Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 16.91 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Rethink Your Data Storage Toshiba Enterprise HDDs
The MG09 Series features Toshiba’s third-generation, 9-disk Helium-sealed design to advance Conventional Magnetic Recording (CMR) density to 2 TB per disk, achieving a total capacity up to 18TB. The industry-standard 3.5-inch form-factor provides 7200rpm performance, and integrates easily into cloud-scale storage infrastructure, business-critical servers and storage, and File and Object storage solutions.
The massive 18 TB CMR capacity is delivered using Toshiba’s innovative Flux Control Microwave Assisted Magnetic Recording (FC-MAMR) technology. These advances help the MG09 Series to achieve optimum storage capacity and application compatibility, with unsurpassed data reliability. Available with either a SATA 6.0 Gbit/s or a 12.0 Gbit/s SAS interface, the MG09 Series models integrate easily into standard 3.5-inch drive bays to help reduce the footprint and operational burden of cloud-scale storage infrastructure, File and Object storage systems, and business critical servers and storage systems.
| Tootja | TOSHIBA |
| Tootekood | MG09ACA12TE |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| Tootja koduleht | https://storage.toshiba.com/enterprise-hdd/cloud-scale-capacity/mg09-series |
| Funktsioonid | |
| Kõvakettamaht | 12000 GB |
| Kujutegur | 3,5" |
| Liides | Serial ATA III |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 55 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Mõõtmed (l x s x k) | 101.85 x 26.1 x 147 mm |
| Netokaal | 0.67 kg |
| Brutokaal | 0.675 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.001008 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.675 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 4 cm |
| Transpordipakendi laius | 14 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 18 cm |
| Muud näitajad | |
| Unit Box Length | 0.18 |
| Unit Calculated Weight | 0.675 kg |
| Product Net Weight | 0.67 kg |
| Summary | Toshiba MG09. HDD capacity: 12 TB, HDD speed: 7200 RPM, HDD size: 3.5", Interface: Serial ATA III |
| HDD size | 3.5 " |
| HDD speed | 7200 RPM |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Unit Calculated Volume | 0.001899 cubm |
| Units per Shipping Box | 20 |
| CnCode | 84717050 |
| Unit Box Width | 0.14 |
| Unit Box Height | 0.04 |
| Non-operating vibration | 3 G |
| Start/stop cycles | 600000 |
| Hot-swap | Ei |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^10 bits read |
| HDD sustained transfer rate | 268 MiB/s |
| Workload rate limit | 550 TB/year |
| Operating vibration | 0.75 G |
| Seadme tüüp | HDD |
| Advanced Format (AF) | Jah |
| 24/7 operation | Jah |
| Component for | NAS |
| Mean time to failure (MTTF) | 2500000 h |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 7.43 W |
| Buffer memory size | 512 MB |
| Mudel | MG09ACA12TE |
| Mudeli originaalnimi | MG09 |
| Noise level (idle) | 20 dB |
| Non-operating altitude | -305 - 12192 m |
| Non-operating shock | 250 G |
| Operating altitude | -305 - 3048 m |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Operating shock | 70 G |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Power consumption (idle) | 3.3 W |
| Pöörlemiskiirus | 7200 rpm |
| SATA | Jah |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||