Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 36.20 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
ASUS Vivobook S 14
Super AI. Stunning style.
The ASUS Vivobook S 14 transforms your laptop experience with cutting-edge technology and a sleek minimalist design. Powered by the AMD Ryzen™ AI 9 HX 370 processor, it delivers top-notch performance with up to 50 TOPS NPU, enhancing your productivity to the next level and unlocking brand new AI experiences. The dedicated Copilot key7 provides instant one-touch access to AI capabilities. With a slim 1.39 cm profile, weighing 1.3 kg1, and up to a 75 Wh battery life, it’s designed for on-the-go convenience. The laptop boasts a stunning up to 3K ASUS Lumina OLED display, an ergonomic keyboard with RGB backlighting, an extra-large touchpad, and an ASUS AiSense camera. It’s your perfect companion for modern life.
| Tootja | ASUS |
| Tootekood | 90NB14P3-M00770 |
| EAN | 4711387657010 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tooteseeria | VivoBook S |
| Mudeli number | M5406WA-PP061W |
| Sülearvuti tüüp | Business/OLED display |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Kujutegur | Clamshell |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 14" |
| Ekraani resolutsioon | 2880x1800 |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | 3K |
| Ekraani pind | Glossy |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 2000 MHz |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen AI 9 |
| Protsessori mudel | 365 |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 5 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | L2 & L3 |
| Protsessorituumad | 10 |
| Protsessori harud | 20 |
| L3-vahemälu | 10 MB |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 24GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5x |
| Maksimaalne sisemälu | 24 GB |
| .: Kõvaketas :. | |
| SSD ketta maht | 1000 GB |
| Salvestusmaht kokku | 1000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Graafikakaart | |
| Graafikaadapter | AMD Radeon Graphics |
| Graafikakaardi videomälu | Integrated |
| .: Audio :. | |
| Sisseehitatud mikrofon | Built-in |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| .: Kaamera :. | |
| Esikaamera | Jah |
| Sisseehitatud kaamera | FHD IR |
| Optiline draiv | |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| .: Võrgustumine :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Wireless LAN | 802.11ax |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Lisaseadmed | |
| Integreeritud kaardilugeja | SD |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Klaviatuur ja hiir | |
| Klaviatuuri keel | ENG |
| Numbriklaviatuur | Ei |
| Osutamisseade | Touchpad |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akuelementide arv | 4 cells |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 75 Wh |
| AC-adapteri toide | 90 W |
| AC-adapteri sagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-adapteri väljundpinge | 20 V |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 1.3 kg |
| Laius | 310.5 mm |
| Kõrgus | 15.9 mm |
| Sügavus | 221.9 mm |
| Brutokaal | 2.38 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Transpordipakendi kaal | 2.385 kg |
| Pakendi maht | 0.007547 cubm |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Transpordipakendi laius | 6.5 cm |
| Transpordipakendi kõrgus | 27 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 43 cm |
| Muud näitajad | |
| Market positioning | Home |
| SSD form factor | M.2 |
| Processor manufacturer | AMD |
| NVMe | Jah |
| USB 3.2 | 2 |
| Windows Hello | Jah |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR True Black 600 |
| RGB colour space | DCI-P3 |
| Colour Gamut | 100 % |
| Processor generation | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Unit Box Height | 0.27 |
| Unit Box Length | 0.43 |
| Unit Box Width | 0.065 |
| CnCode | 84713000 |
| Screen refresh rate | 120Hz |
| SSD type | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| On-board GPU manufacturer | AMD |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.007547 cubm |
| Product Net Weight | 1.3 kg |
| Unit Calculated Weight | 2.38 kg |
| Neural Processor Unit (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Summary | ASUS Vivobook S 14 OLED M5406WA-PP061W. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: AMD Ryzen AI 9, Processor model: 365, Processor frequency: 2 GHz. Display diagonal: 35.6 cm (14"), HD type: 3K, Display resolution: 2880 x 1800 pixels. Internal memory: 24 GB, Internal memory type: LPDDR5x-SDRAM. Total storage capacity: 1 TB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: AMD Radeon 880M. Operating system installed: Windows 11 Home. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Colour name | Neutral Black |
| USB Type-C charging port | Jah |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Jah |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| NPU performance up to | 50 TOPs |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity | 1000 GB |
| Discrete graphics card | Ei |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Jah |
| On-board graphics card family | AMD Radeon |
| On-board graphics card model | AMD Radeon 880M |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| Total processor performance up to | 73 TOPs |
| Infrared (IR) camera | Jah |
| L2 cache | 24 MB |
| Front camera HD type | Full HD |
| Maximum display brightness (HDR) | 600 cd/m² |
| USB4 Gen 3x2 ports quantity | 1 |
| Loomulik kuvasuhe | 16:10 |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Tootja koduleht | https://www.asus.com/laptops/for-home/vivobook/asus-vivobook-s-14-oled-m5406 |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| AC-adapteri väljundvool | 4.5 A |
| Toote kaal | 1300 g |
| Combo headphone/mic port | Jah |
| Mobile network connection | Ei |
| HDMI version | 2.1 |
| Seadme tüüp | Laptop |
| Memory form factor | On-board |
| Kontrastisuhe | 1000000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Audioväljundi kanalid | 1 |
| Audio system | Smart Amp |
| Built-in microphone | Jah |
| Display brightness | 400 cd/m² |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Graphics Controller | Integrated |
| Height (front) | 13.9 mm |
| Height (rear) | 15.9 mm |
| Mudeli originaalnimi | 14 OLED |
| Panel Type | OLED |
| Product line | Consumer |
| USB-C | 2 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||