Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 8.49 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Performance package with an elegant design
The portable hard drive Memory Drive offers a lot storage space in a handy format. It convinces with an elegant appearance, fast transfer rates and great capacities. Thanks to the Super Speed USB 3.0 connection pictures, videos, music as well as private or business data can be stored quickly.
| Tootja | Intenso |
| Tootekood | 6023513 |
| EAN | 4034303032365 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Tootja koduleht | https://www.intenso.de/en/products/hard-drives/memory-drive |
| Funktsioonid | |
| Kõvakettamaht | 5000 GB |
| Kujutegur | 2,5" |
| Lugemise kiirus | 85 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 75 MB/s |
| USB versioon | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 126 mm |
| Sügavus | 77 mm |
| Kõrgus | 20 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 124 x 81 x 15 mm |
| Toote kaal | 240 g |
| Netokaal | 0.165 kg |
| Brutokaal | 0.325 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 4 |
| Pakendi maht | 0.001368 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 1.3 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 23 cm |
| Transpordipakendi laius | 14 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 17 cm |
| Muud näitajad | |
| Compliance certificates | CE |
| User guide | Jah |
| Carrying case | Jah |
| File format system | FAT32 |
| Bus powered | USB |
| Unit Box Height | 0.04 |
| Unit Box Length | 0.205 |
| Unit Box Width | 0.125 |
| CnCode | 84717050 |
| Units per Shipping Box | 4 |
| Unit Calculated Volume | 0.001368 cubm |
| Product Net Weight | 0.165 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.325 kg |
| Summary | Intenso HDD 5TB USB3 2.5P CON FOLDER. HDD capacity: 5 TB, HDD size: 2.5". USB version: 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). HDD speed: 5400 RPM, Read speed: 85 MB/s, Write speed: 75 MB/s. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 5400 RPM |
| Seadme tüüp | HDD |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| USB 3.0 | Jah |
| LED indicators | Jah |
| Mac operating systems supported | Jah |
| Plug and Play | Jah |
| USB connector | USB Type-A |
| Windows operating systems supported | Jah |
| Housing material | Plastic |
| Manufacturer code | 6023513 |
| Maximum data transfer rate | 85 Mbit/s |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
