Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Bullet 33MP/5MP
5MP 3K Image | Supports Wi-Fi 6 Connection
Smart Full-color Night Vision | Al Human & Vehicle Detection
Choose the best for you
Bullet 3 offers 2 different camera pixel options, so you can choose the one that suits you best.
Powered by IMOU SENSE™ precision Al
IMOU SENSE™ is a self-developed Al algorithm under the lMOU brand, the usage of cutting-edge technology in the industry allows your Bullet 3 to be up to 50% more accurate than ordinary products and feedback the detection result to you within 0.02 seconds.
Accurate human and vehicle detection
Powered by lMOU SENSE™, the newly upgraded Al human and vehicle detection can effectively reduce false alarms caused by mosquitoes and tree shaking. The effective detection range can reach 22 meters for persons and 44 meters¹ for cars, respectively ensuring that detection is truly "accurate"
Light the night up with smartness
Bullet 3 can adjust different night vision modes according to your needs, whether you want the night vision to remain in full color all the time or want to turn on full color only when there is an event to save energy, it can always satisfy you.
Put your camera further with Wi-Fi 6
Bullet 3 supports the latest Wi-Fi 6 standard with higher data transfer rates and better wall penetration, allowing your security range wider.
Deter unwelcome visitors
Bullet 3 keeps an eye on your house, when someone breaks in, the spotlights and siren will turn on to deter the unwelcome visitor.
Professional protection to weather any storm
With IP67 water-resistance, Bullet 3 is able to against dust penetration and can easily handle rain and wind, keeping you safe around the clock.
Protect according to your preferences
- Customizable detection zone
- Customizable alarm sound
- Scheduling
Connect your home from anywhere
A built-in speaker and a microphone with the echo cancellation feature allow you to interact with pets and family from anywhere
Imou Protect - Level up your security
Imou Protect is a subscription service that is able to empower your IMOU products with advanced cloud computing technology and upgrade your security experiences.
| Tootja | IMOU |
| Tootekood | IPC-S3EP-3M0WE |
| EAN | 6971927238040 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | IP security camera |
| Tootja koduleht | https://www.imou.com/en/product/detail/bullet3 |
| .: Üldised omadused :. | |
| Päeva-/öörežiim | Jah |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP67 |
| Toetatud paigutus | Hooneväline |
| .: Disain :. | |
| Toote kuju | Kuul (kuju) |
| Kujutegur | Bullet |
| Kaitseomadused | Tolmukindel, Veekindel, Ilmastikukindel |
| Kinnituse tüüp | Lagi/sein |
| Korpuse materjal | Metall, Plast |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| Toote värv | Valge |
| Tüüp | IP süsteemiga turvakaamera |
| .: Mälu :. | |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 256 GB |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Sisseehitatud kõvaketas | Ei |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| .: Audio :. | |
| Sisseehitatud mikrofon | Jah |
| Sisseehitatud mikrofon | Built-in |
| .: Kaamera :. | |
| Lens viewing angle, vertical | 55 ° |
| Objektiivi vaatenurk, vertikaalne | 55° |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | 802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Jah |
| Bluetooth | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud & juhtmevaba |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Toiteallika tüüp | DC (alalisvool), Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) |
| Võimsus ja energiatarve | |
| DC-väljundpinge | 12 |
| DC-väljundvool | 1 A |
| Elektritarbimine (max) | 12 W |
| Turvalisus | |
| Sisseehitatud sireen | Jah |
| Siren noise level | 110 dB |
| Sireeni müratase | 110 dB |
| Intelligentse videojälgimise (IVS) süsteemi funktsioonid | Inimese tuvastamine, Sõiduki tuvastamine |
| Video liikumisandur | Jah |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| IEEE 802.11 b/g | Jah |
| IEEE 802.11n | Jah |
| Pildisensor | |
| Optilise sensori suurus | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Andurite arv | 1 |
