Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
The Nitecore HU2000 is a split-style headlamp that emits a bright 2000 lumen beam that has a wide coverage of 160 meters.
By separating the power source and headlamp, the HU2000 is easy to wear while the power bank can be stored in a pocket or backpack.
With the included clip, you can easily change the HU2000 into a clip-on light that you can attach to backpacks, clothing, and more; perfect for industrial work, search and rescue, and more.
| Tootja | NITECORE |
| Tootekood | HU2000 |
| EAN | 6952506408405 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://flashlight.nitecore.com/product/hu2000 |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black / Yellow |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aku tüüp | Lithium-Ion rechargeable |
| Aku mahutavus | 40 mAh |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 78 hours |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 0.114 kg |
| Brutokaal | 0.192 kg |
| Laius | 80 mm |
| Sügavus | 41.9 mm |
| Kõrgus | 26.1 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 80.0mm x 41.9mm x 26.1mm |
| Toote kaal | 114 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.0006613 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.192 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 5 cm |
| Transpordipakendi laius | 11.5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 11.5 cm |
| Muud andmed | |
| Unit Calculated Weight | 0.192 kg |
| Light colour | Red,White |
| Rechargeable battery | Jah |
| Splash proof | Jah |
| Flashlight type | Headband flashlight |
| Unit Box Height | 0.05 |
| Unit Box Length | 0.115 |
| Unit Box Width | 0.115 |
| CnCode | 85131000 |
| Illumination application | Headlight |
| Special modes | Location Beacon, SOS, SLOW FLASHING |
| Flashlight series | Headlamp |
| Max Beam distance | 160 m |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0006613 cubm |
| Product Net Weight | 0.114 kg |
| Summary | Nitecore HU2000. Flashlight type: Headband flashlight, Product colour: Black, Yellow, Housing material: Aluminium, Polycarbonate (PC). Waterproof up to: 2 m, Shockproof up to: 1 m, International Protection (IP) code: IP68. Lamp type: LED, Lamps quantity: 10 lamp(s), Light output (min): 5 lm. Charging source: USB, Battery type: Built-in battery, Battery technology: Lithium-Ion (Li-Ion). Width: 80 mm, Depth: 41.9 mm, Height: 26.1 mm |
| Product colour | Black/Yellow |
| Adjustable headband | Jah |
| Shockproof | Jah |
| Shockproof up to | 1 m |
| Light beam distance (max) | 160 m |
| Light output (max) | 2000 lm |
| Flashlight modes | Flashing mode/High/Low/Medium/SOS mode/Turbo |
| Light beam distance (min) | 5 m |
| Light output (min) | 5 lm |
| Luminous intensity | 6400 cd |
| Battery life (boost mode) | 9 h |
| Number of light modes | 3 |
| Charging source | USB |
| Control type | Buttons |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Lamp type | LED |
| Lamps quantity | 10 lamp(s) |
| Battery life (max) | 78 h |
| Battery type | Built-in battery |
| Battery voltage | 3.6 V |
| Colour temperature | 6000 K |
| Housing material | Aluminium,Polycarbonate (PC) |
| Light output | 2000 Lumen |
| Number of power levels | 5 |
| Waterproof | Jah |
| Waterproof up to | 2 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||