Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 24.64 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
TP-Link | Omada L2+ managed switches provide high performance, powerful L2 and L2+ features like static routing, enterprise-level QoS, advanced security strategies and a bundle of ISP features. The 10-gigabit ports ensure high-speed data transfer, and their backward compatility with gigabit products reserves room for network upgrades, therefore guarantees stable and long-term usability. The IP-MAC-Port Binding (IMPB) and Access Control List (ACL) functions protect against broadcast storm, ARP and Denial-of-Service (DoS) attacks, etc. Quality of Service (QoS, L2 to L4) provides enhanced traffic management capabilities to move your data smoother and faster. The OAM function helps facilitate network management. Moreover, the easy-to-use web management interfaces, along with CLI, SNMP and Dual Image mean faster setup and configuration with less downtime. TP-Link | Omada L2+ 10-gigabit managed switches provide a reliable, secure solution for enterprise, campus and ISP networks.
| Tootja | TP-LINK |
| Tootekood | TL-SG3452XP |
| EAN | 6935364006495 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.tp-link.com/en/business-networking/omada-switch-poe/sg3452xp/ |
| .: Üldised omadused :. | |
| Paketi puhvermälu | 12 MB |
| Välkmälu | 32 MB |
| .: Disain :. | |
| Toote kuju | 1U |
| Toote värv | Black |
| Kujutegur | 1U |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Raamisiin | Jah |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | Jah |
| .: Toimimine :. | |
| Asukoha seadete konfigureerimine (CLI) | Jah |
| .: Mälu :. | |
| Paigaldatud operatiivmälu | 512 MB |
| .: Võrgustumine :. | |
| IGMP-jälgimine | Jah |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1D/IEEE 802.1Q/IEEE 802.1s/IEEE 802.1w/IEEE 802.3ab/IEEE 802.3ae/IEEE 802.3af/IEEE 802.3at/IEEE 802.3i/IEEE 802.3u/IEEE 802.3z |
| VLAN-i tugi | Jah |
| HOL-blokeerimine | Jah |
| Linkide koondamine | Jah |
| Genereeriva puu protokoll | Jah |
| Kiiruse piiramine | Jah |
| Levindamise tormi kontroll | Jah |
| IGMP-jälgimine | Jah |
| Pordipeegeldus | Jah |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z |
| Voo reguleerimise tugi | Jah |
| 10G-tugi | Jah |
| VLAN-i tugi | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Konsooli port | RJ-45/Micro-USB |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 48 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| SFP+ mooduli pesade arv | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jah |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Elektritarbimine (max) | 635,7 W |
| Turvalisus | |
| DHCP features | DHCP client/DHCP relay/DHCP server |
| DHCP elemendid | DHCP client, DHCP relay, DHCP server |
| BPDU filtreerimine/kaitse | Jah |
| IP-MAC pordi sidumine | Jah |
| Autentimine | Auto VLAN, Guest VLAN |
| Staatilise pordi turvalisus | Jah |
| Pääsuloend (ACL) | Jah |
| SSH/SSL tugi | Jah |
| MAC-aadresside filtreerimine | Jah |
| .: Võimsus :. | |
| Toitepistmik | Vahelduvvoolu sisendpesa |
| Jahutus | |
| Ventilaatorite arv | 3 fan(s) |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Püstikmontaaž | Jah |
| Andmeedastus | |
| Hiigelkaadrite | 9000 |
| Edastamise kiirus | 130,9 Mpps |
| Jumbo frames | 9000 |
| Ladusta-ja-edasta | Jah |
| MAC-aadresside tabel | 16000 sisestust |
| Lülitusvõime | 176 Gbit/s |
| Hiigelkaadrite tugi | Jah |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| APR-i ülevaatus | Jah |
| Pilvepõhine haldus | Jah |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Veebipõhine haldus | Jah |
| Lüliti kiht | L2+ |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Veebipõhine haldus | Jah |
| Multiedastuse tugi | Jah |
| Süsteemisündmuste logi | Jah |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | Jah |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Ethernet LAN-funktsioonid | |
| IEEE 802.3af | Jah |
| IEEE 802.3at | Jah |
| Ergonoomika | |
| Lähtestusnupp | Jah |
| Lähtestusnupp | Jah |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 100 - 240 V |
| Mudeli originaalnimi | TL-SG3452XP |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Toide üle võrgu (PoE) pesade arv | 48 |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsus pordi kohta | 30 W |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsusühikuid kokku | 500 W |
| Power over Ethernet tugi | Jah |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Soojuse hajumine | 2169,2 BTU/h |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 % |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| Kiirpaigaldusjuhend | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaablid kaasa arvatud | AC |
| Pakendi sügavus | 528 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 440 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 100 mm |
| Pakendi kaal | 6,48 kg |
| ◁ SERTIFIKAADID ▷ | |
| Sertifikaat | CE, FCC, RoHS |
| Rack mounting | Jah |
| MAC address filtering | Jah |
| System event log | Jah |
| Switch layer | L2+ |
| Store-and-forward | Jah |
| Jumbo frames support | Jah |
| Access Control List (ACL) | Jah |
| Port mirroring | Jah |
| Broadcast storm control | Jah |
| 10G support | Jah |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 48 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Flow control support | Jah |
| Console port | RJ-45/Micro-USB |
| Multicast support | Jah |
| SSH/SSL support | Jah |
| Spanning tree protocol | Jah |
| Link aggregation | Jah |
| PoE power budget | 500 Watts |
| Power over Ethernet plus (PoE+) ports quantity | 48 |
| Rate limiting | Jah |
| Head-of-line (HOL) blocking | Jah |
| ARP inspection | Jah |
| Series | Omada |
| SFP+ module slots quantity | 4 |
| Unit Box Height | 0.1 |
| Unit Box Length | 0.53 |
| Unit Box Width | 0.44 |
| CnCode | 85176200 |
| Unit Calculated Volume | 0.02332 cubm |
| Product Net Weight | 6 kg |
| Unit Calculated Weight | 6.6 kg |
| Summary | TP-Link Omada 48-Port Gigabit and 4-Port 10GE SFP+ L2+ Managed Switch with 48-Port PoE+. Switch type: Managed, Switch layer: L2+. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 48, Console port: RJ-45/Micro-USB. MAC address table: 16000 entries, Switching capacity: 176 Gbit/s. Networking standards: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3af, IEEE.... Power connector: AC-in jack. Power over Ethernet (PoE). Rack mounting, Form factor: 1U |
| Cloud-managed | Jah |
| IP-MAC-Port binding | Jah |
| Authentication | Auto VLAN,Guest VLAN |
| BPDU filtering/protection | Jah |
| Configuring Location Settings (CLI) | Jah |
| Power supply included | Jah |
| Static port security | Jah |
| 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T | 48 |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Forwarding rate | 130.9 Mpps |
| Heat dissipation | 2169.2 BTU/h |
| MAC address table | 16000 entries |
| Micro-USB | 1 |
| Packet buffer memory | 12 MB |
| PoE+ ports | 48 |
| Power Connector | AC-in jack |
| Power over Ethernet (PoE) power per port | 30 W |
| Power Source | AC |
| Rack | Jah |
| SFP+ | 4 |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Switch type | Managed |
| Switching capacity | 176 Gbit/s |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 500 W |
| Laius | 440 mm |
| Laius | 440 mm |
| Sügavus | 330 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 440 × 330 × 44 mm |
| Sügavus | 330 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||