Toote on läbimüüdud kuid võimalik tellida, tellimiseks võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Fellowes 100016561. Paigaldus: Eraldiseisev, Maksimaalne kaal (mahutavus): 15 kg. Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Hall, Valge
| Tootja | Fellowes |
| Tootekood | 100016561 |
| EAN | 10043859794901 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 12 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | www.fellowes.com/uk/en/catalog/workspace/ergonomic-accessories/details/monitor-stands/UK-100016561 |
| .: Üldised omadused :. | |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| .: Disain :. | |
| Hoidja värv | Hall |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 15 kg |
| Paigaldus | Eraldiseisev |
| Toote värv | Hall, Valge |
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kandevõime (ekraani kohta) | 15 kg |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Valmistatud taaskasutatud materjalidest | Jah |
| Garantiiaeg | 5 aasta(t) |
| Jalad | Jah |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimise tüüp | Manuaal |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 82 - 151 mm |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Funktsioonid | |
| Made with recycled materials | Jah |
| Lihtne paigaldada | Jah |
| Minimaalne tellimiskogus | 2 tk |
| Muud funktsioonid | |
| Päritoluriik | Hiina |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Toote kaal | 1,1 kg |
| Laius | 354 mm |
| Laius | 354 mm |
| Sügavus | 304 mm |
| Kõrgus | 82 mm |
| Sügavus | 304 mm |
| Kõrgus | 82 mm |
| Toote kaal | 1100 g |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi sügavus | 95 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 372 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 317 mm |
| Pakendi kaal | 1,3 kg |
| Muud andmed | |
| Mounting | Freestanding |
| Number of displays supported | 1 |
| Feet colour | Grey |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Easy to install | Jah |
| Height adjustment range | 82 - 151 mm |
| Feet | Jah |
| Maximum Weight Capacity | 15 kg |
| Unit Box Height | 0.096 |
| Unit Box Length | 0.37 |
| Unit Box Width | 0.315 |
| Height adjustment type | Manual |
| Units per Shipping Box | 2 |
| Unit Calculated Volume | 0.01377 cubm |
| Unit Calculated Weight | 1.56 kg |
| Maximum weight capacity (per display) | 15 kg |
| Summary | Fellowes Computer Monitor Stand with 3 Height Adjustments - Breyta Monitor Riser with Cable Management - Ergonomic Adjustable Monitor Stand for Computers - Max Weight 15KG - White. Mounting: Freestanding, Maximum weight capacity: 15 kg. Height adjustment. Product colour: Grey, White |
| Product colour | Grey/White |
| Country of origin | China |
| Minimum order quantity | 2 pc(s) |
| Mounting type | Desk |
| Height adjustment | Jah |
| Package depth | 95 mm |
| Package height | 317 mm |
| Package weight | 1300 g |
| Package width | 372 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||