Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 7.32 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Nitecore HC65M UHE 2000 Lumen Tactical Helmet Light Headlamp, NVG Mountable USB-C Rechargeable with Red and White Lights Sticker
| Tootja | NITECORE |
| Tootekood | HC65M UHE |
| EAN | 6952506408504 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://flashlight.nitecore.com/product/hc65muhe |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aku tüüp | Lithium-Ion rechargeable |
| Aku mahutavus | 4000 mAh |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 82 hours |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 0.143 kg |
| Brutokaal | 0.241 kg |
| Laius | 90.1 mm |
| Sügavus | 51.5 mm |
| Kõrgus | 45.2 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 90.1mm x 51.5mm x 45.2mm |
| Toote kaal | 143 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.0006352 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.241 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 11 cm |
| Transpordipakendi laius | 5.5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 10.5 cm |
| Muud andmed | |
| Product Net Weight | 0.143 kg |
| Carrying case | Jah |
| Light colour | Red,White |
| Rechargeable battery | Jah |
| Splash proof | Jah |
| Flashlight type | Tactical flashlight |
| Color Rendering Index (CRI) | 90 |
| Unit Box Height | 0.11 |
| Unit Box Length | 0.105 |
| Unit Box Width | 0.055 |
| Illumination application | Headlight |
| Special modes | Location Beacon, SOS, Warning Flashing |
| Max Beam distance | 222 m |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0006352 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.241 kg |
| Summary | Nitecore HC65M UHE. Flashlight type: Tactical flashlight, Product colour: Black, Housing material: Aluminium. Waterproof up to: 2 m, Shockproof up to: 2 m, International Protection (IP) code: IP68. Lamp type: LED, Lamps quantity: 8 lamp(s), Light output (min): 5 lm. Charging source: USB, Battery technology: Lithium-Ion (Li-Ion), Battery capacity: 4000 mAh. Width: 90.1 mm, Depth: 51.5 mm, Height: 45.2 mm |
| Product colour | Black |
| Shockproof | Jah |
| Shockproof up to | 2 m |
| Light beam distance (max) | 222 m |
| Light output (max) | 2000 lm |
| Flashlight modes | Flashing mode/High/Low/Medium/SOS mode/Turbo/Ultralow |
| Light beam distance (min) | 5 m |
| Light output (min) | 5 lm |
| Luminous intensity | 12293 cd |
| Battery life (boost mode) | 2 h |
| Number of light modes | 3 |
| Charging source | USB |
| Control type | Buttons |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Lamp type | LED |
| Lamps quantity | 8 lamp(s) |
| Batteries Included | Jah |
| Battery life (max) | 82 h |
| Battery type | 18650 |
| Battery voltage | 3.6 V |
| Colour temperature | 6000 K |
| Housing material | Aluminium |
| Light output | 2000 Lumen |
| Number of power levels | 6 |
| Waterproof | Jah |
| Waterproof up to | 2 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||