| Progressiivne skaneerimine | Jah |
| Projektor | |
| Suumi võimekus | Jah |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Compliance certificates | CE |
| Vastavussertifikaadid | CE |
| Videopakkimise formaadid | H.264, H.265 |
| Objektiivi süsteem | |
| Lens viewing angle, diagonal | 124 ° |
| Lens viewing angle, horizontal | 104 ° |
| Objektiivi vaatenurk, diagonaalne | 124° |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 104° |
| Läätsede arv | 1 |
| Fikseeritud fookuskaugus | 2,8 mm |
| Digitaalne suum | 8x |
| Öövaatluse funktsioon | |
| Öönägemine | Jah |
| Öönägemise kaugus | 30 m |
| Toide | |
| Toitenõuded | DC 12V1A |
| Ergonoomika | |
| Lähtestusnupp | Jah |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | IPC-S3EP-3M0WE |
| Muud funktsioonid | |
| Ethernet-liidese tüüp | Kiire Ethernet |
| Veekindel | Jah |
| Pildi kvaliteet | |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Megapiksleid kokku | 3 MP |
| .: Toetatud operatsioonisüsteemid :. | |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | Android, iOS |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -30 - 50 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Video | |
| Kaadrisagedus | 30 fps |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Pikkus | 147,7 mm |
| Toote kaal | 290 g |
| Laius | 74,2 mm |
| Laius | 74.2 mm |
| Kõrgus | 75.6 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 147.7 × 74.2 × 75.6mm |
| Kõrgus | 75,6 mm |
| Toote kaal | 290 g |
| Pikkus | 147.7 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Veekindel pistik | Jah |
| Waterproof connector | Jah |
| Kaasas kruvid | Jah |
| Kaamerate arv | 1 |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| Muud andmed | |
| Placement supported | Outdoor |
| Reset button | Jah |
| Number of cameras | 1 |
| Night vision | Jah |
| Progressive scan | Jah |
| Video motion detection | Jah |
| Screws included | Jah |
| DC output current | 1 A |
| IEEE 802.11ax | Jah |
| Supports card capacities up to | 256GB |
| Unit Box Height | 0.1 |
| Unit Box Length | 0.22 |
| Unit Box Width | 0.11 |
| CnCode | 85258900 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.002369 cubm |
| Product Net Weight | 0.254 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.57 kg |
| Summary | Imou Bullet 3 2K. Type: IP security camera, Placement supported: Outdoor, Connectivity technology: Wired & Wireless. Mounting type: Ceiling/wall, Product colour: White, Form factor: Bullet. Lens viewing angle, horizontal: 104°, Lens viewing angle, vertical: 55°, Lens viewing angle, diagonal: 124°. Sensor type: CMOS, Optical sensor size: 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8"). Digital zoom: 8x, Fixed focal length: 2.8 mm |
| Product colour | White |
| Number of sensors | 1 |
| Number of lenses | 1 |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Human detection/Vehicle detection |
| Weatherproof | Jah |
| Built-in siren | Jah |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| Day/night mode | Jah |
| DC output voltage | 12 |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Mobile operating systems supported | Android/iOS |
| Mounting type | Ceiling/wall |
| Power source type | DC,PoE |
| Protection features | Dust resistant/Water resistant/Weatherproof |
| Quick start guide | Jah |
| Sensor type | CMOS |
| Video compression formats | H.264/H.265 |
| Zoom capability | Jah |
| Built-in HDD | Ei |
| Built-in microphone | Jah |
| Camera design | Bullet |
| Connectivity Technology | Wired & Wireless |
| Digital Zoom | 8 x |
| Environment | Outdoor |
| Fixed focal length | 2.8 mm |
| Focal Length | 3.6 - 4mm |
| Frame Rate | 30 fps |
| Housing material | Metal/Plastic |
| IR Illumination | Jah |
| Lens data | 3.6mm |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| MicroSD Card Slot | 1 |
| Night vision distance | 30 m |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 95 % |
| Operating temperature range | -30°C~+50°C |
| Optical sensor size | 1/2.8 " |
| Power Options | 12V |
| Resolution | 3 Mega Pixel |
| Sensor size | 1/2.8” CMOS |
| Total megapixels | 3 MP |
| Wireless connections | WLAN |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||