Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
The Club 3D CAC-1918 Travel Charger 240 Watt GaN technology, Four port USB Type-C, Power Delivery(PD) 3.1 and PPS Support is a high-performance and fashionable design travel charger. Versatility: Perfect solution for business travelers and power users needs and multiple ports. This means you only need one charger for all your modern devices, and you don't have to worry about carrying multiple adapters. Portability: Highly portable and easy to carry (535 gr / 18.87 oz) in a backpack or luggage, making it ideal for business travelers who need to stay connected on the go without being weighed down by bulky chargers. Powerful charging: The 240 Watt charger charges multiple devices simultaneously at high speed, while improving the life of your batteries at the same time. Ensuring busy travelers can stay productive on the move without waiting around for hours. Built-in safeguards protect your devices against excessive current, overcharging and overheating(OCP-OTPSCP-OVP). The unit comes with a suporting bridge to position the unit uprigth.
| Tootja | CLUB3D |
| Tootekood | CAC-1918 |
| EAN | 8719214473068 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.club-3d.com/en/detail/2656/travel_charger_240_watt_gan_technology_four_port_usb_type_c_power_delivery(pd)_3.1_and_pps_support/ |
| .: Üldised omadused :. | |
| Laadija ühilduvus | Universaalne |
| .: Disain :. | |
| Galliumnitraat (GaN) transistorid | Jah |
| Üheaegselt ühendatud seadmete arv (max) | 4 |
| Toote värv | Must |
| .: Toimimine :. | |
| USB Power Delivery up to | 240 W |
| Programmeeritav toiteallikas (PPS) | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB Power Delivery kuni | 240 W |
| USB C-tüüpi portide arv | 4 |
| USB Type-C ports quantity | 4 |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendpinge | 100-240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Toite kaitsefunktsioonid | Ülevool, Ülepinge, Ülekütmine, Ülekoormus, Lühis |
| .: Võimsus :. | |
| Port 1 output power | 140 W |
| Port 4 väljundvõimsus | 140 W |
| Pordi 3 väljundvõimsus | 140 W |
| Väljundvool (5V) | 5 A |
| Pordi 1 väljundvõimsus | 140 W |
| Port 2 output power | 140 W |
| Pordi 2 väljundvõimsus | 140 W |
| Väljundvool (9V) | 3 A |
| Väljundvool (20V) | 5 A |
| Port 3 output power | 140 W |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Paper/cardboard packaging weight | 70 g |
| Ergonoomika | |
| Sissetõmmatav kaabel | Jah |
| Funktsioonid | |
| USB Power Delivery kontroll | 3.1 |
| USB Power Delivery revision | 3.1 |
| Logistika andmed | |
| Plastic packaging weight | 4 g |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Toote kaal | 535 g |
| Laius | 122 mm |
| Laius | 122 mm |
| Sügavus | 35 mm |
| Kõrgus | 88 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 12.2 x 8.8 x 3.5 cm |
| Sügavus | 35 mm |
| Kõrgus | 88 mm |
| Toote kaal | 535 g |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaablid kaasa arvatud | Power/USB Type-C |
| Pakendi sügavus | 175 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 175 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 60 mm |
| Muud andmed | |
| CnCode | 85044060 |
| Unit Box Width | 0.175 |
| Unit Box Length | 0.175 |
| Unit Box Height | 0.06 |
| Retractable cable | Jah |
| Harmonized System (HS) code | 8504 4095 |
| Total plastic packaging weight | 20 g |
| Total paper/cardboard packaging weight | 350 g |
| Port 4 output power | 140 W |
| Gallium nitride (GaN) transistors | Jah |
| Programmable power supply (PPS) | Jah |
| Output current (20V) | 5 A |
| Output current (9V) | 3 A |
| Output current (5V) | 5 A |
| Product colour | Black |
| Summary | CLUB3D CAC-1918. Power source type: AC, Charger compatibility: Universal. Input voltage: 100-240 V. USB Type-C ports quantity: 4, Power protection features: Over current, Over voltage, Overheating, Overload, Short circuit. Product colour: Black |
| Unit Calculated Weight | 0.76 kg |
| Product Net Weight | 0.535 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.001837 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Charger compatibility | Universal |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 4 |
| Charger features | Desktop |
| Power protection features | Over current/Over voltage/Overheating/Overload/Short circuit |
| Power source type | AC |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Package depth | 175 mm |
| Package height | 60 mm |
| Package width | 175 mm |
| USB-C | 4 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||