Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Trust Monta. Maksimaalne kaal (mahutavus): 10 kg. Toote värv: Must
| Tootja | TRUST |
| Tootekood | 25271 |
| EAN | 8713439252712 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.trust.com/en/product/25271-monta-tempered-glass-monitor-stand-black |
| .: Üldised omadused :. | |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| .: Disain :. | |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Korpuse materjal | Karastatud klaas |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 10 kg |
| Toote värv | Must |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Toote kaal | 1,34 kg |
| Laius | 415 mm |
| Laius | 415 mm |
| Sügavus | 225 mm |
| Kõrgus | 98 mm |
| Sügavus | 225 mm |
| Kõrgus | 98 mm |
| Toote kaal | 1341 g |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi kaal | 1,54 kg |
| Muud andmed | |
| Product colour | Black |
| Summary | Trust Monta. Maximum weight capacity: 10 kg. Product colour: Black |
| Unit Calculated Weight | 2.07 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.006591 cubm |
| Units per Shipping Box | 10 |
| Unit Box Width | 0.25 |
| Unit Box Length | 0.445 |
| Unit Box Height | 0.05 |
| Maximum Weight Capacity | 10 kg |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Number of displays supported | 1 |
| Mounting type | Desk |
| Packaging content | Monitor stand |
| Housing material | Tempered glass |
| Package weight | 1541 g |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||