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 65 °C |
| Video streaming | Jah |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||