Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Experience 1080P full HD video and the simplicity of using existing cabling infrastructure with HDCVI. The Lite series 1080P HDCVI camera features a compact design and offers a high quality image at a friendly price. It offers various vari-focal/fixed lens models with a multi-language OSD and HD/SD switchable output. Its structural flexibility and high cost-performance makes the camera an ideal choice for SMB solutions.
| Tootja | DAHUA |
| Tootekood | HAC-HFW1200T-0280B-S6 |
| EAN | 6923172593061 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | CCTV security camera |
| Tootja koduleht | https://www.dahuatech.com/ |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Bullet |
| Toote värv | White |
| .: Kaamera :. | |
| Valge tasakaalustus | Auto/Manual |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Ei |
| Ethernet LAN | Ei |
| Bluetooth | Ei |
| Objektiivi süsteem | |
| Lens viewing angle, horizontal | 103 ° |
| Toide | |
| Toitenõuded | 12 VDC ± 30% |
| Voolutarve | 3.2 Watts |
| Ergonoomika | |
| Angle of rotation | 360 ° |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -40 - 60 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 0.34 kg |
| Brutokaal | 0.52 kg |
| Laius | 72.4 mm |
| Sügavus | 176 mm |
| Kõrgus | 72.5 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 174.5 × 70.6 × 72.3 mm |
| Toote kaal | 340 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 20 |
| Pakendi maht | 0.002125 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 10.4 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 23 cm |
| Transpordipakendi laius | 38.5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 48 cm |
| Muud andmed | |
| Number of languages | 11 |
| Product Net Weight | 0.34 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.002125 cubm |
| Units per Shipping Box | 20 |
| CnCode | 85258900 |
| Unit Box Width | 0.092 |
| Unit Box Length | 0.205 |
| Unit Box Height | 0.092 |
| Unit Calculated Weight | 0.52 kg |
| LED type | IR |
| Number of illumination LEDs | 12 |
| Video motion detection | Jah |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Jah |
| Progressive scan | Jah |
| Night vision | Jah |
| Number of cameras | 1 |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| Highlight Compensation (HLC) | Jah |
| BNC output ports | 1 |
| Gain control type | Auto |
| Fixed focus | Jah |
| Infrared (IR) cut-off filter | Jah |
| Number of lenses | 1 |
| Number of sensors | 1 |
| Smart IR | Jah |
| Privacy masking | Jah |
| Digital Wide Dynamic Range (DWDR) | Jah |
| Back Light Compensation (BLC) | Jah |
| Camera tilt control | Jah |
| Camera pan control | Jah |
| Number of effective pixels (H x V) | 1920 x 1080 pixels |
| Tilt angle range | 0 - 90 ° |
| Product colour | White |
| Summary | Dahua Technology HD-CVI HAC-HFW1200T. Type: CCTV security camera, Placement supported: Indoor & outdoor, Connectivity technology: Wired. Mounting type: Ceiling/wall, Product colour: White, Form factor: Bullet. Angle of rotation: 360°, Lens viewing angle, horizontal: 103°, Tilt angle range: 0 - 90°. Sensor type: CMOS, Optical sensor size: 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7"), Number of effective pixels (H x V): 1920 x 1080 pixels. Fixed focal length: 2.8 mm, Closest focusing distance: 0.6 m |
| Day/night mode | Jah |
| DC output voltage | 12 |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Languages support | English/French/German/Italian/Japanese/Korean/Polish/Portuguese/Russian/Simplified Chinese/Spanish |
| Maximum aperture number | 1.85 |
| Mounting type | Ceiling/wall |
| Noise reduction | Jah |
| Power source type | DC |
| Protection features | Dust resistant/Waterproof |
| Sensor type | CMOS |
| Supported video modes | 1080p/720p |
| Built-in HDD | Ei |
| Camera design | Bullet |
| Camera shutter speed | 1/30 - 1/100000 s |
| Certification | CE (EN55032, EN55024, EN50130-4)FCC (CFR 47 FCC Part 15 subpartB, ANSI C63.4-2014)UL (UL60950-1+CAN/CSA C22.2 No.60950-1) |
| Closest focusing distance | 0.6 m |
| Connectivity Technology | Wired |
| Effective pixels | 1920 (H) × 1080 (V) |
| Electronic Shutter Speed | PAL: 1/25 s–1/100000 s NTSC: 1/30 s–1/100000 s |
| Fixed focal length | 2.8 mm |
| Housing material | Aluminium |
| IR Illumination | Jah |
| Lens Mount | M12 |
| Min. Illumination | 0.001 Lux |
| Net camera resolution | 2 - 4MP |
| Network Camera Type | Outdoor |
| Night vision distance | 20 m |
| Optical sensor size | 1/2.7 " |
| Package weight | 420 g |
| Pan range | 0 - 360 ° |
| Pixel Resolution | 2 Mega Pixel |
| Power Options | 12V |
| Resolution | 2 Mega Pixel |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 65 dB |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 60 °C |
| Total megapixels | 2 MP |
| Video interface | HDCVI |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||