Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 7.39 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
AMD Ryzen 5 5600 Desktop Processor
| Tootja | AMD |
| Tootekood | 100-100000927MPK |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen 5 |
| Protsessori koodnimetus | Vermeer |
| Protsessori sagedus | 3500 MHz |
| Protsessorituumad | 6 |
| Protsessori pesa | SAM4 |
| Protsessori mudel | 5600 |
| Protsessori harud | 12 |
| Protsessori vahemälu | 32 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L3 |
| Muud näitajad | |
| Unit Box Width | 0.11 |
| Processor operating modes | 64-bit |
| Memory types supported by processor | DDR4-SDRAM |
| PCI Express slots version | 4.0 |
| Memory channels | Dual-channel |
| Market segment | Desktop |
| Processor manufacturer | AMD |
| CPU application | Desktop |
| Processor base frequency | 3.5 GHz |
| Processor generation | AMD Ryzen 5000 Series |
| Unit Box Height | 0.075 |
| Unit Box Length | 0.125 |
| CnCode | 85423190 |
| Units per Shipping Box | 12 |
| Unit Calculated Volume | 0.001762 cubm |
| Product Net Weight | 0.3 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.452 kg |
| Summary | AMD Ryzen 5 5600. Processor family: AMD Ryzen™ 5, Processor socket: Socket AM4, Processor lithography: 7 nm. Memory channels: Dual-channel, Memory types supported by processor: DDR4-SDRAM, Memory clock speeds supported by processor: 3200 MHz. Market segment: Desktop |
| Discrete graphics card | Ei |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Ei |
| On-board graphics card model | Not available |
| Cooler included | Jah |
| Pakendi tüüp | Box |
| Tootja koduleht | https://www.amd.com/ |
| Voolutarve | 65 Watts |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.001031 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.38 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 7.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 11 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 12.5 cm |
| Pakendi tüüp | MultiPack |
| Netokaal | 0.3 kg |
| Brutokaal | 0.38 kg |
| Mudeli number | 5600 |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 4400 MHz |
| Vahemälu | 32MB |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 4.4 GHz |
| Taktsagedus | 2666/2933/3200 MHz |
| Memory clock speeds supported by processor | 3200 MHz |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Mudel | 100-100000927MPK |
| Processor lithography | 7 nm |
| Processor Socket | Socket AM4 |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
