Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 22.08 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
MEG Z890 ACE
Furnished premium aesthetics with its dark black finish and pale gold embellishes. Developed to unlock the full gaming potential of the Intel Core Ultra processor by combining elite hardware system support and premium durability, the MEG Z890 ACE is an outstanding ATX of Z890 platform for extreme settings in terms of overclocking the processor, DDR5 memory, and graphics card at the highest level.
The MSI ENTHUSIAST GAMING (MEG) series sets the new standard for gaming excellence, offering raw power and precision engineering with sophisticated design philosophy. Each product in the series is crafted to meet the highest standards of gaming performance and elegance, making it the ultimate gaming experience that every gamer dreams of.
With mythological power, divine imagery, and ancient lore woven into every aspect of the product line, the MEG series delivers an immersive and captivating gaming experience that is unmatched in sophistication and performance. It transcends being just a collection of products; it represents the pinnacle of gaming luxury, revolutionizing the gaming world and becoming the top choice for discerning gamers worldwide.
MSI motherboards are designed with advanced hardware and technology, well-supporting the demanding computing usage of gaming and AI. Moreover, we also introduce AI to MSI Center and BIOS, making everything more effortless than before.
24+2+1+1 DRPS POWER DESIGN
Unleash and sustain the maximum performance with a flagship VRM design built with a total of direct 24+2+1+1 digital power phases. Combining dual power connectors and 110A Smart Power Stage, MEG Z890 ACE is ready for the challenge of high-end processors.
HIGH-BANDWIDTH AND LOW-LATENCY NETWORK
MSI's premium network solution provides incredible data transfer speed for demanding users.
HIGH QUALITY AUDIO CAPACITORS
A high fidelity sound experience with exceptional acoustics and realism for studio level headphones is ensured.
| Tootja | MSI |
| Tootekood | MEG Z890 ACE |
| EAN | 4711377260787 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| Komponent | PC |
| Emaplaadi kujutegur | ATX |
| Kujutegur | ATX |
| Laius | 243.84 mm |
| Sügavus | 304,8 mm |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 11 x64 |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Protsessori pesa | LGA1851 |
| .: Kiibistik ( Chipset ) :. | |
| Emaplaadi kiibistik | Intel |
| Kiibistik ( Chipset) | Intel Z890 |
| Emaplaadi kiip | Intel Z890 |
| .: Mälu :. | |
| Toetatud mälutüübid | DDR5-SDRAM |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Mälupesa tüüp | DIMM |
| Toetatud mälu taktsagedused | 4800,6400,9200 MHz |
| Taktsagedus | 4800/6400/9200 MHz |
| Mälupesad | 4 |
| Mälukaardi pesade arv | 4 |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| Maksimaalne sisemälu | 256 GB |
| Graafikakaart | |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| .: Audio :. | |
| Helikiip | Realtek ALC4082 |
| Intregeeritud helikaart | Realtek ALC4082 |
| Audioväljundi kanalid | 7.1 channels |
| .: Võrgustumine :. | |
| Ethernet LAN | 10 Gigabit |
| Ethernet-liidese tüüp | 10 Gigabit Ethernet |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac)/Wi-Fi 6 (802.11ax)/Wi-Fi 6E (802.11ax)/Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Laienduspesad | |
| PCI Expressi x16 pesad | 3 |
| Kõvaketta tugi | |
| Kõvaketta ühenduse tüüp | M.2, SATA III |
| SATA | Jah |
| SATA III ühenduste arv | 4 |
| SATA 3.0 | Jah |
| M.2 (M) siinide arv | 5 |
| RAID-tugi | Jah |
| RAID-tasemed | 0, 5, 10 |
| RAID | SATA 0, 1, 5, 10 |
| Sisemine I/O moodul | |
| CPU-ventilaatori pistmik | Jah |
| USB 2.0 pistmikud | 4 |
| TPM-ühenduspesa | Header |
| Tagapaneeli I/O pesad | |
| VGA (D-Sub) portide arv | 0 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DVI-D liideste arv | 0 |
| Audioväljund | 1 |
| Audio sisend | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 0 |
| USB 2.0 | Jah |
| USB 3.1 | 11 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Brutokaal | 3.6 kg |
| Netokaal | 2 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.009135 cubm |
| Muud näitajad | |
| PCI Express x16 slots | 3 |
| Compatible processor series | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Supported processor sockets | LGA 1851 |
| Memory slots type | DIMM |
| Motherboard chipset family | Intel |
| Supported memory types | DDR5-SDRAM |
| Memory channels | Dual-channel |
| CPU fan connector | Jah |
| Number of SATA III connectors | 4 |
| Number of M.2 (M) slots | 5 |
| Number of storage drives supported | 4 |
| Supported storage drive types | HDD & SSD |
| Supported storage drive interfaces | M.2,SATA III |
| Thunderbolt ports quantity | 2 |
| Processor manufacturer | Intel |
| USB-C w/Thunderbolt | 2 |
| WLAN kontrolleri mudel | Killer Wi-Fi 7 BE1750 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 11 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide hulk | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) pistmikud | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) konnektorid | 1 |
| Supported memory clock speed (max) | 9200 MHz |
| Unit Box Height | 0.09 |
| Unit Box Length | 0.35 |
| Unit Box Width | 0.29 |
| CnCode | 84733020 |
| Toetatud mälu taktsageduse kiirus (maks) | 9200 MHz |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.009135 cubm |
| Product Net Weight | 2 kg |
| Unit Calculated Weight | 3.6 kg |
| Summary | MSI MEG Z890 ACE. Processor manufacturer: Intel, Processor socket: LGA 1851 (Socket V1), Compatible processor series: Intel Core Ultra (Series 2). Supported memory types: DDR5-SDRAM, Maximum internal memory: 256 GB, Memory slots type: DIMM. Supported storage drive interfaces: M.2, SATA III, Supported storage drive types: HDD & SSD, RAID levels: 0, 5, 10. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Top Wi-Fi standard: Wi-Fi 7 (802.11be), Wi-Fi standards: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E.... Component for: PC, Motherboard form factor: ATX, Motherboard chipset family: Intel |
| Product colour | Black |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 11 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN controller model | Killer Wi-Fi 7 BE1750 |
| Audio chip | Realtek ALC4082 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 2 |
| Total number of SATA connectors | 4 |
| Number of HDDs supported | 9 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) connectors | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 0 |
| Thunderbolt-portide arv | 2 |
| Component for | PC |
| Toetatud kõvaketaste arv | 9 |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 256 GB |
| Toetatud ketaste tüübid | HDD & SSD |
| Toetatud ketaste arv | 4 |
| Tootja koduleht | https://www.msi.com/Motherboard/MEG-Z890-ACE |
| Transpordipakendi kaal | 3.6 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 9 cm |
| Transpordipakendi laius | 29 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 35 cm |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| SATA-ühenduste koguarv | 4 |
| USB 3.0 | Jah |
| Ethernet interface type | 10 Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| Toote värv | Must |
| Motherboard chipset | Intel Z890 |
| RAID support | Jah |
| Toetatud protsessoripesad | Intel LGA1851 |
| Windows operating systems supported | Windows 11 x64 |
| Maximum internal memory supported by processor | 256 GB |
| Mudel | MEG Z890 ACE |
| Number of memory slots | 4 |
| Optical S/PDIF | 1 |
| Processor Socket | LGA 1851 (Socket V1) |
| Raid Levels | 0/10/5 |
| Supported memory clock speeds | 4800/6400/9200 MHz |
| USB 2.0 connectors | 4 |
| USB-C | 2 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||