Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Cruiser Z
3K UHD Image | 12x Hybrid Zoom | Smart Full-color Night Vision | Remote Pan & Tilt | Powered by IMOU SENSE
Dual 5MP lenses deliver 3K ultra HD images
Both of the Cruiser Z's 5 MP lenses deliver 3K UHD images with detailed picture quality.
12x hybrid zoom for accurate capture of super far details
The 12mm telephoto lens of Cruiser Z allows up to 12x hybrid zoom, making it easy to capture detailed images at least 56m¹ away.
Optical & digital zoom for different needs
Capture the details or control the whole picture, Cruiser Z can handle it all!
- 1x zoom
- 5x zoom
- 12x zoom
Light the night up with smartness
Cruiser Z can adjust different night vision modes according to your needs, whether you want the night vision to remain in full color all the time or want to turn on full color only when there is an event to save energy, it can always satisfy you.
Smart mode
The camera will automatically turn into color mode from infrared mode when suspicious motion is detected.
Full-color mode
Thanks to the built-in spotlights, your night vision is now turned up and in full color.
Infrared mode
Advanced IR algorithm provide clear black-and-white pictures even in darkness.
Off mode
Turn off all night vision modes Infrared and spotlights are all turned off.
Remote pan & tilt for 360° protection
The Cruiser Z's pan-tilt lens supports 0°-355° horizontal rotation and 0°-90° vertical rotation to protect your home 360°.
Powered by IMOU SENSE® precision AI
IMOU SENSE® is a self-developed Al algorithm under the lMOU brand. each of the two lenses of the Cruiser Z uses its own algorithm, which doesn't degrade the accuracy due to an increase in the number of lenses, giving it a 50% increase in overall accuracy and delivering the detection results back to you within 0.02 seconds.
Accurate human and vehicle detection
Powered by IMOU SENSE®, the newly upgraded AI human and vehicle detection can effectively reduce false alarms caused by mosquitoes and tree shaking.
Professional protection to weather any storm
With IP66 water-resistance, Cruiser Z is able to against dust penetration and can easily handle rain and wind, keeping you safe around the clock.
Put your camera further with Wi-Fi 6
Cruiser Z supports the latest Wi-Fi 6 standard with higher data transfer rates and better wall penetration, allowing your security range wider.
Protect according to your preferences
- Favorite Point Setting
- Customizable detection zone
- Customizable Alarm Sound
- Protection Scheduling
Deter unwelcome visitors
Cruiser Z keeps an eye on your house, when someone breaks in, the 110dB siren will turn on to deter the unwelcome visitor.
Connect your home from anywhere
Built-in speaker and microphone with echo cancellation feature allow you to interact with family and visitor from anywhere.
Imou Protect - Level up your security
Imou Protect is a subscription service that is able to empower your IMOU products with advanced cloud computing technology and upgrade your security experiences.
| Tootja | IMOU |
| Tootekood | IPC-S7DP-5M0WEZ |
| EAN | 6976391038110 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | IP security camera |
| Tootja koduleht | https://www.imou.com/en/product/detail/cruiser-z |
| .: Üldised omadused :. | |
| Päeva-/öörežiim | Jah |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP66 |
| Toetatud paigutus | Hoonesisene & hooneväline |
| .: Disain :. | |
| Toote kuju | Torn |
| Kujutegur | Turret |
| Kaitseomadused | Veekindel |
| Kinnituse tüüp | Lagi/sein |
| Korpuse materjal | Plast |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| Toote värv | Must, Valge |
| Tüüp | IP süsteemiga turvakaamera |
| .: Mälu :. | |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 512 GB |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Sisseehitatud kõvaketas | Ei |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| .: Audio :. | |
| Sisseehitatud mikrofon | Jah |
| Sisseehitatud mikrofon | Built-in |
| .: Kaamera :. | |
| Lens viewing angle, vertical | 14 ° |
| Objektiivi vaatenurk, vertikaalne | 14° |
| Viewing angle, horizontal (2.8mm lens) | 95.3 ° |
| Viewing angle, vertical (2.8mm lens) | 52.1 ° |
| Viewing angle, diagonal (2.8mm lens) | 113.7 ° |
| Liikumisulatus | 0 - 355° |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | 802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Jah |
| Bluetooth | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud & juhtmevaba |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Toiteallika tüüp | DC (alalisvool) |
| Võimsus ja energiatarve | |
| DC-väljundpinge | 12 |
