Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 16.46 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Xbox Velocity Architecture
Experience next-gen speed and performance with the Xbox Velocity Architecture, powered by a custom SSD and integrated software.
Expanding game library
Play thousands of games from four generations of Xbox with backward compatibility, including optimised titles at launch.
Xbox Game Pass
Get unlimited access to over 100 high-quality games with Xbox Game Pass, including all-new Xbox Game Studios titles like Halo Infinite the day they release.
Smart Delivery
Play the best available version of your game no matter which device you’re playing on with Smart Delivery.
OPTIMISED FOR XBOX SERIES X | S
Games built using the Xbox Series X | S development kit showcase unparalleled load times, visuals, responsiveness and frame rates up to 120 FPS.
| Tootja | MICROSOFT |
| Tootekood | 196388363193 |
| EAN | 196388363193 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.xbox.com/EN-GB/consoles?icid=SSM_AS_Promo_Devices_XboxSeriesXS |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | White |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 3.6 GHz |
| Protsessori mudel | AMD Ryzen Zen 2 |
| Protsessorituumad | 8 |
| Protsessori seeria | 8X Cores @ 3.6 GHz (3.4 GHz w/SMT) Custom Zen 2 CPU |
| .: Mälu :. | |
| Salvestusseade | SSD |
| Paigaldatud operatiivmälu | 10240 MB |
| Mälumaht | 8GB |
| .: Ekraan :. | |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN | Gigabit |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Sisemälu tüüp | GDDR6 |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 1.92 kg |
| Brutokaal | 3.45 kg |
| Laius | 151 mm |
| Sügavus | 65 mm |
| Kõrgus | 275 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 6.5cm x 15.1cm x 27.5cm |
| Toote kaal | 2000 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaablid kaasa arvatud | AC/HDMI |
| Pakendi maht | 0.01451 cubm |
| Muud andmed | |
| Game controllers included | Gamepad |
| Networking standards | IEEE 802.3 |
| Processor manufacturer | AMD |
| Built-in optical drive | Ei |
| Console model | S |
| Number of controllers | 1 |
| Games included | Gilded Hunter Pack for Fortnite, Gilded Hunter Pack for Rocket League, Gilded Hunter Pack for Fall Guys |
| Unit Box Height | 0.29 |
| Unit Box Length | 0.34 |
| Unit Box Width | 0.14 |
| CnCode | 95045000 |
| Unit Calculated Volume | 0.01523 cubm |
| Product Net Weight | 1.92 kg |
| Unit Calculated Weight | 3.38 kg |
| Summary | Microsoft Xbox Series S. Platform: Xbox Series S, Product colour: White, Internal memory: 10240 MB. Storage media: SSD, Internal storage capacity: 1 TB. Ethernet LAN data rates: 10,100,1000 Mbit/s, Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Wi-Fi standards: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac). HD type: 4K Ultra HD, Supported video modes: 1440p, Audio decoders: DTS 5.1, Dolby Digital 5.1, Dolby TrueHD. Width: 151 mm, Depth: 65 mm, Height: 275 mm |
| Product colour | White |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 3 |
| Compute units | 20 |
| Number of gamepads included | 1 |
| Video game included | Jah |
| Graphics processor frequency | 1565 MHz |
| Graphics processor performance | 4 TFLOPS |
| Audio decoders | Dolby Digital 5.1/Dolby TrueHD/DTS 5.1 |
| DC-in jack | Jah |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet/Gigabit Ethernet |
| Graphics processor | AMD Radeon |
| HDMI version | 2.1 |
| Supported video modes | 1440p |
| Ethernet LAN data rates | 10/100/1000 Mbit/s |
| Internal storage capacity | 1024 GB |
| Optical S/PDIF | 1 |
| Platform | Xbox Series S |
| Storage Capacity | 1TB |
| USB 3.1 | 3 |
| Wireless connections | WLAN |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||