Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Multiple Operating Modes
Ideal for Home and Travel Use
To meet the wireless needs of almost any situation you might encounter, the TL-WR802N supports Router, Hotspot, Range Extender, Client and Access Point Modes.
During Travel
Router Mode
Instantly create a private wireless network and share Internet access with multiple Wi-Fi devices. Ideal for setup in most hotels.
Hotspot Mode
Enjoy wireless Internet access by connecting to an outdoor WISP Access Point.
At Home
Range Extender Mode
Extend existing Wi-Fi to improve signal strength and maximize coverage.
Client Mode
Allow devices that require a wired connection to access an existing Wi-Fi network.
Access Point Mode
Create a wireless network for Wi-Fi devices.
Portable and Compact - Suitable for Home and Travel
The TL-WR802N is the smallest wireless router in the world. It is very easy to use and is a perfect choice for travelers, students, and anyone else who lives life on the go.
Flexible Power Supply - Find Power Wherever You Are
The TL-WR802N can be powered using the included power adapter or using a smartphone /USB charger.
| Tootja | TP-LINK |
| Tootekood | TL-WR802N |
| EAN | 6935364071714 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | Wireless Router |
| Tootja koduleht | https://www.tp-link.com/us/home-networking/wifi-router/tl-wr802n/ |
| Seadme tüüp | Portable router |
| .: Üldised omadused :. | |
| Mälukaardi pesa(d) | Ei |
| Sagedusriba | 2.4 GHz |
| Turvaalgoritmid | WEP, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise |
| .: Disain :. | |
| Antenni kujundus | Sisemodem |
| LED-indikaatorid | Tegevus, LAN, Võimsus, WLAN |
| Sisse/välja lüliti | Jah |
| Toote tüüp | Kaasaskantav ruuter |
| Toote värv | Sinine, Valge |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessorituumad | 1 |
| Sisseehitatud protsessor | Jah |
| .: Võrgustumine :. | |
| Dünaamiline DNS (DDNS) | Jah |
| VPN Passthrough | Jah |
| Mobiilsidevõrgu põlvkond | 4G |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | Jah |
| Port triggering | Jah |
| Pordi aktiveerimine | Jah |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Portide suunamine | Jah |
| WiFi-standardid | 802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100Base-T(X) |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| DC-pistik | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| USB port | Jah |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Toiteallika tüüp | USB |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Väljundpinge | 5 V |
| Väljundvool | 1 A |
| Turvalisus | |
| Stateful Packet Inspection (SPI) | Jah |
| DoS-rünnakute ennetamine | Jah |
| IP-aadresside filtreerimine | Jah |
| MAC-aadresside filtreerimine | Jah |
| Tulemüür | SPI |
| Antenn | |
| Antenna design | Internal |
| Saatmisvõimsus | CE: , <20dBm(2.4GHz) , FCC: , <30dBm |
| Vastuvõtuvõimsus | 270M: -65dBm@10% PER , 130M: -70dBm@10% PER , 108M: -82dBm@10% PER , 54M: -73dBm@10% PER , 11M: -82dBm@8% PER , 6M: -86dBm@10% PER , 1M: -90dBm@8% PER |
| Antenni tüüp | Sisemodem |
| Antennide arv | 2 |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | Üks sagedusala (2,4 GHz) |
| WLAN edastuskiirus (max) | 300 Mbit/s |
| IEEE 802.11 b/g | Jah |
| IEEE 802.11n | Jah |
| WiFi andmeedastuskiirused | 300 Mbps |
| Protokollid | |
| DHCP-klient | Jah |
| DHCP-server | Jah |
| DMZ-tugi | Jah |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Sustainability compliance | Jah |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | Föderaalne kommunikatsioonikomisjon (FCC) |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Compliance certificates | Federal Communications Commission (FCC) |
| Vastavussertifikaadid | Föderaalne kommunikatsioonikomisjon (FCC) |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Kiire Ethernet |
| Püstikmontaaž | Ei |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Veebipõhine haldus | Jah |
| Universaalne Plug and Play (UPnP) | Jah |
| Ethernet LAN-funktsioonid | |
| 10/100M | 1 |
| Ergonoomika | |
| On/off nupp | Jah |
| Lähtestusnupp | Jah |
| Funktsioonid | |
| Külalisvõrkude arv (2,4 GHz) | 1 |
| Number of guest networks (2.4 GHz) | 1 |
| Mudeli originaalnimi | TL-WR802N |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Mobiilivõrk | |
| 3G | Ei |
| 4G | Ei |
| Muud funktsioonid | |
| Sagedusvahemik | 2,4 - 2,4835 GHz |
| Toetatud võrguprotokollid | IPv4, IPv6 |
| Toetatud WAN-i tüüp | IP, Static IP, PPPoE, PPTP, L2TP |
| Toetatud WLAN andmeedastuskiirused | 11,54,300 Mbit/s |
| USB-portide hulk | 1 |
| xDSL connection | Ei |
| .: Toetatud operatsioonisüsteemid :. | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 2000, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64, Windows 98SE, Windows NT, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | macOS |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | Jah |