| DC-väljundvool | 1 A |
| Elektritarbimine (max) | 12 W |
| Turvalisus | |
| Sisseehitatud sireen | Jah |
| Siren noise level | 110 dB |
| Sireeni müratase | 110 dB |
| Konfigureeritav piirkond | Jah |
| Intelligentse videojälgimise (IVS) süsteemi funktsioonid | Inimese tuvastamine, Sõiduki tuvastamine |
| Video liikumisandur | Jah |
| Pildisensor | |
| Optilise sensori suurus | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Andurite arv | 1 |
| Progressiivne skaneerimine | Jah |
| Projektor | |
| Suumi võimekus | Jah |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Compliance certificates | CE |
| Vastavussertifikaadid | CE |
| Videopakkimise formaadid | H.264, H.265 |
| Objektiivi süsteem | |
| Lens viewing angle, diagonal | 28.1 ° |
| Lens viewing angle, horizontal | 24.4 ° |
| Objektiivi vaatenurk, diagonaalne | 28.1° |
| Objektiivi vaatenurk, horisontaalne | 24.4° |
| Läätsede arv | 1 |
| Fikseeritud fookuskaugus | 12 mm |
| Digitaalne suum | 12x |
| Maksimaalne apertuuri suurus | 1,6 |
| Öövaatluse funktsioon | |
| Öönägemine | Jah |
| Öönägemise kaugus | 56 m |
| LED-i tüüp | Valge |
| Toide | |
| Toitenõuded | DC 12V1A |
| Ergonoomika | |
| Kaldenurk | 0 - 90° |
| Lähtestusnupp | Jah |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | Cruiser Z |
| Muud funktsioonid | |
| Ethernet-liidese tüüp | Kiire Ethernet |
| Pildi kvaliteet | |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Megapiksleid kokku | 5 MP |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -30 - 50 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Välk | |
| Sisseehitatud valgusti | Jah |
| Video | |
| Kaadrisagedus | 15 fps |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Toote kaal | 438 g |
| Laius | 129 mm |
| Laius | 129 mm |
| Sügavus | 110 mm |
| Kõrgus | 110 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 129 × 110× 110 mm |
| Sügavus | 110 mm |
| Kõrgus | 110 mm |
| Toote kaal | 438 g |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kaasas kruvid | Jah |
| Kaamerate arv | 1 |
| Paigalduskomplekt | Jah |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| Muud andmed | |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| Reset button | Jah |
| Number of cameras | 1 |
| Mounting kit | Jah |
| Night vision | Jah |
| Progressive scan | Jah |
| Built-in light | Jah |
| Video motion detection | Jah |
| LED type | White |
| Screws included | Jah |
| DC output current | 1 A |
| Supports card capacities up to | 512GB |
| Unit Box Height | 0.195 |
| Unit Box Length | 0.155 |
| Unit Box Width | 0.155 |
| CnCode | 85258900 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.004685 cubm |
| Product Net Weight | 0.438 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.82 kg |
| Summary | Imou Cruiser Z. Type: IP security camera, Placement supported: Indoor & outdoor, Connectivity technology: Wired & Wireless. Mounting type: Ceiling/wall, Product colour: Black, White, Form factor: Turret. Lens viewing angle, horizontal: 24.4°, Lens viewing angle, vertical: 14°, Lens viewing angle, diagonal: 28.1°. Sensor type: CMOS, Optical sensor size: 25.4 / 3 mm (1 / 3"). Digital zoom: 12x, Fixed focal length: 12 mm |
| Product colour | Black/White |
| Tilt angle range | 0 - 90 ° |
| Number of sensors | 1 |
| Number of lenses | 1 |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Human detection/Vehicle detection |
| Built-in siren | Jah |
| Configurable region | Jah |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| Day/night mode | Jah |
| DC output voltage | 12 |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| International Protection (IP) code | IP66 |
| Maximum aperture number | 1.6 |
| Mounting type | Ceiling/wall |
| Power source type | DC |
| Protection features | Waterproof |
| Quick start guide | Jah |
| Sensor type | CMOS |
| Video compression formats | H.264/H.265 |
| Zoom capability | Jah |
| Built-in HDD | Ei |
| Built-in microphone | Jah |
| Camera design | Eyeball |
| Connectivity Technology | Wired & Wireless |
| Digital Zoom | 12 x |
| Environment | Outdoor |
| Fixed focal length | 12 mm |
| Frame Rate | 15 fps |
| Housing material | Plastic |
| IR Illumination | Jah |
| Lens data | 2.8 mm @ F1.6 + 12 mm @ F1.6 |
| Maximum memory card size | 512 GB |
| Night vision distance | 56 m |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 95 % |
| Operating temperature range | -30°C~+50°C |
| Optical sensor size | 1/3 " |
| Pan range | 0 - 355 ° |
| Power Options | 12V |
| Resolution | 5 Mega Pixel |
| Sensor size | 1/3” |
| Total megapixels | 5 MP |
| Wireless connections | WLAN |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||