Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
The UV150 combines a classic look with economical pricing, a SuperSpeed USB 3.0 interface, and an attractive pearlescent exterior. Arriving in colors of striking scarlet and glistening onyx, its minimalist and modern design make it a fashionable and practical accessory both in and out of town.
Smarter Design
A handy snap-on cap design keeps the drive cap safe and
snug on the rear of the device, preventing the cap from
disappearing, as well as looking pretty cool.
Glossy and Mobile
The glossy surface of the UV150 will catch eyes and turn
heads, and a broad lanyard slot at the base of the drive
allows for use with a wider range of carrying straps than
is often seen in USB Flash drives.
| Tootja | ADATA |
| Tootekood | AUV150-32G-RBK |
| EAN | 4713435797075 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Cap |
| Toote värv | Must |
| .: Toimimine :. | |
| Maht | 32 GB |
| Mälumaht | 32GB |
| Lugemise kiirus | 90 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 25 MB/s |
| Isehäälestuv | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Seadme liides | USB tüüp A |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| .: Toetatud operatsioonisüsteemid :. | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Jah |
| Windows XP | Jah |
| Windows 7 | Jah |
| Windows 8 | Jah |
| Linux | Jah |
| Linux operating systems supported | Jah |
| MacOS | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 18 mm |
| Sügavus | 58 mm |
| Kõrgus | 11 mm |
| Netokaal | 0.009 kg |
| Toote kaal | 9 g |
| Brutokaal | 0.015 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi maht | 0.000115 cubm |
| Pakendi tüüp | Blister |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Transpordipakendi kõrgus | 1 cm |
| Transpordipakendi laius | 10 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 11.5 cm |
| Transpordipakendi kaal | 0.015 kg |
| ◁ SERTIFIKAADID ▷ | |
| Sertifikaat | CE / FCC / VCCI / BSMI |
| Muud näitajad | |
| Harmonized System (HS) code | 8523.51 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Toote kuju | Kork |
| Unit Box Height | 0.01 |
| Unit Box Length | 0.115 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| Units per Shipping Box | 200 |
| Unit Calculated Volume | 0.0001087 cubm |
| Product Net Weight | 0.009 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.019 kg |
| Summary | ADATA AUV150-32G-RBK. Capacity: 32 GB, Device interface: USB Type-A, USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Read speed: 90 MB/s, Write speed: 25 MB/s. Form factor: Cap. Weight: 9 g. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Windows 10 | Jah |
| Export Control Classification Number (ECCN) | EAR99 |
| Windows Vista | Jah |
| Tootja koduleht | https://www.adata-group.com/index.php?action=product_feature&cid=1&piid=214&lan=en |
| Mõõtmed (l x s x k) | 58 x 18 x 10mm |
| Mac operating systems supported | Jah |
| Plug and Play | Jah |
| Windows operating systems supported | Jah |
| Certification | CE / FCC / VCCI / BSMI |
| Device interface | USB Type-A |
| USB 3.1 | 1 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||