Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Sporting a sleek, clean capless design and up to 64GB of capacity, the UV250 carries your data in style.
A Sense of Sophistication
The UV250’s shiny metallic casing and black lanyard hole
offer an understated sense of sophistication that blends in
nicely with your mobile lifestyle.
A Range of Capacities
The UV250 comes in capacities ranging from 16GB to
64GB. Big or small, there’s a capacity for you.
Easy Going
The UV250 features a lanyard hole for convenience and
personalization. Attach it to a lanyard strap or keychain for
easy carrying, or accessorize it with something that’s
uniquely you.
Near Universal Compatibility
The list of UV250-compatible devices goes on as far as
the eye can see. PCs, tablets, smart TVs, in-car systems,
game consoles, home entertainment systems, and more.
| Tootja | ADATA |
| Tootekood | AUV250-16G-RBK |
| EAN | 4713218468796 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| Model name | UV250 |
| Kujutegur | Capless |
| Toote värv | Hõbe |
| .: Toimimine :. | |
| Maht | 16 GB |
| Mälumaht | 16GB |
| Isehäälestuv | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Seadme liides | USB tüüp A |
| USB 2.0 | 1 |
| USB versioon | 2.0 |
| Turvalisus | |
| PIN-põhine juurdepääs | Ei |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Salasõna kaitse | Ei |
| .: Toetatud operatsioonisüsteemid :. | |
| Windows XP | Jah |
| Windows 7 | Jah |
| MacOS | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 42.4 mm |
| Sügavus | 5,35 mm |
| Kõrgus | 14,9 mm |
| Netokaal | 0.005 kg |
| Toote kaal | 5.6 g |
| Brutokaal | 0.01 kg |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi maht | 3.92e-005 cubm |
| Pakendi tüüp | Blister |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Transpordipakendi kõrgus | 0.2 cm |
| Transpordipakendi laius | 14 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 14 cm |
| Transpordipakendi kaal | 0.01 kg |
| Muud näitajad | |
| Product colour | Silver |
| Password protection | Ei |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Key ring | Jah |
| PIN-secured access | Ei |
| Toote kuju | Korgita |
| Unit Box Height | 0.002 |
| Unit Box Length | 0.14 |
| Unit Box Width | 0.14 |
| Units per Shipping Box | 200 |
| Unit Calculated Volume | 8.283E-05 cubm |
| Product Net Weight | 0.005 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.016 kg |
| Summary | ADATA UV250. Capacity: 16 GB, Device interface: USB Type-A, USB version: 2.0. Form factor: Capless. Weight: 5.6 g. Product colour: Silver |
| Võtmehoidja | Jah |
| Windows Vista | Jah |
| Tootja koduleht | https://www.adata.com/upload/downloadfile/Datasheet-UV250_20181109.pdf |
| Mõõtmed (l x s x k) | 42.4 x 14.95 x 5.35mm |
| Plug and Play | Jah |
| Device interface | USB Type-A |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
