Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Cell 3C All In One
2K QHD Image | 5000mAh Large Battery | Built-in Solar Panel Smart Full-color Night Vision | IP66 Weather-resistance
Large battery and USB-C fast charging
The large 5,000mAh battery capacity can last up to 120 days¹ and is equipped with a USB-C port for fast charging.
Battery monitoring
IMOU Life App will constantly monitor the camera's power usage, so you can check the current power level at any time and adjust the camera settings as needed to match the battery usage to your needs.
Built-in solar panel for endless² duration
With no additional purchase needed, Cell 3C All In One has a built-in 2W solar panel to keep your security system up and running unlimited protection.
No wiring needed
Simply install the Cell 3C All In One where you need it, with no wiring work to think about, and you can quickly start protecting your home.
Light the night up with smartness
Cell 3C All In One can adjust different night vision modes according to your needs, whether you want the night vision to remain in full color all the time or want to turn on full color only when there is an event to save energy, it can always satisfy you.
More efficient PIR human detection
Cell 3C All In One will activate the video algorithm for person detection when motion is detected, ensuring efficient detection and long battery life.
Professional IP66 protection to weather any storm
With IP66 weather-resistance, Cell 3C All In One is able to against dust penetration and can easily handle rain and wind, keeping you safe around the clock.
Protect your privacy with just one touch
Cell 3C All In One supports digital privacy shield, which cuts off streaming at the touch of a button to protect your privacy.
Different working modes to suit your needs
Cell 3C All In One supports 5 different operating modes, whether you want to have a long battery life or continuously record video, you can set it through the app.
Protect according to your preferences
- Customizable detection zone
- Customizable alarm sound
- Protection scheduling
Deter unwelcome visitors
Cell 3C All In One keeps an eye on your house, when someone breaks in, the 110dB siren and spotlight will turn on to deter the unwelcome visitor.
Connect your home from anywhere
It supports full duplex two-way talk with built-in echo cancellation, allowing you to have real-time smooth communication with the person in front of the camera.
Preserving landscapes with time lapse recording
Cell 3C All In One series has a built-in time-lapse recording function and is configured with presets for sunrise, sunset, cloud and more, making it easy for you to record the best moments in your life.
Imou Protect - Level up your security
Imou Protect is a subscription service that is able to empower your IMOU products with advanced cloud computing technology and upgrade your security experiences.
| Tootja | IMOU |
| Tootekood | IPC-K9DCP-3T0WE-V2 |
| EAN | 6976391038820 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | IP security camera |
| Tootja koduleht | https://www.imoulife.com/en/product/detail/cell3c-all-in-one |
| .: Üldised omadused :. | |
| Päeva-/öörežiim | Jah |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP66 |
| Toetatud paigutus | Hooneväline |
| .: Disain :. | |
| Toote kuju | Kuul (kuju) |
| Kujutegur | Bullet |
| Toote värv | White |
| Kaitseomadused | Ilmastikukindel |
| Kinnituse tüüp | Sein |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| Toote värv | Valge |
| Tüüp | IP süsteemiga turvakaamera |
| .: Mälu :. | |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 256 GB |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Sisseehitatud kõvaketas | Ei |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash)/MicroSDHC/MicroSDXC |
| .: Audio :. | |
| Sisseehitatud mikrofon | Jah |
| Sisseehitatud mikrofon | Built-in |
| .: Kaamera :. | |
| Lens viewing angle, vertical | 54 ° |
| Objektiivi vaatenurk, vertikaalne | 54° |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | 802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ethernet LAN | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmevaba |
| USB port | Jah |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Aku mahutavus | 5000 mAh |
| Toiteallika tüüp | Patarei, DC (alalisvool) |
| Aku mahutavus | 5000 mAh |
| Võimsus ja energiatarve | |
| DC-väljundpinge | 5 |
| DC-väljundvool | 2 A |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 3.5 W |
| Turvalisus | |
| Liikumissensori tehnoloogia | Passiivne infrapunaandur (PIR) |
| Konfigureeritav piirkond | Jah |
