Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Fellowes Hana LT Monitor Support Black. Paigaldus: Eraldiseisev, Maksimaalne kaal (mahutavus): 22,6 kg. Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must
| Tootja | Fellowes |
| Tootekood | 100016996 |
| EAN | 043859796090 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 12 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | www.fellowes.com/uk/en/catalog/workspace/ergonomic-accessories/details/monitor-stands/UK-100016996 |
| .: Üldised omadused :. | |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| .: Disain :. | |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 22,6 kg |
| Paigaldus | Eraldiseisev |
| Toote värv | Must |
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kandevõime (ekraani kohta) | 22,6 kg |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Garantiiaeg | 5 aasta(t) |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimise tüüp | Manuaal |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Muud funktsioonid | |
| Päritoluriik | Hiina |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Toote kaal | 1,3 kg |
| Laius | 560 mm |
| Laius | 560 mm |
| Sügavus | 226 mm |
| Kõrgus | 102 mm |
| Sügavus | 226 mm |
| Kõrgus | 102 mm |
| Toote kaal | 1300 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi sügavus | 280 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 620 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 165 mm |
| Pakendi kaal | 1,5 kg |
| Muud andmed | |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Mounting | Freestanding |
| Number of displays supported | 1 |
| Maximum Weight Capacity | 22.6 kg |
| Unit Box Height | 0.29 |
| Unit Box Length | 0.63 |
| Unit Box Width | 0.17 |
| Unit Calculated Volume | 0.03106 cubm |
| Unit Calculated Weight | 2.33 kg |
| Summary | Fellowes Computer Monitor Stand with 3 Height Adjustments - Hana LT Monitor Riser - Ergonomic Adjustable Monitor Stand for Computers - Max Weight 22.6KG - Black. Mounting: Freestanding, Maximum weight capacity: 22.6 kg. Height adjustment. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Maximum weight capacity (per display) | 22.6 kg |
| Height adjustment type | Manual |
| Country of origin | China |
| Height adjustment | Jah |
| Package depth | 280 mm |
| Package height | 165 mm |
| Package weight | 1500 g |
| Package width | 620 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||