Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 16.91 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Vero PD2327W
| Tootja | ACER |
| Tootekood | MR.JWE11.001 |
| EAN | 4711121240911 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | /store.acer.com/ |
| Seadme tüüp | Standard throw projector |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| .: Ekraan :. | |
| Loomulik kuvasuhe | 16:10 |
| Ekraani resolutsioon | 1280x800 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 245 W |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Kontrastisuhe | 2000000:1 |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 100 - 240 V |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 2.6 kg |
| Brutokaal | 4.26 kg |
| Laius | 118 mm |
| Sügavus | 88 mm |
| Kõrgus | 42 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 299.4x107.5x223.8mm |
| Toote kaal | 2600 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi maht | 0.0174 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 4.26 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 29 cm |
| Transpordipakendi laius | 15 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 40 cm |
| Muud andmed | |
| Market positioning | Home cinema |
| Unit Calculated Weight | 4.26 kg |
| Product Net Weight | 2.6 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.0174 cubm |
| Unit Box Width | 0.15 |
| Unit Box Length | 0.4 |
| Unit Box Height | 0.29 |
| Light source type | LED |
| Lamp life | 20000 hours |
| Compatible operating systems | Windows PC Mac PC Google Chrome PC |
| Summary | Acer PD2327W. Projector brightness: 3200 ANSI lumens, Projection technology: DLP, Projector native resolution: WXGA (1280x800). Light source type: LED, Service life of light source: 30000 h, Lamps quantity: 1 lamp(s). Throw ratio: 1.55 - 1.7. Analog signal format system: NTSC, PAL, SECAM, Supported graphics resolutions: 1920 x 1200 (WUXGA). HDMI version: 1.4a |
| Product colour | Black |
| Audio (L/R) out | 1 |
| Audio (L/R) in | 1 |
| Projection modes | Ceiling,Front,Rear |
| Service life of light source | 30000 h |
| Analog signal format system | NTSC/PAL/SECAM |
| Built-in display | Ei |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| Full HD | Jah |
| HDMI version | 1.4a |
| Lamps quantity | 1 lamp(s) |
| Number of built-in speakers | 1 |
| Projection technology | DLP |
| Projector native resolution | WXGA (1280x800) |
| Supported aspect ratios | 16:9/4:3 |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Zoom capability | Jah |
| Contrast | 2000000:1 |
| Horizontal scan range | 15 - 100 kHz |
| Housing material | Plastic |
| Keystone correction, vertical | -40 - 40 ° |
| Light output | 3200 Lumen |
| Noise level, max | 28 dB |
| Number of colours | 1.07 billion colours |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power Source | AC |
| Projector brightness | 3200 ANSI lumens |
| RMS rated power | 5 W |
| Throw Ratio | 1.55 - 1.7 |
| Vertical scan range | 24 - 120 Hz |
| Wireless connections | WLAN |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||