Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
ADD SPACE, FAST. JUST PLUG IT IN.
The simple way to add extra, high-speed storage to your device! The SanDisk Ultra Fit™ USB 3.1 Flash Drive delivers performance that lets you move a full-length movie up to 15x faster than with standard USB 2.0 drives. Plus, thanks to its compact, streamlined design, you can plug it in and leave it in.
COMPACT PLUG-AND-STAY DESIGN
This compact flash drive is designed as plug-and-stay storage for laptops, tablets, TVs, gaming consoles, car audio systems, and more. Plug it in, and you’ve got instant storage that’s always on board!
HIGH-SPEED USB 3.1 PERFORMANCE
Transfer files quickly with 130MB/s read speed. With write speeds up to 15x faster than standard USB 2.0 drives, you can move a full-length movie to the drive in less than 30 seconds.
SANDISK SECUREACCESS® SOFTWARE HELPS PROTECT YOUR PRIVACY
Create a private folder on your drive with SanDisk SecureAccess software. This 128-bit AES encryption software makes it easy to password-protect critical files. Drag and drop files into the vault, and they'll be encrypted.
EASY FILE RECOVERY WITH RESCUEPRO® DELUXE SOFTWARE
The drive comes with a RescuePRO Deluxe data recovery software download offer. This software makes it easy to recover files that have been accidentally deleted (download required).
COMPATIBLE WITH USB 3.0 AND 2.0 PORTS
The SanDisk Ultra Fit USB 3.1 Flash Drive is backward-compatible, so you can plug it into any USB 3.0 or 2.0 port.
| Tootja | Sandisk |
| Tootekood | SDCZ430-032G-G46 |
| EAN | 619659163402 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Capless |
| Toote värv | Black |
| .: Toimimine :. | |
| Maht | 32 GB |
| Mälumaht | 32GB |
| Lugemise kiirus | 130 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 60 MBytes/sec |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Turvalisus | |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 15.9 mm |
| Sügavus | 19.1 mm |
| Kõrgus | 8.8 mm |
| Netokaal | 0.0015 kg |
| Brutokaal | 0.012 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi maht | 8.137e-005 cubm |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Transpordipakendi kõrgus | 10.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 0.5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 15.5 cm |
| Transpordipakendi kaal | 0.012 kg |
| Muud näitajad | |
| Units per Shipping Box | 400 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Key ring | Jah |
| Flash drive features | Encryption |
| Flash drive series | Ultra Fit |
| Unit Box Height | 0.105 |
| Unit Box Length | 0.155 |
| Unit Box Width | 0.005 |
| CnCode | 85235110 |
| Unit Calculated Volume | 0.0001652 cubm |
| Product Net Weight | 0.0015 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.016 kg |
| Summary | SanDisk Ultra Fit. Capacity: 32 GB, Device interface: USB Type-A, USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Read speed: 130 MB/s. Form factor: Capless, Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Read speed USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 130 MB/s |
| Tootja koduleht | https://www.sandisk.com/home/usb-flash/ultra-fit |
| Mõõtmed (l x s x k) | 19.1 x 15.9 x 8.8 мм |
| Plug and Play | Jah |
| Device interface | USB Type-A |
| Mudel | SDCZ430-032G-G46 |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 70 °C |
| USB 3.1 | 1 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
