Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
AOC 24B3HA2. Ekraani diagonaal: 60,5 cm (23.8"), Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, HD tüüp: Full HD, Ekraani tehnoloogia: LED, Reaktsiooniaeg: 4 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud kõlar(id). VESA paigaldamine. Toote värv: Must
| Tootja | AOC |
| Tootekood | 24B3HA2 |
| EAN | 4038986151481 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://eu.aoc.com/ |
| .: Üldised omadused :. | |
| Isehäälestuv | Jah |
| Lokaalne hämardamine | Jah |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Toitevoolu tüüp | Internal |
| .: Disain :. | |
| Ilma raamita disain | Jah |
| Esiraami värv | Must |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 50000 h |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kaabliluku pesa | Jah |
| LED-indikaatorid | Staatus |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| Toote värv | Must |
| Turu positsiooneerimine | Kodu |
| .: Toimimine :. | |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | Jah |
| VESA Adaptive Sync support | Jah |
| VESA Adaptive Sync tugi | Jah |
| Low input lag | Ei |
| Madalsisendi viivitus | Ei |
| Ekraan | |
| NTSC coverage (typical) | 83 % |
| NTSC ulatus (tavaline) | 83 protsenti |
| Ekraani heledus (tavaline) | 250 cd/m² |
| Reageerimise aeg (min) | 1 ms |
| HDR-toega | Jah |
| Värvihaare DCI-P3 | 73,8 protsenti |
| .: Ekraan :. | |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Response time (MPRT) | 1 ms |
| Reaktsiooniaja mõõtmise tüüp | GTG (Gray to Gray) |
| Reageerimisaeg (MPRT) | 1 ms |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pixels |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| Peegeldumisvastane ekraan | Jah |
| sRGB katvus (tüüpiline) | 95,2 protsenti |
| Adobe RGB katvus | 81,6 protsenti |
| Digitaalne horisontaalne sagedus | 30 - 115 kHz |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| HD tüüp | Full HD |
| Pikslite tihedus | 93 punkti tolli kohta |
| Pikslitihedus | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Tagantvalgustuse tüüp | W-LED |
| Digitaalne vertikaalne sagedus | 48 - 100 Hz |
| Ekraani kuju | Lame |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 20000000:1 |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Vaatamissuurus, horisontaalne | 52,7 cm |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Vaatamissuurus, vertikaalne | 29,6 cm |
| Vertikaalne skaneerimisulatus | 48 - 100 Hz |
| HDCP | Jah |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1500:1 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178° |
| Ekraani värvide arv | 16,7 miljonit värvi |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| .: Võrgustumine :. | |
| Ethernet LAN | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Audioväljund | Jah |
| DVI-port | Ei |
| HDMI-portide arv | Jah |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| Sisseehitatud USB-jaotur | Ei |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Elektritarbimine (max) | 32 W |
| Toite tüüp | Sisemodem |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 20 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| .: Võimsus :. | |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energiatõhususe klass (SDR) | E |
| Energiatõhususe klass (HDR) | E |
| Energy efficiency class (HDR) | E |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 18 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 18 kWh |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| HDCP versioon | 1.4 |
| Doesn't contain | Mercury/PVC/BFR |
| Ei sisalda | Elavhõbe, PVC/BFR |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Garantiiaeg | 3 aasta(t) |
| Compliance certificates | CE |
| Vastavussertifikaadid | CE |
| Ähmasuse määr | 25 protsenti |
| Haze rate | 25 % |
| Kaal (koos jalaga) | 2,97 kg |
| Kokkupandav statiiv | Jah |
| Kontrastisuhe | 1500:1 |
| Multimeedia | |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 4 W |
| Toide | |
| AC (toide) sisend | Jah |
| Ergonoomika | |
| Ekraanikuva (OSD) keeled | Lihtsustatud hiina keel, Traditsiooniline hiina keel, Tšehhi keel, Hollandi, Inglise keel, Soome, Prantsuse keel, Saksa keel, Itaalia, Jaapani keel, Korea keel, Horvaatia, Poola, Portugali, Vene keel, Hispaania, Rootsi, Türgi keel, Ukraina keel |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kalde reguleerimine | Jah |
| Kaldenurk | -5 - 25° |
| Ekraanikuva (OSD) | Jah |
| VESA paigaldamine | Jah |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 100 - 240 V |
