Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 6.81 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Combine the necessity for a convenient way to store and move your data with your desire for a protective, elegant device. The all-metal Ultra Luxe™ USB 3.1 Gen 1 flash drive delivers fast transfer speeds up to 150MB/s.
The Ultra Luxe™ flash drive has SanDisk SecureAccess® password protection software built in, includes a cloud backup offer for Flashback™ to access your files online even if your drive is lost or left behind.
Enduring style
An all-metal design combines durability with a practical form to provide an elegant way to help keep your most important files safe and close by.
USB 3.1 Gen 1 Speeds
Transfer speeds up to 150MB/s let you quickly back up your content so you can be ready to go in no time. Transfer a full-length movie to drive in less than 30 seconds.
Up to 256GB Of capacity
Up to 256GB of capacity gives you enough space to always keep your most important content close by.
Password protection
Built-in SanDisk SecureAccess® password protection software provides a dependable way to help keep your content safe.
Easy file recovery
RescuePRO® Deluxe file recovery software helps you restore files, even if they’re accidentally lost or deleted.
Automatically backup files online with Flashback™ (offer included)
Flashback™ automatically creates a copy of the files on your USB drive online so you can access them even if your drive is lost or left behind.
| Tootja | Sandisk |
| Tootekood | SDCZ74-512G-G46 |
| EAN | 619659179427 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Capless |
| Toote värv | Silver |
| .: Toimimine :. | |
| Maht | 512 GB |
| Mälumaht | 512GB |
| Lugemise kiirus | 150 MB/s |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Turvalisus | |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 40 mm |
| Sügavus | 15.8 mm |
| Kõrgus | 5.72 mm |
| Netokaal | 0.005 kg |
| Brutokaal | 0.019 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi maht | 0.00015 cubm |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Transpordipakendi kõrgus | 1 cm |
| Transpordipakendi laius | 10 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 15 cm |
| Transpordipakendi kaal | 0.019 kg |
| Muud näitajad | |
| CnCode | 85235110 |
| Password protection | Jah |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Key ring | Jah |
| PIN-secured access | Ei |
| Flash drive series | Ultra Luxe |
| Unit Box Height | 0.01 |
| Unit Box Length | 0.15 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| Units per Shipping Box | 50 |
| Unit Calculated Volume | 7.462E-05 cubm |
| Product Net Weight | 0.008 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.022 kg |
| Summary | SanDisk Ultra Luxe. Capacity: 512 GB, Device interface: USB Type-A, USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Read speed: 150 MB/s. Form factor: Capless. Password protection. Product colour: Silver |
| Product colour | Silver |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Tootja koduleht | https://shop.westerndigital.com/products/usb-flash-drives/sandisk-ultra-luxe-usb-3-1 |
| Mõõtmed (l x s x k) | 39.88 x 15.75 x 5.84 мм |
| Plug and Play | Jah |
| Device interface | USB Type-A |
| Mudel | SDCZ74-512G-G46 |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 70 °C |
| USB 3.1 | 1 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
