Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 72.00 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
ASUS Zenbook S 14
New Zen with superior AI
Experience the world-changing power of AI with Zenbook S 14, a new-era ASUS Copilot+ PC that combines an exceptional 1.1 cm-slim1 design with cutting-edge technology. Its all-metal body — with a unique Ceraluminum™ high-tech ceramic lid and nature-inspired colors — houses next-level AI capabilities, driven by up to the latest Intel® Core™ Ultra 9 processor (Series 2) with ambient cooling minimize noise. Immerse yourself in a visual feast with the stunning 3K ASUS Lumina OLED2 display, complemented by rich and powerful sound from the four-speaker audio system. Zenbook S 14 brings you elegance, power, and innovation in a slim and sophisticated package.
| Tootja | ASUS |
| Tootekood | 90NB14F1-M00940 |
| EAN | 4711387726464 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tooteseeria | ZenBook Series |
| Mudeli number | UX5406SA-PV050W |
| Sülearvuti tüüp | OLED display |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Grey |
| Kujutegur | Clamshell |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 14" |
| Ekraani resolutsioon | 2880x1800 |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | 3K |
| Ekraani pind | Glossy |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 1800 MHz |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra |
| Protsessori mudel | 258V |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 4.8 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessorituumad | 8 |
| Protsessori harud | 8 |
| Protsessori vahemälu | 12 MB |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 32GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5x |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| .: Kõvaketas :. | |
| SSD ketta maht | 1000 GB |
| Salvestusmaht kokku | 1000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Graafikakaart | |
| Graafikaadapter | Intel Arc Graphics |
| Graafikakaardi videomälu | Integrated |
| .: Audio :. | |
| Sisseehitatud mikrofon | Built-in |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| .: Kaamera :. | |
| Esikaamera | Jah |
| Sisseehitatud kaamera | FHD IR |
| Optiline draiv | |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| .: Võrgustumine :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Wireless LAN | Jah |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Klaviatuur ja hiir | |
| Klaviatuuri keel | ENG |
| Numbriklaviatuur | Ei |
| Klaviatuuri taustavalgus | Jah |
| Osutamisseade | Touchpad |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akuelementide arv | 4 cells |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 72 Wh |
| AC-adapteri toide | 65 W |
| AC-adapteri sagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-adapteri väljundpinge | 20 V |
| Turvalisus | |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 1.2 kg |
| Laius | 310.3 mm |
| Kõrgus | 12.9 mm |
| Sügavus | 214.7 mm |
| Brutokaal | 2.93 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi maht | 0.01311 cubm |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Muud näitajad | |
| Market positioning | Home |
| SSD form factor | M.2 |
| Processor manufacturer | Intel |
| NVMe | Jah |
| USB 3.2 | 1 |
| Windows Hello | Jah |
| RGB colour space | DCI-P3 |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 2 |
| Performance cores | 4 |
| Repairability Index | 9.4 |
| Colour Gamut | 100 % |
| Processor generation | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Unit Box Height | 0.285 |
| Unit Box Length | 0.46 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| CnCode | 84713000 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.8 GHz |
| Screen refresh rate | 120Hz |
| SSD type | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Low Power Efficient-cores | 4 |
| Low Power Efficient-core Base Frequency | 2200 MHz |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.01311 cubm |
| Product Net Weight | 1.2 kg |
| Unit Calculated Weight | 2.93 kg |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Summary | ASUS Zenbook S14 UX5406SA-PV050W. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: Intel Core Ultra 7, Processor model: 258V. Display diagonal: 35.6 cm (14"), HD type: 3K, Display resolution: 2880 x 1800 pixels. Internal memory: 32 GB, Internal memory type: LPDDR5x-SDRAM. Total storage capacity: 1 TB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: Intel Arc Graphics 140V. Operating system installed: Windows 11 Home. Product colour: Grey. Weight: 1.2 kg |
| Product colour | Grey |
| Colour name | Zumaia Gray |
| USB Type-C charging port | Jah |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Jah |
| NPU performance up to | 47 TOPs |
| AI software frameworks supported by NPU | DirectML/ONNX RT/OpenVINO/WebNN/Windows ML |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity | 1000 GB |
| Discrete graphics card | Ei |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Jah |
| On-board graphics card family | Intel Arc Graphics |
| On-board graphics card model | Intel Arc Graphics 140V |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| GPU performance up to | 64 TOPs |
| Sparsity support | Jah |
| Total processor performance up to | 115 TOPs |
| Windows Studio effects support | Jah |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 1 |
| Infrared (IR) camera | Jah |
| Front camera HD type | Full HD |
| Low Power Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.7 GHz |
| Intel® Thunderbolt 4 | Jah |
| Performance-core base frequency | 2.2 GHz |
| Processor base power | 17 W |
| Maximum turbo power | 37 W |
| Loomulik kuvasuhe | 16:10 |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Tootja koduleht | https://www.asus.com/laptops/for-home/zenbook/asus-zenbook-s-14-ux5406 |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| AC-adapteri väljundvool | 3.25 A |
| Toote kaal | 1200 g |
| Combo headphone/mic port | Jah |
| Mobile network connection | Ei |
| HDMI version | 2.1 |
| Seadme tüüp | Laptop |
| Memory form factor | On-package |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Audioväljundi kanalid | 1 |
| Audio system | Smart Amp |
| Built-in microphone | Jah |
| Display brightness | 400 cd/m² |
| Graphics Controller | Integrated |
| Height (front) | 11.9 mm |
| Height (rear) | 12.9 mm |
| Housing material | Aluminium |
| Panel Type | OLED |
| Product line | Consumer |
| Thunderbolt | 2 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||