Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
The Official Storage of Tight Deadlines
Access and move critical content fast to stay ahead of tight deadlines. Success means being able to perform at peak speed and efficiency wherever, whenever. All of this powerful performance is housed in a sleek metal design that is as stylish as it is durable.
Facing Tight Deadlines?
The SanDisk Extreme® Go drive lets you access and move huge files fast so you don’t have to slow down.
Take It Anywhere
Bring this sleek yet durable drive wherever your work or passion takes you thanks to its premium metal design.
Dependability You Can Count On
You need a drive you can count on wherever, whenever – the SanDisk Extreme Go drive is backed by the renowned SanDisk reputation for reliability.
Work Faster and Smarter
Accelerate your workflow as you transfer, store and share critical content with superfast USB 3.2 interface.
Put a Lock on Critical Files
Put critical files in a vault folder to help keep them away from prying eyes with SanDisk SecureAccess™ encryption software.
Like an “Undo” for Deleted Files
Accidentally deleted important files? Recover them easily with the included RescuePRO® Deluxe data recovery software offer (download required).
| Tootja | Sandisk |
| Tootekood | SDCZ810-064G-G46 |
| EAN | 619659182502 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Slide |
| .: Toimimine :. | |
| Maht | 64 GB |
| Mälumaht | 64GB |
| Lugemise kiirus | 395 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 100 MB/s |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 18 mm |
| Sügavus | 60.3 mm |
| Kõrgus | 7.4 mm |
| Netokaal | 0.01 kg |
| Brutokaal | 0.023 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi maht | 0.00015 cubm |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Transpordipakendi kõrgus | 1 cm |
| Transpordipakendi laius | 10 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 15 cm |
| Transpordipakendi kaal | 0.023 kg |
| Muud näitajad | |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Product colour | Stainless steel |
| Summary | SanDisk Extreme Go. Capacity: 64 GB, Device interface: USB Type-A, USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Read speed: 395 MB/s, Write speed: 100 MB/s. Form factor: Slide, Product colour: Stainless steel |
| Unit Calculated Weight | 0.023 kg |
| Product Net Weight | 0.01 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.00015 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| CnCode | 85235110 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| Unit Box Length | 0.15 |
| Unit Box Height | 0.01 |
| USB 3.2 | 1 |
| Flash drive series | Extreme Go |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Tootja koduleht | https://shop.westerndigital.com/en-gb/products/usb-flash-drives/sandisk-extreme-go-usb-3-2 |
| Mõõtmed (l x s x k) | 60.3mm x 18mm x 7.4mm |
| Device interface | USB Type-A |
| Hardware Encryption | Jah |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 70 °C |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