| Mudeli originaalnimi | 24B3HA2 |
| Muud funktsioonid | |
| Front bezel colour | Black |
| Pinna kõvadus | 3H |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 93 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 5000 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | 0 - 12192 m |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -25 - 55 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 85 protsenti |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius (ilma aluseta) | 542,4 mm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 44,6 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 316,2 mm |
| Kaal (ilma aluseta) | 2,65 kg |
| Laius (koos alusega) | 542,4 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 202,3 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 412,1 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Tarvikud kaasa arvatud | HDMI cable |
| .: Pakendi andmed :. | |
| HDMI-kaabli pikkus | 1,5 m |
| Pakendi sügavus | 126 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 614 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 394 mm |
| Pakendi kaal | 4,65 kg |
| ◁ SERTIFIKAADID ▷ | |
| Sertifikaat | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant,CB,TUV-Bauart-Mark,ISO 9241-307,EAC,FCC |
| Muud andmed | |
| Market positioning | Home |
| Tilt adjustment | Jah |
| AC (power) in | Jah |
| Anti-glare screen | Jah |
| Unit Box Height | 0.4 |
| Unit Box Length | 0.62 |
| Unit Box Width | 0.13 |
| EPREL Version Number | 3 |
| EPREL Registration Number | 1859769 |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1859769/fiches?language=EN |
| Unit Calculated Volume | 0.03224 cubm |
| Product Net Weight | 2.97 kg |
| Unit Calculated Weight | 4.7 kg |
| Summary | AOC 24B3HA2. Display diagonal: 60.5 cm (23.8"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LED, Response time: 4 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). VESA mounting. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Tilt angle range | -5 - 25 ° |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Detachable stand | Jah |
| Frameless design | Jah |
| sRGB coverage (typical) | 95.2 % |
| Response time (fast) | 1 ms |
| Flicker-free technology | Jah |
| Adobe RGB coverage | 81.6 % |
| DCI-P3 coverage | 73.8 % |
| HDCP version | 1.4 |
| Surface hardness | 3H |
| HDMI cable length | 1.5 m |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| Backlight type | W-LED |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| Cable lock slot | Jah |
| Cable lock slot type | Kensington |
| DVI port | Ei |
| Energy efficiency class | E |
| HDMI version | 1.4 |
| LED indicators | Status |
| Local dimming | Jah |
| On Screen Display (OSD) | Jah |
| On Screen Display (OSD) languages | Croatian/Czech/Dutch/English/Finnish/French/German/Italian/Japanese/Korean/Polish/Portuguese/Russian/Simplified Chinese/Spanish/Swedish/Traditional Chinese/Turkish/Ukrainian |
| Plug and Play | Jah |
| Screen shape | Flat |
| VESA mounting | Jah |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Audio Output | Jah |
| Built-in USB hub | Ei |
| Certification | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant,CB,TUV-Bauart-Mark,ISO 9241-307,EAC,FCC |
| Depth (with stand) | 202.3 mm |
| Depth (without stand) | 44.6 mm |
| Digital horizontal frequency | 30 - 115 kHz |
| Digital vertical frequency | 48 - 100 Hz |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Height (with stand) | 412.1 mm |
| Height (without stand) | 316.2 mm |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 h |
| Non-operating altitude | 0 - 12192 m |
| Number of speakers | 2 |
| Operating altitude | 0 - 5000 m |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 85 % |
| Package depth | 126 mm |
| Package height | 394 mm |
| Package weight | 4650 g |
| Package width | 614 mm |
| Panel Type | IPS |
| Pixel density | 93 ppi |
| Pixel Pitch | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Response Time | 4 ms |
| RMS rated power | 4 W |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 93 % |
| Storage temperature (T-T) | -25 - 55 °C |
| Vertical scan range | 48 - 100 Hz |
| Viewable size, horizontal | 527.04 mm |
| Viewable size, vertical | 296.46 mm |
| Viewing angle, horizontal | 178 ° |
| Viewing angle, vertical | 178 ° |
| Weight (with stand) | 2970 g |
| Weight (without stand) | 2650 g |
| Width (with stand) | 542.4 mm |
| Width (without stand) | 542.4 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||