Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Nitecore EDC23 Rechargeable Flashlight - The newly developed Nitecore EDC23 SABER flashlight features an ultra-short design and exceptional performance, making it lighter, slimmer and more compact. It's part of Nitecore's revolution in EDC flashlights and builds on the industry-leading design of the EDC27. The EDC23 also has a slim structure with smooth sides instead of a cylindrical one, making it an innovative breakthrough. Its body is only 13.5 mm thick, making it perfect for safe storage and everyday carrying.
| Tootja | NITECORE |
| Tootekood | EDC23 |
| EAN | 6952506408702 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | flashlight.nitecore.com/product/edc23 |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akutehnoloogia | Alkaline/Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aku tüüp | Lithium-Ion rechargeable |
| Aku mahutavus | 1500 mAh |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 39 hours |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 0.101 kg |
| Brutokaal | 0.174 kg |
| Laius | 33 mm |
| Sügavus | 5.22 mm |
| Kõrgus | 8.1 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 8,102 x 33 x 5,22 mm |
| Toote kaal | 101 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kogus | 1 |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.00051 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.174 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 5 cm |
| Transpordipakendi laius | 6 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 17 cm |
| Muud andmed | |
| Product Net Weight | 0.101 kg |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Suitable for outdoor use | Jah |
| Rechargeable battery | Jah |
| Flashlight type | Hand flashlight |
| Unit Box Height | 0.05 |
| Unit Box Length | 0.17 |
| Unit Box Width | 0.06 |
| Illumination application | Flashlight |
| Flashlight series | EDC |
| Max Beam distance | 280 m |
| Charging port | USB-C |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00051 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.174 kg |
| Summary | Nitecore EDC23. Flashlight type: Hand flashlight, Product colour: Black, Housing material: Plastic. International Protection (IP) code: IP54. Lamp type: LED, Lamps quantity: 2 lamp(s), Light output (min): 15 lm. Charging source: USB, Battery type: Built-in battery, Battery technology: Alkaline/Lithium-Ion (Li-Ion). Width: 33 mm, Depth: 5.22 mm, Height: 8.1 mm |
| Product colour | Black |
| Light beam distance (max) | 280 m |
| Light output (max) | 2500 lm |
| Flashlight modes | High/Low/Medium/Strobe mode/Turbo/Ultralow |
| Light beam distance (min) | 24 m |
| Light output (min) | 15 lm |
| Luminous intensity | 20720 cd |
| Number of light modes | 6 |
| Not for children 0-3 years | Jah |
| Lanyard | Jah |
| Charging source | USB |
| Control type | Buttons |
| International Protection (IP) code | IP54 |
| Lamp type | LED |
| Lamps quantity | 2 lamp(s) |
| Battery life (max) | 39 h |
| Battery type | Built-in battery |
| Housing material | Plastic |
| IP rating | IP54 |
| Light output | 2500 Lumen |
| Number of power levels | 4 |
| Waterproof | Jah |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||