Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
The affordable, reliable router you know and trust is now stronger than ever. With the latest refresh, the hEX delivers twice the performance for the same great price. Whether you’re looking for a rock-solid solution for your home or small office, hEX ensures seamless and stable connectivity with a powerful upgrade: we’ve increased the RAM from 256 MB to 512 MB, and replaced the CPU with a modern ARM dual-core workhorse!
Depending on your configuration, the performance increase can reach 100-134%! With 5x Gigabit Ethernet ports, hEX is the most cost-effective way to interconnect your main home or office devices. And you can use the full-sized USB port to add extra storage to stream high-quality media across devices!
| Tootja | MikroTik |
| Tootekood | E50UG |
| EAN | 4752224009616 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 12 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | Router |
| Tootja koduleht | https://mikrotik.com/product/hex_2024#fndtn-downloads |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | White |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 950 MHz |
| Sisseehitatud protsessor | Jah |
| .: Mälu :. | |
| Salvestusseade | Flash |
| Paigaldatud operatiivmälu | 512 MB |
| Sisemälu | 512MB |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | 2.0 |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Toiteallika tüüp | DC |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jah |
| Ethernet LAN-funktsioonid | |
| 10/100/1000M | 5 |
| PoE ports | 1 |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 20 |
| Muud funktsioonid | |
| USB-portide hulk | 1 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | Jah |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Tarvikud kaasa arvatud | Router; 24V 0.38A power adapter |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 20 |
| Pakendi maht | 0.0009294 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 6.6 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 14.2 cm |
| Transpordipakendi laius | 34 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 38.5 cm |
| Summary | Mikrotik hEX. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Processor frequency: 950 MHz, Storage media: Flash, Internal memory: 512 MB. Product colour: White. Power consumption (max): 10 W, Power source type: DC, Output voltage: 12-28 V. Width: 113 mm, Depth: 89 mm, Height: 28 mm |
| Unit Calculated Weight | 0.33 kg |
| Product Net Weight | 0.3 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.0009294 cubm |
| CnCode | 85176200 |
| Unit Box Width | 0.095 |
| Unit Box Length | 0.131 |
| Unit Box Height | 0.065 |
| LAN \ WAN ports | 4 |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity | 5 |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 5 |
| 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T | 5 |
| Certification | CE, EAC, ROHS |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 h |
| Operating temperature range | -40°C to 70°C |
| Output Voltage | 12-28 V |
| USB 2.0 | 1 |
| Netokaal | 0.3 kg |
| Brutokaal | 0.33 kg |
| Laius | 113 mm |
| Sügavus | 89 mm |
| Kõrgus | 28 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 113 x 89 x 28 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||