Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Zen-inspired Ultraslim Design
ASUS ZenDrive U8M packs serious funtionality into its robust, ultraslim 13.9mm frame. Finished with the beautiful, Zen-inspired concentric-circle aesthetic, it effortlessly combines great design, solid contructions and sophisticated style.
Perfect Companion for ASUS Zenbook or Other Latest-gen Laptop
USB-C is a feature of virtually all new laptops, including all new ASUS ZenBook models – so ASUS ZenDrive U8M is ready to plug right in. The smart little socket enables any-way-up connection convenience, so just attach U8M via USB-C to add instant multimedia playback or backup functionality to your Windows or Mac computer.
Save Your Precious Photo, Video and Data for Generations
ASUS ZenDrive U8M supports M-DISC, an archival-quality storage solution designed to help users protect their most precious digital memories — such as family photos and home videos — Compared to hard drives, flash drives, and other writable media, which have the storage lifetime of around 8 years, M-DISC burning technology engraves recorded data into a patented rock-like layer that is resistant to extreme conditions, allowing you to save your lifetime memories and important data for 1,000 years or more.
Easy-to-use, Comprehensive Backup Solution
ASUS ZenDrive U8M provides comprehensive and easy-to-use backup solution for Windows. Everything you need included to protect your precious data, giving you total peace of mind.
| Tootja | ASUS |
| Tootekood | SDRW-08U8M-U/SIL/G/AS/P2G |
| EAN | 4711081049081 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.asus.com/Motherboards-Components/Optical-Drives/External-DVD-Drive/ZenDrive-U8M-SDRW-08U8M-U/ |
| Seadme tüüp | External |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Silver |
| Otstarve | Lauaarvuti/sülearvuti |
| Toote värv | Hõbe |
| .: Mälu :. | |
| Optilise seadme tüüp | DVD±RW |
| Optilise seadme tüüp | DVD-RW |
| Lugemiskiirus | |
| DVD+R M-DISC lugemiskiirus | 8x |
| CD lugemise kiirus | 24x |
| DVD+R-i lugemise kiirus | 8x |
| DVD-R-i lugemise kiirus | 8x |
| Kahekihilise DVD+R-i lugemise kiirus | 8x |
| DVD+RW lugemise kiirus | 8x |
| DVD-RW lugemise kiirus | 8x |
| CD-R-i lugemise kiirus | 24x |
| DVD-ROM-i lugemise kiirus | 8x |
| CD-ROM-i lugemise kiirus | 24x |
| Kahekordse DVD-R-i lugemise kiirus | 8x |
| Kirjutamiskiirus | |
| CD-RW edastuskiirus (max) | 6 MB/s |
| DVD+R Double Layer edastuskiirus (max) | 6 MB/s |
| DVD-R Double Layer edastuskiirus (max) | 6 MB/s |
| CD kirjutamise kiirus | 24x |
| DVD+RW edastuskiirus (max) | 8 MB/s |
| DVD+R-i kirjutamise kiirus | 8x |
| DVD-R-i kirjutamise kiirus | 8x |
| CD-R-i kirjutamise kiirus | 24x |
| CD-RW kirjutamise kiirus | 24x |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717030 |
| .: Toetatud operatsioonisüsteemid :. | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 8, Windows 8.1 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Toote kaal | 235 g |
| Laius | 142,5 mm |
| Netokaal | 0.235 kg |
| Brutokaal | 0.41 kg |
| Laius | 142.5 mm |
| Sügavus | 135.5 mm |
| Kõrgus | 13.9 mm |
| Sügavus | 135,5 mm |
| Kõrgus | 13,9 mm |
| Toote kaal | 235 g |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.001636 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.41 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 5.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 17.5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 17 cm |
| Muud andmed | |
| DVD-R Double Layer transfer rate (max) | 6 MB/s |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Unit Box Height | 0.05 |
| Unit Box Length | 0.17 |
| Unit Box Width | 0.175 |
| Units per Shipping Box | 10 |
| Unit Calculated Volume | 0.001901 cubm |
| Product Net Weight | 0.235 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.455 kg |
| Summary | ASUS SDRW-08U8M-U Silber. Product colour: Silver. Purpose: Desktop/Laptop, Optical drive type: DVD±RW. CD write speed: 24x, DVD+R write speed: 8x, CD-R write speed: 24x. CD read speed: 24x, CD-R read speed: 24x, CD-ROM read speed: 24x. Windows operating systems supported: Windows 10, Windows 8, Windows 8.1, Mac operating systems supported: Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Product colour | Silver |
| Harmonized System (HS) code | 84717030 |
| DVD+R M-DISC read speed | 8 x |
| CD-RW transfer rate (max) | 6 MB/s |
| DVD+R Double Layer transfer rate (max) | 6 MB/s |
| DVD+RW transfer rate (max) | 8 MB/s |
| Internal | Ei |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Purpose | Desktop/Laptop |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 8/Windows 8.1 |
| CD read speed | 24 x |
| CD write speed | 24 x |
| CD-R read speed | 24 x |
| CD-R write speed | 24 x |
| CD-ROM read speed | 24 x |
| CD-RW write speed | 24 x |
| DVD+R Double Layer read speed | 8 x |
| DVD+R read speed | 8 x |
| DVD+R write speed | 8 x |
| DVD+RW read speed | 8 x |
| DVD-R Double Layer read speed | 8 x |
| DVD-R read speed | 8 x |
| DVD-R write speed | 8 x |
| DVD-ROM read speed | 8 x |
| DVD-RW read speed | 8 x |
| Max CD reading speed | 24 |
| Max CD writing speed | 24 |
| Max CD writing speed (rewritable) | 24 |
| Max DVD reading speed | 8 |
| Max DVD writing speed | 8 |
| USB-C | Jah |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||