| WAN-ühenduse tüüp | RJ-45 |
| DSL WAN | Ei |
| SIM kaardi ava | Ei |
| 3G/4G USB modemi ühilduvus | Ei |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 57 mm |
| Netokaal | 0.204 kg |
| Brutokaal | 0.249 kg |
| Laius | 57 mm |
| Sügavus | 57 mm |
| Kõrgus | 18 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 57 x 57 x18 mm |
| Sügavus | 57 mm |
| Kõrgus | 18 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Juhend | Jah |
| Kiirpaigaldusjuhend | Jah |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Tarvikud kaasa arvatud | TL-WR802N Power Adapter USB Cable Ethernet cable Quick Installation Guide Resource CD |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaablid kaasa arvatud | LAN (RJ-45)/USB |
| Pakendi sügavus | 109 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 110 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 73,5 mm |
| Pakendi kaal | 240 g |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.0009075 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.249 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 7.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 11 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 11 cm |
| Muud andmed | |
| Linux operating systems supported | Jah |
| Built-in processor | Jah |
| Filtering | Jah |
| Security algorithms | WEP/WPA/WPA2/WPA2-Enterprise/WPA-Enterprise |
| Supported network protocols | IPv4, IPv6 |
| Reset button | Jah |
| Quick installation guide | Jah |
| Web-based management | Jah |
| Cabling technology | 10/100Base-T(X) |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Jah |
| DoS attack prevention | Jah |
| MAC address filtering | Jah |
| DMZ support | Jah |
| Quality of Service (QoS) support | Jah |
| DHCP client | Jah |
| DHCP server | Jah |
| Networking standards | IEEE 802.11b/IEEE 802.11g/IEEE 802.11n |
| Memory card slot(s) | Ei |
| Firewall security | SPI |
| IP address filtering | Jah |
| Transmit power | CE: , <20dBm(2.4GHz) , FCC: , <30dBm dBmW |
| Unit Box Height | 0.075 |
| Unit Box Length | 0.11 |
| Unit Box Width | 0.11 |
| CnCode | 85176200 |
| Units per Shipping Box | 60 |
| Unit Calculated Volume | 0.001055 cubm |
| Product Net Weight | 0.204 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.25 kg |
| Product colour | Blue/White |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Long Description | TP-Link TL-WR802N. WAN connection type: RJ-45. Wi-Fi band: Single-band (2.4 GHz), Top Wi-Fi standard: Wi-Fi 4 (802.11n), WLAN data transfer rate (max): 300 Mbit/s. Ethernet LAN interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN data rates: 10,100 Mbit/s, Cabling technology: 10/100Base-T(X). Security algorithms: WEP, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise, Firewall security: SPI. Supported network protocols: IPv4, IPv6 |
| Bullet Points | <ul><li>300Mbps wireless data rates is ideal for video streaming, online gaming and Internet calling*</li><li>Pocket-size – Ideal for home and travel use</li><li>Supports Router, Repeater, Client, AP and hotspot operation modes</li><li>Powered through a micro USB port by an external power adapter or USB connection to a computer provides flexibility for any situation</li><li>Easy installation in minutes</li></ul> |
| SIM card slot | Ei |
| 3G/4G USB modem compatibility | Ei |
| Port forwarding | Jah |
| WLAN data transfer rate (max) | 300 Mbit/s |
| WAN connection type | RJ-45 |
| Dynamic DNS (DDNS) | Jah |
| Receive power | 270M: -65dBm@10% PER , 130M: -70dBm@10% PER , 108M: -82dBm@10% PER , 54M: -73dBm@10% PER , 11M: -82dBm@8% PER , 6M: -86dBm@10% PER , 1M: -90dBm@8% PER dBmW |
| Antennas quantity | 2 |
| DC-in jack | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Ethernet LAN interface type | Fast Ethernet |
| LED indicators | Activity,LAN,Power,WLAN |
| Mac operating systems supported | macOS |
| Power source type | USB |
| Wi-Fi band | Single-band (2.4 GHz) |
| Windows operating systems supported | Windows 2000/Windows 7/Windows 7 Enterprise/Windows 7 Enterprise x64/Windows 7 Home Basic/Windows 7 Home Basic x64/Windows 7 Home Premium/Windows 7 Home Premium x64/Windows 7 Professional/Windows 7 Professional x64/Windows 7 Starter/Windows 7 Starter x64 |
| Ethernet LAN data rates | 10/100 Mbit/s |
| Firewall | Jah |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Output current | 1 A |
| Output Voltage | 5 V |
| Package depth | 109 mm |
| Package height | 73.5 mm |
| Package weight | 240 g |
| Package width | 110 mm |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| USB 2.0 | Jah |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||