| Video liikumisandur | Jah |
| Pildisensor | |
| Optilise sensori suurus | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Progressiivne skaneerimine | Jah |
| Projektor | |
| Suumi võimekus | Jah |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Sustainability compliance | Jah |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Compliance certificates | CE |
| Vastavussertifikaadid | CE |
| Maksimaalne kasutuskaugus | 50 m |
| Taaslaetav aku | Jah |
| Videopakkimise formaadid | H.264, H.265 |
| Objektiivi süsteem | |
| Lens viewing angle, diagonal | 121 ° |
| Lens viewing angle, horizontal | 98 ° |
| Objektiivi vaatenurk, diagonaalne | 121° |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 98° |
| Läätsede arv | 1 |
| Fikseeritud fookuskaugus | 2,8 mm |
| Digitaalne suum | 8x |
| Maksimaalne apertuuri suurus | 2 |
| Öövaatluse funktsioon | |
| Öönägemine | Jah |
| Öönägemise kaugus | 15 m |
| Toide | |
| Toitenõuded | DC 5V 2A |
| .: Andurid :. | |
| Liikumisandur | Jah |
| Ergonoomika | |
| Lähtestusnupp | Jah |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | Cell 3C All In One |
| Muud funktsioonid | |
| Veekindel | Jah |
| Pildi kvaliteet | |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Megapiksleid kokku | 3 MP |
| .: Toetatud operatsioonisüsteemid :. | |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | Android, iOS |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -20 - 50 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Välk | |
| Sisseehitatud valgusti | Jah |
| Video | |
| Privaatsuse kaitse | Jah |
| Kaadrisagedus | 15 fps |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Pikkus | 168,1 mm |
| Toote kaal | 360 g |
| Laius | 96,8 mm |
| Laius | 96.8 mm |
| Kõrgus | 69.5 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 168.1× 96.8×69.5mm |
| Kõrgus | 69,5 mm |
| Toote kaal | 360 g |
| Pikkus | 168.1 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Sisaldab akut | Jah |
| Kaasas kruvid | Jah |
| Paigaldusklambrid kaasa arvatud | Jah |
| Kaamerate arv | 1 |
| Paigalduskomplekt | Jah |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| Muud andmed | |
| Placement supported | Outdoor |
| Reset button | Jah |
| Number of cameras | 1 |
| Mounting kit | Jah |
| Night vision | Jah |
| Progressive scan | Jah |
| Battery included | Jah |
| Rechargeable battery | Jah |
| Motion sensor | Jah |
| Built-in light | Jah |
| Mounting brackets included | Jah |
| Video motion detection | Jah |
| Screws included | Jah |
| DC output current | 2 A |
| Unit Box Height | 0.095 |
| Unit Box Length | 0.22 |
| Unit Box Width | 0.11 |
| CnCode | 85258900 |
| Units per Shipping Box | 30 |
| Unit Calculated Volume | 0.002933 cubm |
| Product Net Weight | 0.36 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.703 kg |
| Summary | Imou Cell 3C All in One. Type: IP security camera, Placement supported: Outdoor, Connectivity technology: Wireless. Mounting type: Wall, Product colour: White, Form factor: Bullet. Lens viewing angle, horizontal: 98°, Lens viewing angle, vertical: 54°, Lens viewing angle, diagonal: 121°. Sensor type: CMOS, Optical sensor size: 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8"). Digital zoom: 8x, Fixed focal length: 2.8 mm |
| Product colour | White |
| Number of lenses | 1 |
| Weatherproof | Jah |
| Privacy protection | Jah |
| Motion sensor technology | Passive infrared (PIR) sensor |
| Configurable region | Jah |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| Day/night mode | Jah |
| DC output voltage | 5 |
| International Protection (IP) code | IP66 |
| Maximum aperture number | 2 |
| Mobile operating systems supported | Android/iOS |
| Mounting type | Wall |
| Power source type | Battery,DC |
| Protection features | Weatherproof |
| Quick start guide | Jah |
| Sensor type | CMOS |
| Video compression formats | H.264/H.265 |
| Zoom capability | Jah |
| Built-in HDD | Ei |
| Built-in microphone | Jah |
| Camera design | Bullet |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Digital Zoom | 8 x |
| Environment | Outdoor |
| Fixed focal length | 2.8 mm |
| Focal Length | 2.8 - 3.5mm |
| Frame Rate | 15 fps |
| IR Illumination | Jah |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| Maximum operating distance | 50 m |
| Night vision distance | 15 m |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 95 % |
| Operating temperature range | -20℃~+50℃ |
| Optical sensor size | 1/2.8 " |
| Resolution | 3 Mega Pixel |
| Sensor size | 1/2.8” |
| Total megapixels | 3 MP |
| USB-C | 1 |
| Wireless connections | WLAN |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||