Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 11.50 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Omada Multi-Gigabit VPN Router
- 2× 2.5Gbps WAN/LAN RJ45 Ports
- 10× Gigabit WAN/LAN Ports (2× SFP, 8× RJ45)
- Load Balancing on up to 11 WAN Ports
- Quad-Core 2.0 GHz CPU
- Centralized Cloud Management
- SSL/ IPSec / GRE§ / WireGuard / PPTP / L2TP VPN & OpenVPN
- Multi-Net DHCP
- DPI & IPS/IDS
Engineered for Dense Environments, Powered by
Dual 2.5 Gbps Ports and Quad-Core 2.0 GHz CPU
Easily build a multi-gigabit network for schools, hotels, and offices.
Up to 11 WAN Ports & One USB WAN for Mobile Broadband
Software Defined Networking (SDN) with Cloud Access
Remotely manage your access points, switches, and gateways across multiple sites all from a single interface.
High-Security and High-Performance VPN
SSL/ IPSec / GRE / WireGuard / PPTP / L2TP VPN & OpenVPN easily build secure VPN tunnels for secure Internet browsing, communication between different branches, or enabling remote work or study from home.
Abundant Security Features
DPI (Deep Packet Inspection)
Easily specify internet access rights and strategies via DPI (Deep Packet Inspection), IP/MAC/URL Filtering and Access Control List (ACL).
IDS/IPS
The integrated IDS/IPS engine bolsters threat detection and defense. It is constantly protected via the built-in attack prevention signature database with 7000+ signature rules that can be updated regularly.
DoS/DDoS Protection
Automatically detects and blocks Denial of Service (DoS) attacks such as TCP/UDP/ICMP Flooding, Ping of Death, and other related threats.
| Tootja | TP-LINK |
| Tootekood | ER7412-M2 |
| EAN | 4895252505184 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | Router |
| Tootja koduleht | https://www.tp-link.com/en/business-networking/omada-router-wired-router/er7412-m2/ |
| .: Üldised omadused :. | |
| Turvaalgoritmid | 128-bit AES, 192-bit AES, 256-bit AES, DES, MD5, SHA-1, SHA-2, SHA-384, SHA-512 |
| Välkmälu | 128 MB |
| VLAN-i tugi | Jah |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Must |
| .: Mälu :. | |
| Paigaldatud operatiivmälu | 1024 MB |
| Sisemälu | 1GB |
| .: Võrgustumine :. | |
| Võrguaadresside transleerimine (NAT) | Jah |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Konsooli portide arv | 1 |
| WAN/Ethernet LAN-portide arv | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 7 |
| SFP mooduli pesade arv | 2 |
| USB 3.0 | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Elektritarbimine (max) | 18,5 W |
| Turvalisus | |
| ARP mürgituse ennetamine | Jah |
| ICMP rünnaku ennetamine | Jah |
| ICMP attack prevention | Jah |
| DoS-rünnakute ennetamine | Jah |
| Pääsuloend (ACL) | Jah |
| VPN-tunnelite arv | 80 |
| URL-i filtreerimine | Jah |
| Protokollid | |
| DHCP-server | Jah |
| DMZ-tugi | Jah |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Compliance certificates | CE/Federal Communications Commission (FCC) |
| Vastavussertifikaadid | CE, Föderaalne kommunikatsioonikomisjon (FCC) |
| Püstikmontaaž | Jah |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Andmeedastus | |
| Static route | Jah |
| Staatiline ruutimine | Jah |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | Jah |
| Universaalne Plug and Play (UPnP) | Jah |
| Toide | |
| Toitenõuded | 100–240 VAC, 50/60 Hz |
| Ethernet LAN-funktsioonid | |
| 10/100/1000M | 10 |
| Ergonoomika | |
| Lähtestusnupp | Jah |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 100 - 240 V |
| Muud funktsioonid | |
| Ethernet-liidese tüüp | 2.5 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet |
| USB-portide hulk | 1 |
| .: Toetatud operatsioonisüsteemid :. | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11, Windows 2000, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 98SE, Windows NT, Windows Vista, Windows XP |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Jah |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | Jah |
| SFP WAN | Jah |
| DSL WAN | Ei |
| SIM kaardi ava | Ei |
| 3G/4G USB modemi ühilduvus | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 294 mm |
| Laius | 294 mm |
| Sügavus | 180 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 294 × 180 × 44 mm |
| Sügavus | 180 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Tarvikud kaasa arvatud | • ER7412-M2 • Power Cord • Quick Installation Guide • Rackmount Kit • RJ45 Console Cord |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaablid kaasa arvatud | AC/LAN (RJ-45) |
| Muud andmed | |
| Linux operating systems supported | Jah |
| Security algorithms | 128-bit AES/192-bit AES/256-bit AES/DES/MD5/SHA-1/SHA-2/SHA-384/SHA-512 |
| Reset button | Jah |
| Web-based management | Jah |
| Rack mounting | Jah |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Jah |
| DoS attack prevention | Jah |
| DMZ support | Jah |
| DHCP server | Jah |
| Networking standards | IEEE 802.1Q/IEEE 802.3/IEEE 802.3ab/IEEE 802.3u/IEEE 802.3x/IEEE 802.3z |
| URL filtering | Jah |
| Access Control List (ACL) | Jah |
| VLAN support | Jah |
| SFP module slots quantity | 2 |
| LAN \ WAN ports | 1 |
| VPN tunnels quantity | 80 |
| 2.5GbE | 1 |
| Unit Box Height | 0.083 |
| Unit Box Length | 0.405 |
| Unit Box Width | 0.255 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.008572 cubm |
| Product Net Weight | 1.5 kg |
| Unit Calculated Weight | 2.1 kg |
| Summary | TP-Link Omada Multi-Gigabit VPN Router. Networking standards: IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, Ethernet interface type: 2.5 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN data rates: 10,100,1000,2500 Mbit/s. Security algorithms: 128-bit AES, 192-bit AES, 256-bit AES, DES, MD5, SHA-1, SHA-2, SHA-384, SHA-512. Compliance certificates: CE, Federal Communications Commission (FCC). Cables included: AC, LAN (RJ-45). Flash memory: 128 MB, Internal memory: 1024 MB, Internal memory type: DDR4 |
| Product colour | Black |
| SIM card slot | Ei |
| WAN/Ethernet LAN ports quantity | 2 |
| Network address translation (NAT) | Jah |
| 3G/4G USB modem compatibility | Jah |
| Number of console ports | 1 |
| ARP attack prevention | Jah |
| Ethernet interface type | 2.5 Gigabit Ethernet/Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 7 |
| Mac operating systems supported | Jah |
| Quick start guide | Jah |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 11/Windows 2000/Windows 7/Windows 8/Windows 8.1/Windows 98SE/Windows NT/Windows Vista/Windows XP |
| Ethernet LAN data rates | 10/100/1000/2500 Mbit/s |
| Flash Memory | 128 MB |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| SFP | 2 |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||