Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 7.15 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
TP-Link ER7406. Võrgustandardid: IEEE 802.1D, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, Ethernet-liidese tüüp: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100,1000 Mbit/s. Turvaalgoritmid: 128-bit AES, 192-bit AES, 256-bit AES, DES, MD5, SHA-1, SHA-2, SHA-384, SHA-512. Vastavussertifikaadid: CE, Föderaalne kommunikatsioonikomisjon (FCC), RoHS. Kaablid kaasa arvatud: Vahelduvvool. Välkmälu: 128 MB, Sisemälu: 512 MB, Sisemälu tüüp: DDR4
| Tootja | TP-LINK |
| Tootekood | ER7406 |
| EAN | 8885020622300 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.tp-link.com/uk/business-networking/omada-router-wired-router/er7406/ |
| .: Üldised omadused :. | |
| Turvaalgoritmid | 128-bit AES, 192-bit AES, 256-bit AES, DES, MD5, SHA-1, SHA-2, SHA-384, SHA-512 |
| Välkmälu | 128 MB |
| VLAN-i tugi | Jah |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Must |
| .: Mälu :. | |
| Paigaldatud operatiivmälu | 512 MB |
| .: Võrgustumine :. | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1D, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Installitud SFP moodulite hulk | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 5 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Elektritarbimine (max) | 7,5 W |
| Turvalisus | |
| ARP mürgituse ennetamine | Jah |
| ICMP rünnaku ennetamine | Jah |
| ICMP attack prevention | Jah |
| DoS-rünnakute ennetamine | Jah |
| VPN-tunnelite arv | 50 |
| URL-i filtreerimine | Jah |
| Protokollid | |
| DHCP-server | Jah |
| DMZ-tugi | Jah |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Compliance certificates | CE/Federal Communications Commission (FCC)/RoHS |
| Vastavussertifikaadid | CE, Föderaalne kommunikatsioonikomisjon (FCC), RoHS |
| Püstikmontaaž | Jah |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Andmeedastus | |
| Static route | Jah |
| Staatiline ruutimine | Jah |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | Jah |
| Ergonoomika | |
| Lähtestusnupp | Jah |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 100 - 240 V |
| Muud funktsioonid | |
| Ethernet-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| USB-portide hulk | 1 |
| .: Toetatud operatsioonisüsteemid :. | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 2000, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 98SE, Windows NT, Windows Vista, Windows XP |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Jah |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| WAN-ühendus | |
| SFP WAN | Jah |
| Ethernet WAN | Jah |
| DSL WAN | Ei |
| SIM kaardi ava | Ei |
| 3G/4G USB modemi ühilduvus | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 294 mm |
| Laius | 294 mm |
| Sügavus | 140 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Sügavus | 140 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kiirpaigaldusjuhend | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaablid kaasa arvatud | AC |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Muud andmed | |
| Networking standards | IEEE 802.1D/IEEE 802.3/IEEE 802.3ab/IEEE 802.3u/IEEE 802.3x/IEEE 802.3z |
| Unit Box Width | 0.08 |
| Unit Box Length | 0.345 |
| Unit Box Height | 0.235 |
| VPN tunnels quantity | 50 |
| VLAN support | Jah |
| URL filtering | Jah |
| DHCP server | Jah |
| DMZ support | Jah |
| DoS attack prevention | Jah |
| Rack mounting | Jah |
| Web-based management | Jah |
| Quick installation guide | Jah |
| Reset button | Jah |
| Security algorithms | 128-bit AES/192-bit AES/256-bit AES/DES/MD5/SHA-1/SHA-2/SHA-384/SHA-512 |
| Linux operating systems supported | Jah |
| Units per Shipping Box | 1 |
| ARP attack prevention | Jah |
| 3G/4G USB modem compatibility | Jah |
| Installed SFP modules quantity | 1 |
| SIM card slot | Ei |
| Product colour | Black |
| Summary | TP-Link ER7406. Networking standards: IEEE 802.1D, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN data rates: 10,100,1000 Mbit/s. Security algorithms: 128-bit AES, 192-bit AES, 256-bit AES, DES, MD5, SHA-1, SHA-2, SHA-384, SHA-512. Compliance certificates: CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS. Cables included: AC. Flash memory: 128 MB, Internal memory: 512 MB, Internal memory type: DDR4 |
| Unit Calculated Weight | 1.77 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.006486 cubm |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 5 |
| Mac operating systems supported | Jah |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 2000/Windows 7/Windows 8/Windows 8.1/Windows 98SE/Windows NT/Windows Vista/Windows XP |
| Ethernet LAN data rates | 10/100/1000 Mbit/s |
| Flash Memory | 128 MB |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||