Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Nitecore NU27 600 Lumens Running Camping Headlamp, USB-C Rechargeable with Warm, Neutral and Cool White Lights, Red Light
| Tootja | NITECORE |
| Tootekood | NU27 |
| EAN | 6952506408627 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://flashlight.nitecore.com/product/nu27 |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black / Yellow |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aku tüüp | Lithium-Ion rechargeable |
| Aku mahutavus | 850 mAh |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 57 hours |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 0.056 kg |
| Brutokaal | 0.123 kg |
| Laius | 65.5 mm |
| Sügavus | 33.9 mm |
| Kõrgus | 25.5 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 65.5mm x 33.9mm x 25.5mm |
| Toote kaal | 56 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.0003645 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.123 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 4.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 9 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 9 cm |
| Muud andmed | |
| Unit Calculated Weight | 0.123 kg |
| Light colour | Red,White |
| Rechargeable battery | Jah |
| Splash proof | Jah |
| Flashlight type | Headband flashlight |
| Unit Box Height | 0.045 |
| Unit Box Length | 0.09 |
| Unit Box Width | 0.09 |
| Illumination application | Headlight |
| Special modes | Location Beacon, SOS, Warning Flashing |
| Flashlight series | Headlamp |
| Max Beam distance | 123 m |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0003645 cubm |
| Product Net Weight | 0.056 kg |
| Summary | Nitecore NU27. Flashlight type: Headband flashlight, Product colour: Black, Yellow, Housing material: Polycarbonate (PC). Shockproof up to: 1 m, International Protection (IP) code: IP66. Lamp type: LED, Lamps quantity: 1 lamp(s), Light output (min): 5 lm. Charging source: USB, Battery type: Built-in battery, Battery technology: Lithium-Ion (Li-Ion). Width: 65.5 mm, Depth: 33.9 mm, Height: 25.5 mm |
| Product colour | Black/Yellow |
| Adjustable headband | Jah |
| Shockproof | Jah |
| Shockproof up to | 1 m |
| Light beam distance (max) | 123 m |
| Light output (max) | 600 lm |
| Flashlight modes | Flashing mode/High/Low/Medium/Turbo/Ultralow |
| Light beam distance (min) | 4 m |
| Light output (min) | 5 lm |
| Luminous intensity | 3705 cd |
| Number of light modes | 3 |
| Charging source | USB |
| International Protection (IP) code | IP66 |
| Lamp type | LED |
| Lamps quantity | 1 lamp(s) |
| Light colour temperature | 6500 K |
| Battery life (max) | 57 h |
| Battery type | Built-in battery |
| Battery voltage | 3.85 V |
| Housing material | Polycarbonate (PC) |
| IP rating | IP66 |
| Light output | 600 Lumen |
| Number of power levels | 5 |
| Waterproof | Jah |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||