Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 75.65 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
ASUS Zenbook S 16
New Zen with superior AI
Zenbook S 16 is the first ultrathin 16-inch new-era ASUS AI PC, combining performance with sophistication. It has been completely redesigned from the inside out. The chassis incorporates our exquisite new Ceraluminum™, a high-tech ceramic in a range of nature-inspired colors. It provides the characteristics of hardness while completing the ultra-slim design and withstand the test of time.
This new-era ASUS AI PC harnesses the latest AMD Ryzen™ AI processor, enhanced by quiet ambient cooling. It’s designed to enrich your on-the-go lifestyle, with an astonishingly thin 1.1 cm1 chassis housing an advanced 16-inch 3K ASUS Lumina OLED2 display and immersive six-speaker audio.
| Tootja | ASUS |
| Tootekood | 90NB13M1-M00FT0 |
| EAN | 4711387675069 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tooteseeria | ZenBook Series |
| Mudeli number | UM5606WA-RK215W |
| Sülearvuti tüüp | Business/OLED display |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Grey |
| Kujutegur | Clamshell |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 16" |
| Ekraani resolutsioon | 2880x1800 |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | 3K |
| Ekraani pind | Glossy |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 2000 MHz |
| Protsessori perekond | Ryzen AI 9 |
| Protsessori mudel | 370 |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 5.1 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | L2 & L3 |
| Protsessorituumad | 12 |
| Protsessori harud | 24 |
| Protsessori vahemälu | 36 MB |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 32GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5x |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| .: Kõvaketas :. | |
| SSD ketta maht | 2000 GB |
| Salvestusmaht kokku | 2000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Graafikakaart | |
| Graafikaadapter | AMD Radeon 890M Graphics |
| Graafikakaardi videomälu | Integrated |
| .: Audio :. | |
| Sisseehitatud mikrofon | Built-in |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| .: Kaamera :. | |
| Esikaamera | Jah |
| Sisseehitatud kaamera | FHD IR |
| Optiline draiv | |
| Optilise seadme tüüp | none |
| .: Võrgustumine :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Wireless LAN | 802.11be |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Lisaseadmed | |
| Integreeritud kaardilugeja | SD |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Klaviatuur ja hiir | |
| Klaviatuuri keel | ENG |
| Numbriklaviatuur | Ei |
| Klaviatuuri taustavalgus | Jah |
| Osutamisseade | Touchpad |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akuelementide arv | 4 cells |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 78 Wh |
| AC-adapteri toide | 65 W |
| AC-adapteri sagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-adapteri väljundpinge | 20 V |
| Turvalisus | |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 1.5 kg |
| Laius | 353.6 mm |
| Kõrgus | 12.9 mm |
| Sügavus | 243 mm |
| Brutokaal | 4 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Transpordipakendi kaal | 4 kg |
| Pakendi maht | 0.01882 cubm |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Transpordipakendi laius | 12 cm |
| Transpordipakendi kõrgus | 32 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 49 cm |
| Muud näitajad | |
| Market positioning | Home |
| SSD form factor | M.2 |
| Processor manufacturer | AMD |
| NVMe | Jah |
| USB 3.2 | 1 |
| Windows Hello | Jah |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR True Black 500 |
| RGB colour space | DCI-P3 |
| Repairability Index | 9.3 |
| Colour Gamut | 100 % |
| Processor generation | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Unit Box Height | 0.32 |
| Unit Box Length | 0.495 |
| Unit Box Width | 0.115 |
| Screen refresh rate | 120Hz |
| SSD type | M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| On-board GPU manufacturer | AMD |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.01882 cubm |
| Product Net Weight | 1.5 kg |
| Unit Calculated Weight | 4 kg |
| Neural Processor Unit (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Summary | ASUS Zenbook S 16 UM5606WA-RK215W. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: AMD Ryzen AI 9 HX, Processor model: 370, Processor frequency: 2 GHz. Display diagonal: 40.6 cm (16"), HD type: 3K, Display resolution: 2880 x 1800 pixels. Internal memory: 32 GB, Internal memory type: LPDDR5x-SDRAM. Total storage capacity: 2 TB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: AMD Radeon 890M. Operating system installed: Windows 11 Home. Product colour: Grey |
| Product colour | Grey |
| Colour name | Zumaia Gray |
| USB Type-C charging port | Jah |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Jah |
| NPU performance up to | 50 TOPs |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity | 2000 GB |
| Discrete graphics card | Ei |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Jah |
| On-board graphics card family | AMD Radeon |
| On-board graphics card model | AMD Radeon 890M |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| Total processor performance up to | 80 TOPs |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 1 |
| Infrared (IR) camera | Jah |
| Front camera HD type | Full HD |
| Maximum display brightness (HDR) | 500 cd/m² |
| USB4 Gen 3x2 ports quantity | 2 |
| Loomulik kuvasuhe | 16:10 |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Tootja koduleht | https://www.asus.com/laptops/for-home/zenbook/asus-zenbook-s-16-um5606 |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| AC-adapteri väljundvool | 3.25 A |
| Toote kaal | 1500 g |
| Combo headphone/mic port | Jah |
| Mobile network connection | Ei |
| HDMI version | 2.1 |
| Seadme tüüp | Laptop |
| Memory form factor | On-board |
| Kontrastisuhe | 1000000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Speakers manufacturer | Harman Kardon |
| Audio system | Smart Amp |
| Built-in microphone | Jah |
| Display brightness | 400 cd/m² |
| Graphics Controller | Integrated |
| Headphones jack | 1 |
| Height (front) | 11.9 mm |
| Height (rear) | 12.9 mm |
| Housing material | Aluminium |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 32 GB |
| Panel Type | OLED |
| Product line | Consumer |
| USB-C | 2 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||