Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
ENJOY THE MAGICAL SPEED OF USB 3.2
The sleek design features a sliding USB connector, which smoothly extends from the drive at the push of a thumb. The capless mechanical design eliminates the hassle of lost drive caps. The USB connector can be made ready for use with just one hand, for greater convenience when speed is a must.
USB 3.2 High-Speed Transmission Interface
Now there is no reason to shy away from the higher cost of the USB 3.2 Gen 1 interface. The UV128 USB flash drive brings the convenience and speed of premium USB drives to budget-minded consumers.
Easy Thumb Activated Capless Design
The USB connector is concealed in the compact body, fully protected without the need for a drive cap. A simple thumb swipe forward makes it ready to use, and the reverse motion stows the connector for storage or travel.
Graceful and Minimalist Design
The matte texture body is scratchproof and dirt-repellent. The UV128 comes in an elegant shape and in two stylish color schemes. The simple curves of this series make fashion more comfortable than ever.
Create Own Personal Style
The UV128 is conveniently designed with a strap hole so that one can easily loop a string through and connect to a keychain or a mobile phone.
| Tootja | ADATA |
| Tootekood | AUV128-256G-RBE |
| EAN | 4710273777108 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| Model name | UV128 |
| Kujutegur | Capless |
| Toote värv | Must, Sinine |
| Rihma kinnitus | Jah |
| .: Toimimine :. | |
| Maht | 256 GB |
| Mälumaht | 256GB |
| Lugemise kiirus | 100 MB/s |
| Isehäälestuv | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Seadme liides | USB tüüp A |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Turvalisus | |
| PIN-põhine juurdepääs | Ei |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Salasõna kaitse | Ei |
| .: Toetatud operatsioonisüsteemid :. | |
| Windows XP | Jah |
| Windows 7 | Jah |
| Windows 8 | Jah |
| MacOS | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 20 mm |
| Sügavus | 60 mm |
| Kõrgus | 9 mm |
| Netokaal | 0.01 kg |
| Toote kaal | 10 g |
| Brutokaal | 0.016 kg |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi maht | 0.0001207 cubm |
| Pakendi tüüp | Blister |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Transpordipakendi kõrgus | 1 cm |
| Transpordipakendi laius | 10.5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 11.5 cm |
| Transpordipakendi kaal | 0.016 kg |
| Muud näitajad | |
| Quick-out function | Jah |
| Password protection | Ei |
| Compatible operating systems | Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10, Mac OS X 10.6 or later, Linux kernel 2.6 or later, with no device driver needed |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Key ring | Jah |
| PIN-secured access | Ei |
| USB 3.2 | 1 |
| Toote kuju | Korgita |
| Kiirväljumise funktsioon | Jah |
| Windows 11 | Jah |
| Unit Box Height | 0.01 |
| Unit Box Length | 0.115 |
| Unit Box Width | 0.105 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0001207 cubm |
| Product Net Weight | 0.01 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.016 kg |
| Summary | ADATA UV128. Capacity: 256 GB, Device interface: USB Type-A, USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Read speed: 100 MB/s. Form factor: Capless. Weight: 10 g. Product colour: Black, Blue |
| Product colour | Black,Blue |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Strap mount | Jah |
| Windows 10 | Jah |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |
| Võtmehoidja | Jah |
| Windows Vista | Jah |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10, Mac OS X 10.6 or later, Linux kernel 2.6 or later, with no device driver needed |
| Tootja koduleht | https://www.adata.com/en/feature/204 |
| Mõõtmed (l x s x k) | 60 x 20 x 9mm |
| Korpuse materjal | Plast |
| Plug and Play | Jah |
| Device interface | USB Type-A |
| Housing material | Plastic |
| Mudel | AUV128-256G-RBE |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||