Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 7.40 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Trust Mara. Paigaldus: Klamber, Maksimaalne kaal (mahutavus): 16 kg, Ekraani maksimaalne suurus: 81,3 cm (32"), Paigaldussüsteemi ühilduvus (min): 75 x 75 mm, Paigaldussüsteemi ühilduvus (max): 100 x 100 mm. Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must
| Tootja | TRUST |
| Tootekood | 25337 |
| EAN | 8713439253375 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.trust.com/en/product/25337-mara-monitor-laptop-arm- |
| .: Üldised omadused :. | |
| Toetatud ekraanide arv | 2 |
| .: Disain :. | |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 16 kg |
| Paigaldus | Klamber |
| Toote värv | Must |
| Paigaldamine | |
| Lauaplaadi paksus (max) | 7 cm |
| Maksimaalne kandevõime (ekraani kohta) | 8 kg |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Garantiiaeg | 2 aasta(t) |
| Lehekülje paigutus | Horisontaalpaigutus/vertikaalpaigutus |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimise tüüp | Gaasvedru |
| Pööratav | Jah |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Kalde reguleerimine | Jah |
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 81,3 cm (32") |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Kõrgus | 500 mm |
| Kõrgus | 500 mm |
| Muud andmed | |
| Unit Calculated Volume | 0.0278 cubm |
| Maximum Weight Capacity | 16 kg |
| Unit Box Height | 0.14 |
| Unit Box Length | 0.53 |
| Unit Box Width | 0.32 |
| Units per Shipping Box | 3 |
| Swivelling | Jah |
| Unit Calculated Weight | 7.1 kg |
| Summary | Trust Mara. Mounting: Clamp, Maximum weight capacity: 16 kg, Maximum screen size: 81.3 cm (32"), Minimum VESA mount: 75 x 75 mm, Maximum VESA mount: 100 x 100 mm. Height adjustment. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Panel mounting interface | 100 x 100/75 x 75 mm |
| Maximum screen size | 32 " |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Desk thickness (max) | 70 mm |
| Maximum weight capacity (per display) | 8 kg |
| Height adjustment type | Gas spring |
| Number of displays supported | 2 |
| Tilt adjustment | Jah |
| Mounting | Clamp |
| Mounting type | Desk |
| Packaging content | Monitor & laptop arm User Guide |
| Height adjustment | Jah |
| Orientation | Landscape/Portrait |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||