Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 9.94 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
The Neomounts DS70-250BL2 NEXT Slim is a full motion desk mount designed for two screens up to 32", boasting a maximum weight capacity of 9 kg per screen. The versatile tilt (90°), rotate (360°) and swivel (180°) technology enables seamless adjustment to any desired viewing angle to fully optimize the screen's capabilities. With the gas spring height adjustment (21,5-49,5 cm) and depth adjustment (7-52,5 cm) you can effortlessly adjust the mount to suit your ergonomic needs.
The DS70-250BL2 monitor arm features a nifty 180° stop mechanism, that prevents the mount from making contact with wall or separation panel when installed near it, while the integrated cable management system maintains a clutter-free desk.
The elegant black VESA plates of the NEXT Slim provide a perfect match with your screen, accommodating standard 75x75 or 100x100 mm VESA patterns. For non-standard hole patterns, Neomounts has various VESA optional adapter plates available. The Quick-release VESA system enables easy setup, while the topfix clamp or grommet ensures a quick and straightforward installation.
Committed to sustainability, the packaging of NEXT Slim desk mounts is 100% plastic-free and entirely made from recyclable cardboard and paper.
| Tootja | NEOMOUNTS |
| Tootekood | DS70-250BL2 |
| EAN | 8717371442996 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.neomounts.com/default.asp?pageid=44&artdetail=DS70-250BL2 |
| .: Üldised omadused :. | |
| Toetatud ekraanide arv | 2 |
| .: Disain :. | |
| Aktsepteerib tabalukku | Ei |
| Toote värv | Black |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 9 kg |
| Paigaldus | Klamber/kaitsekrae |
| Toote värv | Must |
| Paigaldamine | |
| Kaugus seinast (minimaalne) | 12 cm |
| Lauaplaadi paksus (min) | 1 cm |
| Lauaplaadi paksus (max) | 5 cm |
| Maksimaalne kandevõime (ekraani kohta) | 9 kg |
| Maksimaalne kandevõime (kumer-/ülilaia ekraani kohta) | 8 kg |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Garantiiaeg | 5 aasta(t) |
| Lehekülje paigutus | Horisontaalpaigutus/vertikaalpaigutus |
| Ergonoomika | |
| Angle of rotation | 360 ° |
| Rotatsiooni nurk | 360° |
| Sühavuse reguleerimisvahemik | 70 - 525 mm |
| Kõrguse reguleerimise tüüp | Gaasvedru |
| Width adjustment | 984 mm |
| Laiuse reguleerimise ulatus | 0 - 984 mm |
| Pööratav | Jah |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 215 - 495 mm |
| Pööratavus | Jah |
| Pöördenurga ulatus | -90 - 90° |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Kaugus seinast (maksimaalne) | 40,4 cm |
| Juhtmehaldus | Jah |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Kalde reguleerimine | Jah |
| Kaldenurk | -45 - 45° |
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 81,3 cm (32") |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 80 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 405 mm |
| Harmonized System (HS) kood | 7326909890 |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 310 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 445 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 20,7 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |
| Peamise pakendi netokaal | 17,4 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Ekraani minimaalne suurus | 43,2 cm (17") |
| Depth adjustment range | 70 - 525 mm |
| Minimaalne kaal | 1 kg |
| Päritoluriik | Hiina |
| Reguleeritav sügavus | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Toote kaal | 4,35 kg |
| Laius | 114 mm |
| Laius | 114 mm |
| Sügavus | 580 mm |
| Kõrgus | 552 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 55.2 x 11.4 x 58 cm |
| Sügavus | 580 mm |
| Kõrgus | 552 mm |
| Toote kaal | 4350 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi sügavus | 147 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 192 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 430 mm |
| Pakendi kaal | 4,9 kg |
| Muud andmed | |
| Mounting | Clamp/Grommet |
| Tilt adjustment | Jah |
| Number of displays supported | 2 |
| Cable management | Jah |
| Swivelling | Jah |
| Rotating | Jah |
| Distance to the wall (max) | 404 mm |
| Height adjustment range | 215 - 495 mm |
| Fits screens sized | 17-32" |
| Number of screens | 2 |
| Maximum Weight Capacity | 9 kg |
| Unit Box Height | 0.15 |
| Unit Box Length | 0.43 |
| Unit Box Width | 0.195 |
| CnCode | 83021000 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.01258 cubm |
| Product Net Weight | 4 kg |
| Unit Calculated Weight | 5.5 kg |
| Summary | Neomounts DS70-250BL2 Monitor arm 17-32" - gas spring - Topfix - 180°-stop. Mounting: Clamp/Grommet, Maximum weight capacity: 9 kg, Minimum screen size: 43.2 cm (17"), Maximum screen size: 81.3 cm (32"), Minimum VESA mount: 75 x 75 mm, Maximum VESA mount: 100 x 100 mm. Height adjustment, Swivel angle range: -90 - 90°, Tilt angle range: -45 - 45°. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 7616991099 |
| Tilt angle range | -45 - 45 ° |
| Master (outer) case gross weight | 20700 g |
| Master (outer) case height | 445 mm |
| Master (outer) case length | 310 mm |
| Master (outer) case width | 405 mm |
| Products per master (outer) case | 4 pc(s) |
| Panel mounting interface | 100 x 100/75 x 75 mm |
| Products per pallet (EU) | 80 pc(s) |
| Master (outer) case net weight | 17400 g |
| Maximum screen size | 32 " |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Minimum screen size | 17 " |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Desk thickness (max) | 50 mm |
| Desk thickness (min) | 10 mm |
| Maximum weight capacity (per display) | 9 kg |
| Height adjustment type | Gas spring |
| Width adjustment range | 0 - 984 mm |
| Accepts padlock | Ei |
| Minimum weight | 1 kg |
| Maximum weight capacity (per curved/ultra-wide display) | 8 kg |
| Country of origin | China |
| Mounting type | Desk |
| 100 mm x 100 mm | Jah |
| 75 mm x 75 mm | Jah |
| Adjustable Depth | Jah |
| Distance to the wall (min) | 120 mm |
| Height adjustment | Jah |
| Housing material | Aluminium |
| Max. weight | 9 kg |
| Orientation | Landscape/Portrait |
| Package depth | 147 mm |
| Package height | 430 mm |
| Package weight | 4900 g |
| Package width | 192 mm |
| Pivot angle | -180 - 180 ° |
| Swivel angle range | -90 - 90 ° |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||